Jedanesti plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: TheGuardian  
Forum » Virtual Survivor X - Argentina: Segunda Oportunidad » Magacin » Jedanesti plemenski savet
Jedanesti plemenski savet
Ko ispada na jedanestom plemenskom savetu?
1.Sanja[ 5 ][71.43%]
2.Toplica[ 2 ][28.57%]
3.Amil[ 0 ][0.00%]
4.Del Piero[ 0 ][0.00%]
Answers total: 7
DžejkobsDate: Tuesday, 18 February 2020, 01:31:39 | Message # 1
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Čini mi se da je i Sanja odustala od igre jer ne vidim da je igrala zadnje dve igre. Selima kao da je dopingovana (šala mala) i ruši sve pred sobom. Svaka joj časr ali stvarno. Zaslužuje sve pohvale ma kolko s eu nekim segmentima ne slagao s njenom igrom, devojka zaslužuje da pobedi jer je baš izdominirala.

Šta mislite ko ispada sledeći i da li imamo top 3 ili top 2? Ja tipujem na top 2.
 
ErinNavanDate: Tuesday, 18 February 2020, 01:54:13 | Message # 2
Kućna pomoćnica
Group: Publika
Messages: 1309
Awards: 8
Reputation: 24
Status: Offline
Do noćas sam bila uverena da je Toplica sledeći, ali tvoja opservacija o Sanji je tačna. Prosto ne verujem da su joj same igre bile preteške, tako da je lako moguće da je odustala.

Što se Selimine igre tiče... u igrama joj niko ništa ne može. Što se taktike tiče... pa svi znamo da je to najteži deo VSa, ali koliko mislim da Vlad jeste zaslužio da ispadne, toliko mislim da Sanja zaista to ne zaslužuje.

Verujem da će biti Top2.


Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php


Message edited by ErinNavan - Tuesday, 18 February 2020, 01:55:37
 
LaraCroftDate: Tuesday, 18 February 2020, 11:11:00 | Message # 3
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Mora biti TOP 2, jer ako bi bio TOP 3 onda bi 6 Porotnika glasalo za njih i sta ako ishod bude 2-2-2 ?

Ovako na TOP 2 glasa njih 7 i ni u jednoj varijanti nema neizvesnosti...

Sto se tice Sanje, mozda nije odustala, nego joj ne odgovara termin pocetka igre u 22:00. Za nekoga je mozda kasno da gleda u monitor od 22:00 do ponoci, pa i duze, kao mi par puta u VS Kiska  wink


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
DžejkobsDate: Tuesday, 18 February 2020, 13:46:31 | Message # 4
Jednooki pirat
Group: Publika
Messages: 770
Awards: 6
Reputation: 9
Status: Offline
Laro, Sanja je do sada igrala svaku igru i to bas se trudila a da ne pricam u 8 sezoni u Kambodzi gde je rasturala. Tako da mislim da je zaista ili odustala ili se takticki povukla i smislja kako da prezivi.
 
Forum » Virtual Survivor X - Argentina: Segunda Oportunidad » Magacin » Jedanesti plemenski savet
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: