7. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 7. plemenski savet (Ekata)
7. plemenski savet
troyaDate: Monday, 18 April 2011, 21:59:28 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ekata, dobrodošli na sedmi plemenski savet u Virtual Survivor 2: India i prvi u ujedinjenju. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće sedma osoba koja napušta VS 2: India. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 20:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolazi i 1. član porote Neo, koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Urke ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

cpdjaN ima Crni glas i ona će javno saopštiti ko ne glasa danas.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Da li ste zadovoljni svojim položajem u plemenu? Možete koristiti ocenu od 1-5 kao merilo. (kriterijumi: bezbednost na plemenskom, stabilnost tj. poverenje u dilu, mogućnost uticanja na druge članove plemena)

Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju).

Pitanje za stari Vaagai: vi ste prvo pleme koje nikad nije bilo na plemenskom do ujedinjenja, koja je tajna vašeg uspeha?

Pitanje za Aleka i mrdenya za sada brojke nisu na vašoj strani, šta ste preduzeli povodom toga?

Pitanje za Urketa i Gagu: gde se vi nalazite u ovom trenutku?

Pitanje za mrdenya: ti si za 2 sezone igranja od mogućih 10 plemenskih propustio samo 2, kako to komentarišeš?

 
cpdjaNDate: Monday, 18 April 2011, 22:09:53 | Message # 2
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Ko je najveća pretnja u igrama.

Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju).
Nismo izgubili ni u jednoj igri za imunitet kao pleme.

Pitanje za stari Vaagai: vi ste prvo pleme koje nikad nije bilo na plemenskom do ujedinjenja, koja je tajna vašeg uspeha?
Rad, red i disciplina. :P

Crni glas dajem mrdeny-ju.

 
AlekDate: Monday, 18 April 2011, 22:10:59 | Message # 3
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre? Pa sad... Jos uvek razmisljam i dvoumim se... xD

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim? Ofcourse! (:

Da li ste zadovoljni svojim položajem u plemenu? Možete koristiti ocenu od 1-5 kao merilo. (kriterijumi: bezbednost na plemenskom, stabilnost tj. poverenje u dilu, mogućnost uticanja na druge članove plemena) - I nisam bas zadovoljan, recimo 2...

Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju). Uhhh... Pa, ja bih rekao sreca, obzirom da nemam puno iskustva i ovo je moja prva sezona... (:

Pitanje za Aleka i mrdenya za sada brojke nisu na vašoj strani, šta ste preduzeli povodom toga? A otkud ti znas da brojke nisu na nasoj strani?! Svakako da sam preduzeo... Nesto! xD

 
NeoDate: Monday, 18 April 2011, 22:11:28 | Message # 4
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Pitanje za Srdjana , kad smo igrali pikado rekao si "Ko gubi ima prava da se ljuti", nekoliko puta si nicim izazvan komentarisao nesto na javnom cetu , moje pitanje je cemu to ?

Pitanje za Urketa , prethodnu igru kad sam ja ispao ,ti si igrao, i rekao da kad si ti tu da pobedjujete , potom sam primetio nekoliko puta da volis da se hvalis , tj i da se pravdas za onu igru kako ti mis nije radio , moje pitanje je , jer posle svake tvoje pobede ti moras da se hvalis ? i jer ne mislis da samohvalisvacima to moze doci glave ?

Pitanje za sve , ko je od svih vas ovde najmanje zasluzio da se nadje u ujedinjenju ,ako gledamo NE AKTIVNOST , znaci koje najmanje bio aktivan , tj nije dolazio ?

Nemam vise pitanja za sad smile

Message edited by Neo - Monday, 18 April 2011, 22:24:32
 
troyaDate: Monday, 18 April 2011, 22:11:45 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
mrdeny je dobio crni i neće glasati danas!
 
NeoDate: Monday, 18 April 2011, 22:12:45 | Message # 6
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Da i jos 1 pitanje za Srdjana , po tebi , gde ti mesto bilo na pocetku sezone , u iskusnim takmicarima ili u manje iskusnim ?
 
cpdjaNDate: Monday, 18 April 2011, 22:15:03 | Message # 7
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Prvo pitanje - to je naravno bila šala. Ne znam na šta drugo misliš, ali nikada nisam nikoga vređao, već se samo šalio.
Drugo pitanje - manje iskusnim. Nisam igrao Survivor oko godinu dana.
 
StaRyDate: Monday, 18 April 2011, 22:15:32 | Message # 8
Sergeant
Group: Blocked
Messages: 21
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Ko je najveci takticar!

Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju).
Nismo izgubili ni u jednoj igri za imunitet kao pleme.

Pitanje za stari Vaagai: vi ste prvo pleme koje nikad nije bilo na plemenskom do ujedinjenja, koja je tajna vašeg uspeha?
INTELIGENTNOST I ZALAGANjE

 
NeoDate: Monday, 18 April 2011, 22:15:49 | Message # 9
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
ok hvala
 
DonnieBrascoDate: Monday, 18 April 2011, 22:20:54 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Da li ste zadovoljni svojim položajem u plemenu? Možete koristiti ocenu od 1-5 kao merilo. (kriterijumi: bezbednost na plemenskom, stabilnost tj. poverenje u dilu, mogućnost uticanja na druge članove plemena)

Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju).

Pitanje za stari Vaagai: vi ste prvo pleme koje nikad nije bilo na plemenskom do ujedinjenja, koja je tajna vašeg uspeha?

Pitanje za Aleka i mrdenya za sada brojke nisu na vašoj strani, šta ste preduzeli povodom toga?

Pitanje za Urketa i Gagu: gde se vi nalazite u ovom trenutku?

Pitanje za mrdenya: ti si za 2 sezone igranja od mogućih 10 plemenskih propustio samo 2, kako to komentarišeš?

1. Najslabija Karika
2. Ne verujem
3. 3
4. Zato sto nisam bio na plemenskom niti jednom
5. Rad,Red i Disciplina i zalaganje naravno

 
mrdeny93Date: Monday, 18 April 2011, 22:22:54 | Message # 11
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
hvala srdjane...troya...ja ne moram da odgovarama na pitanja...posto imam crni glas...

Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
troyaDate: Monday, 18 April 2011, 22:23:52 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (mrdeny93)
hvala srdjane...troya...ja ne moram da odgovarama na pitanja...posto imam crni glas...

Moras smile
 
mrdeny93Date: Monday, 18 April 2011, 22:37:31 | Message # 13
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Ja to necu odlucivati....imam crni glas...

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
Verovatno da ima.

Da li ste zadovoljni svojim položajem u plemenu? Možete koristiti ocenu od 1-5 kao merilo. (kriterijumi: bezbednost na plemenskom, stabilnost tj. poverenje u dilu, mogućnost uticanja na druge članove plemena)
2.

Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju).
Sreca.

Pitanje za Aleka i mrdenya za sada brojke nisu na vašoj strani, šta ste preduzeli povodom toga?
Verovatno ja ili alek ispadamo...St god smo preduzeli...mi smo najugrozeniji.

Pitanje za mrdenya: ti si za 2 sezone igranja od mogućih 10 plemenskih propustio samo 2, kako to komentarišeš?
Pa bez mene nije zanimljiv plemenski...

Added (18 April 2011, 10:37 PM)
---------------------------------------------
Pitanje za sve , ko je od svih vas ovde najmanje zasluzio da se nadje u ujedinjenju ,ako gledamo NE AKTIVNOST , znaci koje najmanje bio aktivan , tj nije dolazio ?
Cini mi se roggy...


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
urkeDate: Monday, 18 April 2011, 22:38:53 | Message # 14
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Neo)
Pitanje za Urketa , prethodnu igru kad sam ja ispao ,ti si igrao, i rekao da kad si ti tu da pobedjujete , potom sam primetio nekoliko puta da volis da se hvalis , tj i da se pravdas za onu igru kako ti mis nije radio , moje pitanje je , jer posle svake tvoje pobede ti moras da se hvalis ? i jer ne mislis da samohvalisvacima to mozes doci glave ?

To je bila sala bre... Ne mislim da to moze doci glave... Ne gledaju svi to na isti nacin smile

Quote (Neo)
Pitanje za sve , ko je od svih vas ovde najmanje zasluzio da se nadje u ujedinjenju ,ako gledamo NE AKTIVNOST , znaci koje najmanje bio aktivan , tj nije dolazio ?

Nisam pratio aktivnost takmicara iz drugih plemena, sto se tice mog plemena tj. mene i Gage bili smo aktivni!

Quote (troya)
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Ko je najveca prijetnja

Quote (troya)
Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?

Ja, imam imunitet

Quote (troya)
Da li ste zadovoljni svojim položajem u plemenu? Možete koristiti ocenu od 1-5 kao merilo. (kriterijumi: bezbednost na plemenskom, stabilnost tj. poverenje u dilu, mogućnost uticanja na druge članove plemena)

Neka bude 3

Quote (troya)
Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju).

Sreca i sposobnost ( u igrama )

Quote (troya)
Pitanje za Urketa i Gagu: gde se vi nalazite u ovom trenutku?

U plemenu Ekata :D

 
roggy83Date: Tuesday, 19 April 2011, 07:01:57 | Message # 15
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
-Najverovatnije najslabiji takmicar

Da li ima neko ko se ne oseća ugroženim?
-Mozda da mozda ne smile

Da li ste zadovoljni svojim položajem u plemenu? Možete koristiti ocenu od 1-5 kao merilo. (kriterijumi: bezbednost na plemenskom, stabilnost tj. poverenje u dilu, mogućnost uticanja na druge članove plemena)
-3

Koji je glavni razlog što ste došli do top 9: sreća, sposobnost ili to što se trudite da budete neprimetni (u smislu da vodite politiku iz senke) ? (ako se odlučite za sposobnost, navedite konkretno šta ste uradili po tom pitanju).
-Sreca

Pitanje za stari Vaagai: vi ste prvo pleme koje nikad nije bilo na plemenskom do ujedinjenja, koja je tajna vašeg uspeha?
-Timski duh

 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 7. plemenski savet (Ekata)
Search: