Brazil 2014 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Brazil 2014 (Virtualna kladionica)
Brazil 2014
mrdeny93Date: Thursday, 05 June 2014, 00:27:43 | Message # 1
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Takmicenje pocinje 12. juna od 22.00.
Nesto slicno je pre dva leta organizovala Lara za EURO 2012.
pravila VIRTUELNE KLADIONICE:

- Pogadja se tacan rezultat utakmica i za to se dobija DVA POENA, a ako se pogodi samo konacan ishod, dobija se JEDAN POEN. Imate pravo da napisete samo jedan rezultat. Ovo bodovanje vazice i u utakmicama po grupama i od 1/8 finala, IZUZEV finalnog susreta koji ce drugacije biti bodovan.
Mozete upisivati tipovanja do POLA SATA PRED PRVU UTAKMICU TOG DANA (i za onu koja pocinje u 03:00, morate upisati rezultat najkasnije do 17.30)!!!
Naravno, mozete i unapred upisati za vise dana, ali je bolje da sacekate i vidite da li je neko povredjen i slicno...

- Pogadja se plasman po grupama i to one dve ekipe koje ce proci u 1/8 finale. Ako pogodite tacan redosled (prvi i drugi) dobijate CETIRI POENA, ako pogodite obrnuto (drugi i prvi) dobijate DVA POENA, a ako pogodite samo jednu ekipu koja ce proci u 1/4 finale (nebitno da li ste napisali njen tacan plasman) dobijate JEDAN POEN.
Mozete upisivati tipovanja do pola sata pred PRVU UTAKMICU PRVOG KOLA SVAKE GRUPE POSEBNO!!!

- Pogadjaju se finalisti. Ko pogodi oboje finalista, dobija OSAM POENA, a ko pogodi samo jednog, dobija CETIRI POENA.
Tipovanja upisujete tek kada se zavrsi takmicenje po grupama i vidite ko se sa kim ukrsta, a pre prve utakmice 1/8 finala, dakle - najkasnije do 28-og Juna  do 17:30 casova.

- Pogadja se rezultat finalnog meca i meca za trece mesto, koji je na programu u nedelju 13.07(12.07). Ko pogodi tacan rezultat, dobija CETIRI POENA, a ko pogodi samo konacan ishod, dobija DVA POENA.
Tipovanja upisujete tek posle druge polufinalne utakmice!!!
- Edit nije dozvoljen.

Svi su dobrodosli...

Kome sta nije jasno, neka slobodno pita ovde, sve je javno.

Srecno svima.
Nadam se da cete ucestovovati u velikom broju. Da podignemo ovaj forum iz mrtvila barem tih mesec dana smile
Sutra cu objaviti grupe i parove prvog kola.
Nemojte zaboraviti upisati tacne rezultate prvog kola i plasman po grupama.
Pozdrav smile


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
LaraCroftDate: Sunday, 06 July 2014, 13:22:53 | Message # 2
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
tek sada vidim ovaj post, mada sam dolazila povremeno na ovaj sajt...

igramo virtuelnu kladionicu na COZ sajtu, ima nas 9 takmicara...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Generalna diskusija » Kviz » Brazil 2014 (Virtualna kladionica)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: