Ko, sta, gde, kada, zasto? :D - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Ko, sta, gde, kada, zasto? :D (Da razbijemo monotoniju ^^)
Ko, sta, gde, kada, zasto? :D
LazarDate: Tuesday, 01 March 2011, 21:41:16 | Message # 1
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Posto se smaram nevidjeno at the moment, palo mi je na pamet da se svi zabavimo uz zanimljivu igru (na papiru, nikad nisam igrao na forumu biggrin ) koja se zove *procitaj naslov* smile

Prijavljeni mi na PP salju pitanje koje pocinje sa KO. Npr. Ko je pobedio u proslom ESC-u.
Ispod toga i odgovor na to pitanje (ili neki sasvim treci, mada bi bilo zanimljivo da jeste).
Zatim neko pitanje koje pocinje sa STA. Npr. Sta peva Suljo kad se napije?
Ispod toga i odgovor na "to pitanje" (ili neko drugo, znate vec...).
Sve tako redom, pitanje na GDE, odgovor na to pitanje, pitanje na KADA, odgovor na to pitanje, pitanje na ZASTO, odgovor na to pitanje.

Kada mi svi posalju (koji se prijave ili rese da igrju, sta vec), gledacu redosled pristiglih "pitanja i odgovora". Svaka poruka ce "kruziti", dakle ako prvi posalje Urke, pa Lara, pa Ethan, uzimace se prvo Urketovo pitanje sa prvim LARINIM odgovorom. Drugo Ethanovo pitanje sa drugim URKETOVIM odgovorom. I tako dalje. Koliko poruka postoje, toliko i kombinacija pitanja i odgovora smile

Valjda ste razumeli. Ako zelite da igrate, samo posaljite pitanja i odgovore sa KO, STA, GDE, KADA i ZASTO, a ja cu se pobrinuti za ostalo tongue Obicno ispadne urnebesno smesno, kad igramo na papiru.

Neka pocne da vrvi od zainteresovanosti biggrin

E da, "slanje poruka" ce trajati do 23:00... Ako bude bilo bar 2 poruke, citacu tongue

Added (01 March 2011, 9:36 PM)
---------------------------------------------
Fora je da se na razlicita pitanja dobiju totalno deseti odgovori, ako niste skapirali :'D

 
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Ko, sta, gde, kada, zasto? :D (Da razbijemo monotoniju ^^)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: