8. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Ekata)
8. plemenski savet
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 00:04:43 | Message # 16
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nastavite sa glasanjem. Urke ima lični, deny93 dupli. Samo Stary vise nije član plemena i za njega se ne može glasati.
 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 00:05:59 | Message # 17
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (mrdeny93)
pa vidis li da ti se izvinio...

Pre toga je ismevao malim slovima. Odluka je konačna.

 
mrdeny93Date: Friday, 22 April 2011, 00:12:29 | Message # 18
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
stary...troya je odlucio... killed

Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
cpdjaNDate: Friday, 22 April 2011, 09:36:02 | Message # 19
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a?
Vrlina što bih mogao da budem dobar u igrama, a mana što se ne trudim previše.

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?
Nisam u kontaktu ni sa kim, pa samim tim ne znam ni kako Porota razmislja.

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?
Nemam pojma, valjda ce se sve videti na kraju sezone.

Pitanje za ex Vaagai pleme: kako komentarišete to što je izbačeni član iz vašeg plemena?
Izgubio je igru, kako drugo? cry

 
mrdeny93Date: Friday, 22 April 2011, 12:10:10 | Message # 20
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Moja najveca vrlina u vs-u je...saznacete na sledecem plemenskom savetu(ako ne ispadnem), posto se ovde nista ne zna...a mana je sto nisam neki na igrama...

Quote
Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Nadam se da ce clanovi porote odluciti kome daju glas na osnovu prikazanog na igrama...

Quote
Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Zalim zbog poteza kada sam glasao za benny-a, ali neko je morao da ispadne...ima osoba kojima sam verovao,ali vise nemam to poverenje u njega/nju....


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
urkeDate: Friday, 22 April 2011, 12:39:02 | Message # 21
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (troya)
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Najveca vrlina mi je sposobnost u igrama i to sto lako ostvarujem komunikaciju sa drugim clanovima plemena, a najveca mana mi je to sto ne umijem da lazem.

Quote (troya)
Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Nadam se da ce glasati za onu osobu koja je po njihovom misljenju najbolje odigrala! Sa Neom imam osnovnu komunikaciju ( najvise zahvaljujuci ESC -u ) a sa Nate sam progovorio nakon njenog izbacivanja i malo nesto dok sam bio u Vaagai plemenu.

Quote (troya)
Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Zao mi je jedino sto smo izbacili Nate, jer ona ima mnogo vise zari i zelje da igra od nekih koji su ostali duze od nje ( npr. StaRy )

Quote (troya)
Pitanje za ex Vaagai pleme: kako komentarišete to što je izbačeni član iz vašeg plemena?

Ja sam kratko bio u Vaagai plemenu i mislio sam da cu 1. put kad izgubimo igru biti izbacen, zato sam ulozio maximum u igrama za imunitet. Sto se tice izbacivanja Nate, niko iz Vaagaia mi nije rekao da glasam za Aleka, stavise rekli su mi da glasam za Srdjana, ali posto sam znao da ce da upotrijebi HII, odluka je pala na Nate...

 
roggy83Date: Friday, 22 April 2011, 13:26:12 | Message # 22
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a?
Moja vrlina je sto dajem sve od sebe u svakoj borbi ,a mana ,posto mi je ovo prvo ucesce u VS-u malo sam sporiji od drugih iskreno receno sad

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?
Nadam se da ce glasati za onu osobu koja je po njihovom misljenju najbolje odigrala,a sto se tice NATE i NEOM u slabom smo kontaktu a u dobrom sam odnosu s njima tj nikada se nisam zamerao s njima.

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?
Za sada se nadam da je svaki potez na svom mestu,pitam se samo zasto je SRDJAN glasao za NATE i u njega sam se razocarao sad

Pitanje za ex Vaagai pleme: kako komentarišete to što je izbačeni član iz vašeg plemena?
Sta drugo da kazem nego da mi je stvarno zao zbog toga ali IZDAJA pojedinih clanova starog plemena Vaggai je dovela do toga i svaki dalji komentar bi bio suvisan!!

Message edited by roggy83 - Friday, 22 April 2011, 13:29:26
 
GagaDate: Friday, 22 April 2011, 13:50:14 | Message # 23
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?
vrlina je sto se trudim u igrama , a mana sto mozda verujem svakome.
Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?
Pa nadam se da ce glasati za najboljeg , sa Nate sam u najboljim odnosima.
Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?
I meni je takodje zao sto smo izbacili Nate , jer je bila dobra u igrama i trudila se.
Pitanje za ex Vaagai pleme: kako komentarišete to što je izbačeni član iz vašeg plemena?
Ja sam bila malo u Vaagi plemenu i zao mi je sto je Nate bila izglasana.
 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 14:24:24 | Message # 24
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ko nije glasao neka glasa do 18:00 ako nije problem. Tada cete dobiti i trag za tajni.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 22 April 2011, 16:28:29 | Message # 25
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Vrlina je sto volim da komuniciram sa ljudima i dobar sam u igrama , mana , bas ta komunikacija koju drugi lose protumace pa na glupostima donose zakljucke...

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Rukovodit ce se time da eliminisu ex-Vaagai , to je verovatno i prvobitni cilj sviju , sada ko god da ispadne , Roggy,Srdjan ili Ja , apsolutno nebitno druga dva ce biti sledeca ako ne nadju HI. Recimo osoba poput Nate koja je dolazila na sve igre ispala je pre Starya ili Neo sto je apsurdno koji se pojavio 2 puta.

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Zalim , da , zalim sto sam sa svima bio dobar , to ce me ocito kostati. Postoji. Urke

Pitanje za ex Vaagai pleme: kako komentarišete to što je izbačeni član iz vašeg plemena?

Naveo sam sve gore ...

Ako ispadnem, sretno svima u nastavku sezone. Napred Vaagai biggrin
Mogao sam i sam odustati da ispadnem heroj kao Lara laugh


 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 16:46:08 | Message # 26
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 16:46:50 | Message # 27
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 16:47:29 | Message # 28
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 16:47:53 | Message # 29
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 16:48:24 | Message # 30
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Ekata)
Search: