10. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Ekata)
10. plemenski savet
troyaDate: Tuesday, 26 April 2011, 21:50:11 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ekata, dobrodošli na deseti plemenski savet u Virtual Survivor 2: India. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće deseta osoba koja napušta VS 2: India. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 20:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Neo, Nate,Miko i roggy83 koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja. Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate. Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

cpdjaN ima lični imunitet. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

A sada nekoliko pitanja:

Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.

Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?

Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?

Postoji li osoba za koju možes reći da joj veruješ 100% ? I da li bi mogao da prevariš tu osobu ukoliko bi ti se ukazala prilika zbog sopstvenog plasmana?

Koliko koraka unapred razmišljate? Da li vam je dovoljno da ste bezbedni na ovom plemenskom savetu ili igrate tako da se osigurate na duži rok?

 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 21:53:27 | Message # 2
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Imam ja pitanje za Gagu

- ISPALA SI U LEPOM SMISLU , KAKO PLANIRAS OSTATI U IGRI ? NAJBOLJE KAO LARA ODUSTANI , BUDI HEROJ laugh

 
cpdjaNDate: Tuesday, 26 April 2011, 21:55:07 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.
Što se tiče igara, mislim da sam u njima dosta dobar. Što se tiče taktike, često se obraćam ljudima, mada se neki ponekad i obrate meni.

Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?
Ovde više nema strategije. Ako izgubim - letim. Simple as that. :)

Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?
Kontam da je ovo pitanje za njih četvoro, pa ću prećutati.

Postoji li osoba za koju možes reći da joj veruješ 100% ? I da li bi mogao da prevariš tu osobu ukoliko bi ti se ukazala prilika zbog sopstvenog plasmana?
Takođe (čisto radi formalnosti, ne).

Koliko koraka unapred razmišljate? Da li vam je dovoljno da ste bezbedni na ovom plemenskom savetu ili igrate tako da se osigurate na duži rok?
Jedino što mi preostaje je da igram jedan po jedan ciklus, jedan po jedan plemenski savet. Malo su šanse da osvojim sve igre do samoga kraja, ali trudiću se, pa kako bude...

 
urkeDate: Tuesday, 26 April 2011, 22:00:43 | Message # 4
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (troya)
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.

Ja sam inicijator... DObra je vrlina, jer da nisam bio inicijator ne bih stigao dovde!

Quote (troya)
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?

Jesu... Nemam strategiju po tom pitanju

Quote (troya)
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?

Ne

Quote (troya)
Postoji li osoba za koju možes reći da joj veruješ 100% ? I da li bi mogao da prevariš tu osobu ukoliko bi ti se ukazala prilika zbog sopstvenog plasmana?

Postoje 3 smile Ne bih ih prevario...

Quote (troya)
Koliko koraka unapred razmišljate? Da li vam je dovoljno da ste bezbedni na ovom plemenskom savetu ili igrate tako da se osigurate na duži rok?

Duzi rok o.O

 
AlekDate: Tuesday, 26 April 2011, 22:11:50 | Message # 5
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.
Iskren... smile Nisam inicijator, retko kada posaljem nekome poruku, sto je najgore ne znam ni ja zasto... Ne mislim da sam najbolji i sl. prosto mozda nisam imao priliku i nisam puno razmisljao o tome.
Quote
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?

Ne mislim... xD Strategija?! Mislim da je svima jasna -.- Niko ovde nije slep... :P
Quote
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?

Ne plasim se... smile
Quote
Postoji li osoba za koju možes reći da joj veruješ 100% ? I da li bi mogao da prevariš tu osobu ukoliko bi ti se ukazala prilika zbog sopstvenog plasmana?

Naravno da postoje OSOBE xD I nikada ih ne bih prevario kako bih sebi obezbedio put dalje...
Quote
Koliko koraka unapred razmišljate? Da li vam je dovoljno da ste bezbedni na ovom plemenskom savetu ili igrate tako da se osigurate na duži rok?

Ne razmisljam... O_o Pa logicno je da se trudim da ostanem sto duze, a sada... Videcemo... smile
 
GagaDate: Tuesday, 26 April 2011, 22:35:20 | Message # 6
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
Quote
Imam ja pitanje za Gagu

- ISPALA SI U LEPOM SMISLU , KAKO PLANIRAS OSTATI U IGRI ? NAJBOLJE KAO LARA ODUSTANI , BUDI HEROJ laugh

necu da odustanem ... znam da sada ja letim , ali ja sam najmanje htela da se to desi iako svi mislite da ja ne zelim da igram ili slicno ... imam ja svojih problema zbog kojih nisam mogla da dolazim na igre , mozda mislite da je ovo samo izgovor ali nije ... niko nemoze da me razume ... nije lako ni meni verujte ... nisam ja htela da ispadnem ... a nisam htela ni da neigram ... bas naprotiv !

 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 22:44:04 | Message # 7
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
BOZE ME SACUVAJ ! Kakve veze drago dete ima sto nisi dolazila na igre , ne pita te se za igre nego za glasanje laugh Tebi je IQ stvarno velik laugh
 
mrdeny93Date: Tuesday, 26 April 2011, 22:46:55 | Message # 8
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
Opiši sebe kao takmičara vs-a. Da li si inicijator ili čekaš da ti se neko obrati? objasni svoj odgovor- da li smatraš da je to dobra osobina ili ne.

Ponekad sam inicijator,a ponekad cekam da mi se neko obrati...to je dobra osobina.
Quote
Da li misliš da su jaki takmičari u borbama nešto ugroženiji od ostalih u plemenu i kakva je tvoja strategija po tom pitanju?

Naravno da jesu...necu glasati za osobu koja je jaka u igrama ako je sa mnom u dilu, to je moja strategija...
Quote
Da li se plašiš da će te neko izdati od ljudi sa kojima trenutno imaš dil?

Ne.
Quote
Postoji li osoba za koju možes reći da joj veruješ 100% ? I da li bi mogao da prevariš tu osobu ukoliko bi ti se ukazala prilika zbog sopstvenog plasmana?

Postoji vise takvih osoba i nikada ih ne bih prevario.
Quote
Koliko koraka unapred razmišljate? Da li vam je dovoljno da ste bezbedni na ovom plemenskom savetu ili igrate tako da se osigurate na duži rok?

Dovoljno mi je sto sam bezbedan na ovom plemenskom savetu, a za sledeci cemo videti.


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
GagaDate: Tuesday, 26 April 2011, 22:47:22 | Message # 9
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
Miko ti nista ne razumes ... ali bas nista ... ja govorim sve od pocetka kad sam pocela da igram VS ... nmvz ... dosta mi je vise raspravljanja ... sada ja ispadam svi srecni , svi zadovoljni ... cemu svrha raspravljanja ...
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 22:48:08 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Svrha je ako ne zelis da se boris do zadnje minute u igri ne zasluzujes da igras , trebala si onda reci i odustati pre ispadanja osoba koje su htele igrati smile Moj savet da vise ne igras VS
 
GagaDate: Tuesday, 26 April 2011, 22:59:38 | Message # 11
Sergeant
Group: Publika
Messages: 26
Awards: 0
Reputation: 6
Status: Offline
ok Miko ... ODUSTAJEM ! da bi svi bili zadovoljni , nema frke ...
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 23:06:30 | Message # 12
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Sad ne trebas, trebala si ranije
 
urkeDate: Tuesday, 26 April 2011, 23:09:55 | Message # 13
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Miko, ostavi djevojku na miru! Gaga, fb!
 
NeoDate: Tuesday, 26 April 2011, 23:10:04 | Message # 14
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
hahahah
 
DonnieBrascoDate: Tuesday, 26 April 2011, 23:19:49 | Message # 15
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Imam pitanje za Denya i Aleka :

Da li ste razmisljali o mogucoj taktici urketa i gage ?
- Da li vam je cudno , mislite da urke ima vise poverenja u nekoga od vas nego u gagi koja mu veruje? Ako dodjete u top 3 sa urketom a on ne uzme imunitet jedan od vas ce ga izbaciti jel tako ?
- Ne mislite da ce urke se udruziti sa gagom i srdjanom i izbaciti jednog od vas ili sta ako je urke nasao HI i da ga gagi ? Razmislite o ovome ...

 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 10. plemenski savet (Ekata)
Search: