Magični kvadrat - Arena znanja - Page 14 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Magični kvadrat - Arena znanja ((svaka sličnost sa STIGNI ME AKO ZNAŠ je namerna))
Magični kvadrat - Arena znanja
SelimaDate: Tuesday, 12 May 2020, 22:35:05 | Message # 196
Queenpin
Group: Publika
Messages: 710
Awards: 3
Reputation: 4
Status: Offline
Quote Sac ()
Znaci ce da castis

Jedan sake za gospodina. biggrin
 
YoungWolfDate: Tuesday, 12 May 2020, 22:36:52 | Message # 197
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Skup sake bre... Sad je oskudacija
 
ErinNavanDate: Tuesday, 12 May 2020, 22:37:16 | Message # 198
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Stojim na raspolaganju da pravim table, kad Jason bude igrao.
I da igram ponovo kad pravilnik dozvoli.


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
LaraCroftDate: Tuesday, 12 May 2020, 22:39:03 | Message # 199
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Laku noc, narode

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Tuesday, 12 May 2020, 22:45:20 | Message # 200
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Tu smo da pomognemo i oko pitanja, ako zatreba. biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 13 May 2020, 09:12:21 | Message # 201
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Malo cu danas popodne da se bavim statistikom prve emisije - ko je bio najuspesniji u kojim oblastima i slicno.
Takmicari bi mogli da napisu kako su im protekla 2 sata igre - kolika je tenzija bila kada ocekuju pitanja i kada ih vide, da li im se mozak "zablokirao" kod nekih odgovora koje su inace mozda znali, takodje neka napisu sve sta misle da bi trebalo da se uvede ili popravi, kako bi neki sledeci krug ove igre bio jos bolji.
Da li je tabla sa 5 polja razmaka izmedju takmicara pravedno resenje, jer je Dzejkobs upravo zbog toga ispao vec na pocetku drugog kruga?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ErinNavanDate: Wednesday, 13 May 2020, 09:55:43 | Message # 202
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Meni je bilo super. Još smo se i dopisivali preko FBa kad nije naš red i zavitlavali jedni druge šta ne znaju, a mi znamo.
Na žalost ili na sreću, mislim da nije bilo pitanja na koje sam stvarno znala odgovor, a fulala, ali jeste bilo odgovora koje sam "pucala na slepo" pa pogodila.
Kategorije su, po mom mišljenju, bile uravnotežene, a ko je meni kriv što sam ja na nekim poljima apsolutno neinformisana, a u nekim sferama života neizainteresovana.
Tenzija? Totalno na nivou. Ako sam i imala kad da napišem nekom "TO nisi znao", ipak nisam imala vremena, ili se bar nisam usuđivala, da odem po vodu, ili ne-daj-bože do toaleta.
Što se razmaka tiče, meni se čini OK, ali s obzirom da sam ja ta koja je izbacila Džejkobsa iz takmičenja, možda nisam najpozvanija da odgovorim na to pitanje.


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
LaraCroftDate: Wednesday, 13 May 2020, 11:37:21 | Message # 203
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote ErinNavan ()
nisam imala vremena, ili se bar nisam usuđivala, da odem po vodu, ili ne-daj-bože do toaleta.

Mozda je trebalo posle sat vremena uvesti 5 minuta pauze za odlazak u wc

Quote ErinNavan ()
Kategorije su, po mom mišljenju, bile uravnotežene, a ko je meni kriv što sam ja na nekim poljima apsolutno neinformisana, a u nekim sferama života neizainteresovana.

Hvala na misljenju. Bilo je pitanja iz svih oblasti koje su u sferi interesovanja. Nije bilo samo pitanja iz stranih serija, opredelila sam se za domace za prvi krug i to one najgledanije


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
YoungWolfDate: Wednesday, 13 May 2020, 11:41:22 | Message # 204
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Licno, bilo je pitanja koje sam znao, ali koja sam fulao.

1. Danska - ovo se ziv pojedoh, ali u trenutku kad ne procitas dobro...
2. Ljiljana Blagojevic - za zivot da mi je trebalo, ne bih joj se imena setio... A bila je tako sjajna kao Nadja Bakic (Budva na pjenu od mora)
3. "Most spijuna"
4. "November man" sam procitao  kao "Rainman"
5. Vaska De Gamu bih pogodio, ali mi je prva asocijacija bio Marko Polo, a znao sam da nije on.
6. Djuricka sam znao, ali sam pokusavao da se setim imena lika.
7. Djokovicu nisam brojao ovogodisnji AU
8. Za Kraljicu Viktoriju sam znao, ali bi me to dovelo polje ispred Erin, a to nije smelo da se desi.

I da... Ubila si me domacim serijama... Jednostavno ih ne pratim. 

Sto se tice "zamerki"

1. Nakon svakog kruga, trebalo je da kazes kada pocinje naredni... Jer sam osedeo refreshujuci posle Dzejsona.
2. U jednom krugu su sva 3/4 takmicara imala pitanja iz Boljeg Zivota, sto nije bas fer jer onaj 3. moze da se spremi... Sto nije, jer je Sac pogresio najvece ime (Voju Brajovica)

Mozda bih odgovorio na jos neka pitanja, da sam imao vremena da listam po svom mozgu.

Zaista sjajan kviz. Uzivao sam u uzbudjenju.
 
ErinNavanDate: Wednesday, 13 May 2020, 17:06:33 | Message # 205
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Pa s obrizom da je Lara u startu rekla da deluje kao da prvi igrač ima malu prednost u odnosu na ostale, drugi u odnosu, na trećeg i četvrtog, a da je četvrti u najgoroj poziciji, što se počinjanja tiče, mislim da nije ništa strašno što 3-4 minta ranije zna iz koje bi serije (koju smo odgledali 1000 puta) moglo da mu dođe pitanje.

Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
ErinNavanDate: Wednesday, 13 May 2020, 17:12:18 | Message # 206
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Mozda je trebalo posle sat vremena uvesti 5 minuta pauze za odlazak u wc

Ma jok, ovako samo napetost i nerzova rastu. biggrin


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
MarkoNGDate: Wednesday, 13 May 2020, 17:54:47 | Message # 207
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote Džejkobs ()
Majstor u seksualnoj umetnosti, pisac mnogih knjiga zavodnik kakvog nema, mrtav ali živ u našim srcima.
Ero Sennin  cry
 
LaraCroftDate: Wednesday, 13 May 2020, 19:19:56 | Message # 208
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Ubila si me domacim serijama... Jednostavno ih ne pratim.

Uzela sam one koje imaju najveću gledanost - Bolji život, Senke i Otpisane

Quote YoungWolf ()
Sto se tice "zamerki"1. Nakon svakog kruga, trebalo je da kazes kada pocinje naredni... Jer sam osedeo refreshujuci posle Dzejsona.

Hahaha, pokvario si F5 button. Prihvatam zamerku za sledeci krug, ali u tvom slucaju nisu bile velike oscilacije u roku postavljanja pitanja posle Jasonovog uploadovanja table, nego je sve to bilo u 30 sekundi manje ili vise.

Quote YoungWolf ()
2. U jednom krugu su sva 3/4 takmicara imala pitanja iz Boljeg Zivota, sto nije bas fer jer onaj 3. moze da se spremi... Sto nije, jer je Sac pogresio najvece ime (Voju Brajovica)

A gde da se spremi i kako, da pogleda svih 90 epizoda za ta 2 minuta dok čeka na red? Mogucih pitanja iz Boljeg života ima na hiljade i kako je Sac mogao da zna šta ću tačno da ga pitam.

Quote YoungWolf ()
Zaista sjajan kviz. Uzivao sam u uzbudjenju.

Hvala. I ja sam


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Wednesday, 13 May 2020, 20:09:48 | Message # 209
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Zanimljiva statistika prve emisije kviza MAGIČNI KVADRAT

Imali smo uvodnih 10 pitanja za sve takmičare i zatim još 96 u krugovima

Young Wolf je bio najuspesniji 21 tacan odgovor na 36 pitanja
Za njim sledi Erin Navan sa 11 tacna odgovora na 24 pitanja
Treci po uspesnosti na odgovorena pitanja je Sac - 10/32
Džejkobs je na zalost ispao vec posle prvog kruga - 0/4


Ako ne racunamo uvodna pitanja, dolazimo do broja od 42 tacna odgovora na 96 pitanja.

Zakljucujem da su pitanja bila srednje teska, ali ja ispod ovoga ne mogu da idem. Ne kazem da bih sama bila bolja, naprotiv, verovatno bih u brzini napisala nesto slicno Erin koja je na pitanje koja fudbalska reprezentacija je poslednji put kao domacin osvojila EVROPSKO PRVENSTVO, odgovorila - ARGENTINA.
Sve razumem, kratko je vreme za odgovaranje (mada sam vam uvek davala 4-5 sekundi vise) i uvek postoji ta zelja da se ne obrukamo pred drugima.

Bili ste odlicni, a posto mi je ostalo jos oko 25 pitanja, mogu da organizujem i sledeci krug, tamo negde sledece srede (20.05.), naravno ako ima 4 zainteresovana.
Opet ce mi biti potreban jedan forumas da uploaduje polozaj takmicara na tabli posle svakog kruga. Ne mora da budu coveculjci, dovoljni su neki zetoni sa imenima takmicara.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ErinNavanDate: Wednesday, 13 May 2020, 20:45:38 | Message # 210
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Erin koja je na pitanje koja fudbalska reprezentacija je poslednji put kao domacin osvojila EVROPSKO PRVENSTVO, odgovorila - ARGENTINA
Kad je bal nek je maskenbal.
Erin ne zna da se Liga prvaka odnosi samo na Evropu.
Tj. trenutno zna, ali će opet da zaboravi, kao što je zaboravila od januara već jednom.
oops


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Magični kvadrat - Arena znanja ((svaka sličnost sa STIGNI ME AKO ZNAŠ je namerna))
Search: