Magični kvadrat - Arena znanja - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Magični kvadrat - Arena znanja ((svaka sličnost sa STIGNI ME AKO ZNAŠ je namerna))
Magični kvadrat - Arena znanja
LaraCroftDate: Wednesday, 06 May 2020, 13:31:07 | Message # 1
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline

Prva 4 forumasa koja se prijave ovde, imace tu cast da otvore ovu igru. Nadam se da ce sve da vrvi od zainteresovanih, pa da imamo 4 pobednika grupa i na kraju veliko finale.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ErinNavanDate: Wednesday, 06 May 2020, 14:48:34 | Message # 2
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Moi!

Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
DžejkobsDate: Wednesday, 06 May 2020, 16:20:12 | Message # 3
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Što da ne ? Pa i da imam 0 poena  biggrin
 
ErinNavanDate: Wednesday, 06 May 2020, 16:35:13 | Message # 4
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Kad smo mi išli po poene?

Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
LaraCroftDate: Wednesday, 06 May 2020, 17:13:29 | Message # 5
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Pravila kviza:

Igra se po sistemu kao u COVECE NE LJUTI SE, samo sto je kockica - vase znanje. Na koliko pitanja odgovorite, toliko polja napredujete. Pobednik je onaj ko napravi pun krug i prvi dodje do mesta sa kojeg je krenuo. Prepreke su ostali takmicari, koji mogu da vas izbace iz igre ako vas sustignu tako sto budu davali vise tacnih odgovora.
VAZNA NAPOMENA: Kad neko sa tacnim odgovorima pretekne drugog takmicara, on ga NE IZBACUJE, nego staje ispred njega i rizikuje da bude izbacen u sledecem krugu (sto se desavalo u COVECE NE LJUTI SE)
Bice 4 pitanja po krugu, odjednom cu ih postaviti takmicaru koji je na redu i on ce imati samo JEDAN MINUT da odgovori tacno na sto vise pitanja. Od trenutka kada postavim pitanje, stopovacu 60 sekundi i zatim napisati STOP (sto traje dodatnih 4-5 sekundi). Takmicar mora da napise odgovore pre tog STOP, a posle toga nece mu se racunati eventualno tacni odgovori.
Pitanja nece biti teska, bice ih iz svih vaznih oblasti koje su u sferi interesovanja forumasa koje sam dobro upoznala proteklih godina - iz muzike, prirodnih nauka, umetnosti, geografije, istorije, sporta, politike, drustvenog zivota, serija, filmova...
JOS JEDNA VAZNA NAPOMENA: Posto je po mom misljenju vazno ko prvi pocinje, desetak minuta pre pocetka kviza svi takmicari dobice 10 uvodnih pitanja i MINUT I PO vremena, pa na osnovu rezultata bice odredjeno ko krece prvi, drugi, treci i cetvrti. Ako bude istih rezultata (na primer dvoje posalje po 5 tacnih), onda je u prednosti onaj ko bude pre poslao odgovore.

Dostupna sam za sva pitanja i otklanjanje nedoumica. Nece biti polja KORAK NAPRED, KORAK NAZAD i slicnih (kao u STIGNI ME AKO ZNAS) jer ne bih da komplikujem, ni sebi ni drugima.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
YoungWolfDate: Wednesday, 06 May 2020, 17:22:40 | Message # 6
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Prijavljujem se biggrin
 
SacDate: Wednesday, 06 May 2020, 17:35:04 | Message # 7
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
I ja. Koviljka FTW!  wizard

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
ErinNavanDate: Wednesday, 06 May 2020, 17:38:27 | Message # 8
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Quote Sac ()
Koviljka FTW
heart Koviljka heart


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
LaraCroftDate: Wednesday, 06 May 2020, 17:42:13 | Message # 9
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Imamo prva 4 takmicara koji su procitali pravila i videli da kviz pocinje u ponedeljak u 21.30 casova:

ErinNavan
Dzejkobs
YoungWolf
Sac


Racunam da zavrsavamo do 23.00 najkasnije


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ErinNavanDate: Wednesday, 06 May 2020, 18:18:22 | Message # 10
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Laro, koji si ti #optimista. biggrin
Znaš da niko nikad ne pročita sva pravila, i da ćemo, bar Sac i ja, pitati 22 potpitanja. <3


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
LaraCroftDate: Wednesday, 06 May 2020, 19:34:22 | Message # 11
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Dakle, da budem jasna - mozete da izbacite drugog takmicara samo ako po broju tacnih odgovora stanete bas na njegovo trenutno polje, ne i ako ga preteknete.

Troya, zasto ne mogu da uploadujem jos jednu sliku u jpg formatu?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SacDate: Wednesday, 06 May 2020, 20:24:04 | Message # 12
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ja mislio da je kviz veceras lol

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Wednesday, 06 May 2020, 20:24:16
 
YoungWolfDate: Wednesday, 06 May 2020, 23:29:15 | Message # 13
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Kako imam osecaj da cu tako posteno da se obrukam ovde...
 
MarkoNGDate: Thursday, 07 May 2020, 01:38:24 | Message # 14
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote LaraCroft ()
Nece biti polja KORAK NAPRED, KORAK NAZAD i slicnih (kao u STIGNI ME AKO ZNAS) jer ne bih da komplikujem, ni sebi ni drugima.
ako ne bude 10kg cokolade, nema smisla ni ucestvovati biggrin
 
LaraCroftDate: Thursday, 07 May 2020, 16:18:20 | Message # 15
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline


Ovo je smer po kojem cemo igrati. Krenucemo od crvenog takmicara, drugi ce biti zuti, treci zeleni, a cetvrti po redu igrace plavi takmicar.
Ko ce da bude koja boja, odredicemo u igri brzog odgovora na 10 pitanja


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 07 May 2020, 16:22:53
 
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Magični kvadrat - Arena znanja ((svaka sličnost sa STIGNI ME AKO ZNAŠ je namerna))
Search: