8. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Ekata)
8. plemenski savet
troyaDate: Thursday, 21 April 2011, 23:20:57 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ekata, dobrodošli na osmi plemenski savet u Virtual Survivor 2: India. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće osma osoba koja napušta VS 2: India. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 20:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Neo i Nate koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

urke ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

mrdeny93 ima Dupli glas i on će 2 puta glasati večeras.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Pitanje za ex Vaagai pleme: kako komentarišete to što je izbačeni član iz vašeg plemena?

Stary pošto sam u tvojim komentarima video ismevanje ili bar pokušaj toga, imaš samo jedan pokušaj da me ubediš da želiš da igraš i da te ne izbacim. U suprotnom bićeš izbačen uz osobu sa najvećim brojem glasova.

 
AlekDate: Thursday, 21 April 2011, 23:42:52 | Message # 2
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?
- sposobnost!? Sta je to?! xD hahahahah biggrin recimo da uspem da ostvarim dobru komunikaciju sa ljudima, a mana... Ne idu mi bas one slagalice xDD

Quote
Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja? Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Mislim da ce gledati da glasaju za ljude sa kojima su najblizi... Uhh... Jos je rano, tek je dvoje ljudi ispalo, tako da, ako dospem dalje od ovoga, onda cu moci da kazem svoj polozaj... wink

Quote
Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Mozda mi je samo krivo sto BennyBoy misli da sam ja insistirao da on ispadne i da sam stari Kaamil okrenuo protiv njega, a zapravo nije tako, morao sam da gledam sebe da spasim, ali to je njega izgleda zestoko naljutilo... :/ Mislim da ne postoji...

 
StaRyDate: Thursday, 21 April 2011, 23:46:37 | Message # 3
Sergeant
Group: Blocked
Messages: 21
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Koja je vaša najveća vrlina (sposobnost), a koja najveća mana kao takmičara VS-a ?

Nemam ni mnogo izrazene mane niti vrline...u sredini sam.

Sta očekujete, kojim kriterijumom će se rukovoditi članovi porote prilikom glasanja?
Da li mozda prikazanim u igrama ili nekim razlozima koji su van igre (npr. lični odnosi)? Da li ste vi zadovoljni svojim polozajem s te strane tj. da li ste u kontaktu sa nekim od članova porote i s kim imate najbolji odnos?

Mislim da ce clanovi porote vise odlucivati po licnim odnosima nego po tome ko je vise zasluzio i bolje odigrao...Cast izuzecima!

Da li žalite zbog nekog poteza koji ste povukli u dosadašnjem toku sezone? I da li postoji osoba u plemenu kojoj ste verovali ali ste u medjuvremenu izgubili poverenje u nju?

Zalim zbog toga sto sam "izdao" svoje bivse pleme,i ako smo imali sve pobede do ujedinjenja,tj. niko nije ispao...ali su me sprecile neke stvari da ostanem uz njih!

Pitanje za ex Vaagai pleme: kako komentarišete to što je izbačeni član iz vašeg plemena?

Pa to sam delimicno ja kriv,izvinjavam se,ipak se samo takticki vezbam pred pravi Survivor... biggrin :D

A sto se tice onog "incidenta" mislim stvarno sramota...znalo se da sam mislio na Ž,a ne na Z,a i to je trebalo pre da se napomene,ali sta cu ja kada je lose organizovano.
I HOCU DA NASTAVIM DA IGRAM!

Naravno,ako mogu...I zaboravih da napomenem,ocekujem izvinjenje u skorijoj buducnosti.

Message edited by StaRy - Thursday, 21 April 2011, 23:50:58
 
troyaDate: Thursday, 21 April 2011, 23:50:19 | Message # 4
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (StaRy)
A sto se tice onog "incidenta" mislim stvarno sramota...znalo se da sam mislio na Ž,a ne na Z,a i to je trebalo pre da se napomene,ali sta cu ja kada je lose organizovano.
I HOCU DA NASTAVIM DA IGRAM!

To je već miko objasnio. Da si tražio c ja bi onda morao da upišem c,č,,ć.
Takodje si kasnije odbio drugu šansu.

A sad pošto si me "zezao" zato zašto te ne izbacujem kada ne dolaziš zahtevam izvinjenje. Ili ćeš stvarno biti izbačen.

 
troyaDate: Thursday, 21 April 2011, 23:51:42 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (troya)
naravno ocekujem izvinjenje...

Sad si prevršio svaku meru, izvini se odmah ili si izbačen!

 
StaRyDate: Thursday, 21 April 2011, 23:54:22 | Message # 6
Sergeant
Group: Blocked
Messages: 21
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Za sta da se izvinim? ...ozbiljno pitam...
surprised
 
troyaDate: Thursday, 21 April 2011, 23:55:05 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (troya)
A sad pošto si me "zezao" zato zašto te ne izbacujem kada ne dolaziš zahtevam izvinjenje. Ili ćeš stvarno biti izbačen.

Zadnja šansa...

 
DonnieBrascoDate: Thursday, 21 April 2011, 23:56:13 | Message # 8
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
1..........2...............3................Prodano laugh
 
StaRyDate: Thursday, 21 April 2011, 23:56:40 | Message # 9
Sergeant
Group: Blocked
Messages: 21
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
A za to sto ne dolazim se izvinjavam,imao sam nekih precih obaveza... cool
 
mrdeny93Date: Thursday, 21 April 2011, 23:57:06 | Message # 10
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
miko jedva cekas da neko bude izbacen...zasto?

Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 21 April 2011, 23:57:45 | Message # 11
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Deny sta je tebi , samo se salim , sve shvatate ozbiljno laugh
 
StaRyDate: Friday, 22 April 2011, 00:00:15 | Message # 12
Sergeant
Group: Blocked
Messages: 21
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Izvini molim te,nece se ponovit...

Added (22 April 2011, 0:00 Am)
---------------------------------------------
IZVINI..

 
troyaDate: Friday, 22 April 2011, 00:01:42 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
StaRy je izbačen sa sajta, iz sezone i iz Porote. Takodje više neće igrati ni u jednoj drugoj sezoni.
 
NeoDate: Friday, 22 April 2011, 00:03:33 | Message # 14
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Group: Blocked wink

Message edited by Neo - Friday, 22 April 2011, 00:03:53
 
mrdeny93Date: Friday, 22 April 2011, 00:04:29 | Message # 15
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
IZVINI..

pa vidis li da ti se izvinio...


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 8. plemenski savet (Ekata)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: