ESC 168 - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: urke  
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 168 (Zadrugovizija)
ESC 168
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 21:43:34 | Message # 46
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
moze tiksi trebace mi mentalni oporavak posle ovoga ^^

i wulfe majku mu upropasi mi ideju sad za esc biggrin


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
YoungWolfDate: Monday, 18 June 2018, 21:46:51 | Message # 47
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Maski ()
i wulfe majku mu upropasi mi ideju sad za esc

Meni da date organizaciju, imam ideja za jedno 20 narednih ESC  biggrin
 
YoungWolfDate: Monday, 18 June 2018, 21:48:43 | Message # 48
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Ja sam vodila tu temu na drugom forumu (mjuzikli) i nisam se baš proslavila sa odazivom..   Čak sam postavila i negativan rekord po broju učesnika.

Prosiris malo temu, i svi se nadju... Mozes originalne pesme pisane za film... Svi su culi za "My heart will go on" ili "I will always love you"

Ja jednostavno sinergiju izmedju muzike i filma obozavam.
 
PejkoDate: Monday, 18 June 2018, 21:49:00 | Message # 49
Major general
Group: Publika
Messages: 441
Awards: 1
Reputation: 13
Status: Offline

Quote
E ne znam dal sam uzvisena pojava, ali mi folk i slicno smeta, iako znam da to donosi rizik da delujem prepotentno. Takodje, generalno se ne slazem najbolje sa ljudima koji bas preferiraju i stalno forsiraju takvu vrstu muzike i to je cinjenica. Da li se radi o suptilnosti, stilu zivota ili necem trecem ne znam.
 
Samo da potvrdim ovo...ista situacija.

Problem je u tome sto te persone,koji su realno velika vecina,ljude koji slusaju drugu muziku,dozivljavaju na veoma cudan nacin...sto je bas tuzno i jadno.
 
ChrisKellerDate: Monday, 18 June 2018, 21:49:19 | Message # 50
Podguzna muva
Group: Publika
Messages: 695
Awards: 2
Reputation: 21
Status: Offline
Quote Mumina ()
Zelim da pohvalim izabranu temu! Ko prati Zadrugu (kao i ja) ne obracajte paznju na komentare moralnih gromada i intelektualaca. Kome se ne svidja, cekajte kada tematika bude klasicna muzika, Beethoven, Mozart ili Antonio Vivaldi, u cemu bih takodje ucestvovala jer ne vidim sta je problem da neko slusa i tu "uzvisenu" muziku a takodje i "smece". Bez osude molim vas, ovde smo da se zabavimo ja zaista uzivam i u tom treshu
bravo!
Quote Lavica88 ()
Muzika nema nikakve veze sa obrazovanjem i intelektom. Ljudi vazda traze nesto za predrasude, pa tu ubrajaju i muzicki ukus, nazalost.
bravo!


Can't stop, so shut your mouth
 
Tic-TacDate: Monday, 18 June 2018, 21:50:17 | Message # 51
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote ivana123 ()
Ja sam vodila tu temu na drugom forumu (mjuzikli) i nisam se baš proslavila sa odazivom..

Evo namestiću ti pobedu pošto me ta tema baš raduje! biggrin

Meni se sviđa što stalno imamo drugačije teme i što imamo priliku da čujemo i nešto što nam možda nikada ne bi palo na pamet da poslušamo samoinicijativno.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
anchyDate: Monday, 18 June 2018, 21:52:24 | Message # 52
Bočica
Group: Publika
Messages: 1050
Awards: 5
Reputation: 18
Status: Offline
Evo npr ja ne uživam u tome i imam pravo na to biggrin Ali učestvujem ovde zbog druženja i zezanja (čitajte: ne želim da ispadnem moralna drolja tongue )

Kad se bojiš - ne postojiš!
 
ivana123Date: Monday, 18 June 2018, 21:54:12 | Message # 53
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Quote YoungWolf ()
Prosiris malo temu, i svi se nadju... Mozes originalne pesme pisane za film... Svi su culi za "My heart will go on" ili "I will always love you"

Ja jednostavno sinergiju izmedju muzike i filma obozavam.

Ma imali smo i teme koje su vezane za muziku iz filmova, tu jeste bio veći odaziv.Ovde sam, baš da se ne bi ponavljalo i htela da ograničim na mjuzikle, mada sam uključila film (bez animiranih) i pozorište (sad se setih), ali opet ništa..

Tic-Tac, nisam sigurna da ću učestvovati..Videću..
Da se ne shvati pogrešno, uglavnom se slažem sa nekim od stavova ovde, nemam ništa protiv toga da postoji i treš muzika, ali sama mogu da izaberem šta želim, a šta ne da slušam.. smile


Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te


Message edited by ivana123 - Monday, 18 June 2018, 21:58:43
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 21:59:20 | Message # 54
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
a bas steta ima previse fenomenalnih mjuzikala mada bi ja dozvolila vrv sve, i pozoriste i film animirani igrani i serije ne znam dal ste ikad culi za galavanta, ili crazy ex girfriend ima fenomenalnih numera onako savrsen balans gluposti i komedije taman da razbiju ozbiljnost ako vecina posalje tipa jadnike svini toda ili tako nesto (::

You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
Tic-TacDate: Monday, 18 June 2018, 21:59:39 | Message # 55
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
123, bukvalno evo već ne znam šta bih pre poslao na tu temu pošto baš obožavam neke pesme iz mjuzikala (kako pozorišnih, tako i filmskih), ali razumem da to nije svačiji ukus. Mada nije ni ova tema, pa vidim ljudi ipak hoće da se igraju. <3

Ali ako proširiš i na animirane i eventualno serije, dobićeš verovatno znatno veći odziv.


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
ivana123Date: Monday, 18 June 2018, 22:02:13 | Message # 56
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 669
Awards: 3
Reputation: 10
Status: Offline
Videćemo..Eto, svakako nisam jedini kandidat koji bi voleo da hostuje tu temu, tako da možda je i bude u skorije vreme..Nikad se ne zna..

Ma fai rumore, sì
Ché non lo posso sopportare
Questo silenzio innaturale
Tra me e te
 
YoungWolfDate: Monday, 18 June 2018, 22:06:26 | Message # 57
Revijalni član
Group: Publika
Messages: 1722
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote Maski ()
a bas steta ima previse fenomenalnih mjuzikala mada bi ja dozvolila vrv sve, i pozoriste i film animirani igrani i serije ne znam dal ste ikad culi za galavanta, ili crazy ex girfriend ima fenomenalnih numera onako savrsen balans gluposti i komedije taman da razbiju ozbiljnost ako vecina posalje tipa jadnike svini toda ili tako nesto (::

Off with his shirt... Pa kud nisam cuo za Galavanta biggrin 

Quote anchy ()
Evo npr ja ne uživam u tome i imam pravo na to Ali učestvujem ovde zbog druženja i zezanja (čitajte: ne želim da ispadnem moralna drolja
 
Nemoj tako... U Zadruzi nema osude... Samo "righteous indignation" 

Quote Tic-Tac ()
Meni se sviđa što stalno imamo drugačije teme i što imamo priliku da čujemo i nešto što nam možda nikada ne bi palo na pamet da poslušamo samoinicijativno.

Upravo to... I sve dok tako bude, bice fenomenalno... Jaki smo onoliko koliko smo slozni u svojim razlikama... Dambldor je znao sta govori.
 
Lavica88Date: Monday, 18 June 2018, 22:08:10 | Message # 58
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote Pejko ()
Problem je u tome sto te persone,koji su realno velika vecina,ljude koji slusaju drugu muziku,dozivljavaju na veoma cudan nacin...sto je bas tuzno i jadno.


Svako dozivljava muziku na svoj nacin. Zasto je to problem? Slusas sta se tebi dopada, ne pljujes ono sto ti se ne dopada i nema problema.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Tic-TacDate: Monday, 18 June 2018, 22:11:12 | Message # 59
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Mada, i kroz ove rijalitije nema ko sve nije prošao: Od Marije Šerifović i Jelene Karleuše, preko Tanje Jovićević, Bebi Dol, Viktorije, Marine Perazić pa sve do moje drage komšinice Goge Sekulić i naravno Vendi. biggrin Ima za svakog po nešto.

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
MaskiDate: Monday, 18 June 2018, 22:16:30 | Message # 60
The Idol Queen
Group: Publika
Messages: 831
Awards: 9
Reputation: 32
Status: Offline
Ha bebi dol carski biggrin

ma Galavant serija predobra :P


You know what they say: People in glass houses sink sh... sh... sh... ships.
 
Forum » Generalna diskusija » ESC » ESC 168 (Zadrugovizija)
Search: