ESC 168 - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 168 (Zadrugovizija)
ESC 168
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 17:11:36 | Message # 31
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
au zajebano /:
el ima neko neki chit, tipa sajt sa spiskom ovih ljudi ili sta vec jer mi se bas ne istrazuje mnogo, ne mogu da ih izbegavam godinama i sad trulim sivu masu zarad esca uzalud sam ih filtrirala onda biggrin

super je ideja za tresinu pa ko posalje najbolje govance ali kad vec ne znam nista dajte mi neki hint odakle poceti ko su najfenomenajniji i najumisljeniji tako nesto (::


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
Tic-TacDate: Monday, 18 June 2018, 17:59:46 | Message # 32
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
evo možeš da počneš odavde, prepoznaćeš sigurno gomilu ljudi sa propalim karijerama i poneku mladu nadu:

Farma ----> https://en.wikipedia.org/wiki/Farma_(Serbian_TV_series)
Veliki Brat
Parovi


Da ih srce vodi, oni ne daju!

Message edited by Tic-Tac - Monday, 18 June 2018, 18:01:27
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 18:59:33 | Message # 33
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
ufff vec me glava boli biggrin
ajd odo u zemlju apsurda wish me luck (:


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
stingemmmDate: Monday, 18 June 2018, 19:11:30 | Message # 34
Trainwreck diktator
Group: Publika
Messages: 674
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Maski, Seksi Sandra ti je moj najiskreniji predlog. Ali to samo ako imaš vremena trenutno, njena diskografija je vrlo metaforična i treba vremena da je potpuno doživiš, a čak i nakon što je shvatiš navodi te na razmišljanje o mnogim intrigantnim temama i ostavlja otvorena pitanja na koja ja recimo ni nakon mnoštva godina slušanja dotične nemam konačan odgovor. Ako nemaš vremena za nju, onda Maja Nikolić svakako, najraskošniji glas srpske estrade će da ti se svidi na prvo slušanje.

Go fuck your prototype
I'm an upgrade of your stereotype.
 
Tic-TacDate: Monday, 18 June 2018, 19:28:14 | Message # 35
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Moram priznati da su oba predloga već izuzetno popularna na ovom izdanju.

Ako već dajemo sugestije, iskoristiću priliku da preporučim Anabelu. Ima jednu od najraznovrsnijih diskografija na estradi: Bila je deo grupe, snimala je duete, snimala je pesme samostalno, a postoji i veliki broj njenih pesama za koje su joj druge pevačice pozajmile glas (i koje takođe prihvatam). Pored toga je i majka troje dece, iskrena i emotivna žena, lepotica i boginja mudrosti.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
MuminaDate: Monday, 18 June 2018, 20:13:21 | Message # 36
Colonel
Group: Publika
Messages: 185
Awards: 0
Reputation: 5
Status: Offline
Zelim da pohvalim izabranu temu! Ko prati Zadrugu (kao i ja) ne obracajte paznju na komentare moralnih gromada i intelektualaca. Kome se ne svidja, cekajte kada tematika bude klasicna muzika, Beethoven, Mozart ili Antonio Vivaldi, u cemu bih takodje ucestvovala jer ne vidim sta je problem da neko slusa i tu "uzvisenu" muziku a takodje i "smece". Bez osude molim vas, ovde smo da se zabavimo ja zaista uzivam i u tom treshu  biggrin
 
YoungWolfDate: Monday, 18 June 2018, 20:30:10 | Message # 37
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Mumina ()
Zelim da pohvalim izabranu temu! Ko prati Zadrugu (kao i ja) ne obracajte paznju na komentare moralnih gromada i intelektualaca. Kome se ne svidja, cekajte kada tematika bude klasicna muzika, Beethoven, Mozart ili Antonio Vivaldi, u cemu bih takodje ucestvovala jer ne vidim sta je problem da neko slusa i tu "uzvisenu" muziku a takodje i "smece". Bez osude molim vas, ovde smo da se zabavimo ja zaista uzivam i u tom treshu

Mumina, duso moja... Iako stvarno zazirem od tresha, i iako sam dobar poznavaoc kako klasicne muzike tako i moderne instrumentalne, verujem da nam svima ponekad treba ovoga...

Na stranu nase obrazovanje i intelekt, nekada je najbolje pustiti mozak na ispasu.

I da se zna da mi je zao sto Maya Berovic nije ucestvovala ni u jednom rijalitiju...


Message edited by YoungWolf - Monday, 18 June 2018, 20:33:18
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 20:40:28 | Message # 38
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
ufuf ok popisah predloge biggrin
mozda cu uzeti diskografije i cepnuti neki random generator a meditacije nad njihovim mudrostima i sinhronizovanje aure sa anabelinom ostavljam za neki drugi put (:

imam do cetvrtka dosta vremena da se mentalno pripremim za slusanje svih prijavljenih pesama pa ako sam sok ne bude bio dovoljan da izazove amneziju spremicu tucak neki kao alternativno resenje ^^


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
Lavica88Date: Monday, 18 June 2018, 20:52:11 | Message # 39
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Muzika nema nikakve veze sa obrazovanjem i intelektom. Ljudi vazda traze nesto za predrasude, pa tu ubrajaju i muzicki ukus, nazalost.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Monday, 18 June 2018, 21:05:16 | Message # 40
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
E ne znam dal sam uzvisena pojava, ali mi folk i slicno smeta, iako znam da to donosi rizik da delujem prepotentno. Takodje, generalno se ne slazem najbolje sa ljudima koji bas preferiraju i stalno forsiraju takvu vrstu muzike i to je cinjenica. Da li se radi o suptilnosti, stilu zivota ili necem trecem ne znam.

Doduse desava mi se da pevusim neki hard core treš pogotovo kada sam u inostranstvu ili bar na putu, ali kada se zaredja, sto se tice mene bude nezgodno.

Maski dodji u varosicu na jedno prociscenje.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
YoungWolfDate: Monday, 18 June 2018, 21:17:48 | Message # 41
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Muzika nema nikakve veze sa obrazovanjem i intelektom. Ljudi vazda traze nesto za predrasude, pa tu ubrajaju i muzicki ukus, nazalost.

Apsolutno si u pravu... Tome nas je naucila i Dzulija Roberts u "Zgodnoj zeni" Muzika se ne uci, oseca se.

Ali ima naucnih istrazivanja o tome ko kakvu muziku slusa... Cini mi se da je ispalo da osobe sa najmanjim IQ slusaju Beyonce. Ne znam metodiku, samo prenosim vest.

Quote tiksi ()
E ne znam dal sam uzvisena pojava, ali mi folk i slicno smeta, iako znam da to donosi rizik da delujem prepotentno. Takodje, generalno se ne slazem najbolje sa ljudima koji bas preferiraju i stalno forsiraju takvu vrstu muzike i to je cinjenica. Da li se radi o suptilnosti, stilu zivota ili necem trecem ne znam.

Ti si uzvisena pojava iz mnogo razloga...  biggrin 

Nemam problema sa tres muzikom, samo nije nesto sto slusam... Mene opustaju instrumenti, posebno violina, kontrabas i klavir... I kada cujem jedno od ta tri u pesmama, kupljen sam...
 
ElioDate: Monday, 18 June 2018, 21:19:22 | Message # 42
Božen
Group: Publika
Messages: 701
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Mene opustaju instrumenti, posebno violina, kontrabas i klavir... I kada cujem jedno od ta tri u pesmama, kupljen sam

Kao npr. soundtrack iz Šindlerove liste heart


Nema tu zavlačenja, idemo konkretno...
 
YoungWolfDate: Monday, 18 June 2018, 21:34:45 | Message # 43
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Elio ()
Kao npr. soundtrack iz Šindlerove liste

John Williams i Hans Zimmer uvek imaju prodju kod mene...

nadam se da dobijam... Jer ima da vratim ESC u filmske vode... Ali ko god da dobije ima predlog od mene - mjuzikli biggrin 

A Elio i ja cemo da se dogovorimo oko toga da se ne poklopimo biggrin
 
ivana123Date: Monday, 18 June 2018, 21:39:37 | Message # 44
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Ja sam vodila tu temu na drugom forumu (mjuzikli) i nisam se baš proslavila sa odazivom.. lol  Čak sam postavila i negativan rekord po broju učesnika.

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 21:41:46 | Message # 45
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
e bas to sto tiksi kaze (:
samo sto ja nee bi mogla pevusiti cak i da hocu /:
meni jednostavno ne prija ta muzika, msm ne volim nesto ni boraniju al je jedem kad se mora (:

i stvarno ne znam pesme niti izvodjace, jedna sam od troje ljudi u srbiji koji ne bi prepoznali ko peva neku naronjacku poznatu ne zato sto hejtam vec ne mogu ljudi stvarno da slusam pokusala sam, ne mogu cak ni iz zajebancije biggrin
sposobna sam da ih izbrisem iz mozga u rekordnom roku ako slucajno cujem :P

narodne su nesto drugo tho, pesmice za kafance su mi mile bas ^^


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 168 (Zadrugovizija)
Search: