12. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Ekata)
12. plemenski savet
troyaDate: Friday, 29 April 2011, 23:18:41 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ekata, dobrodošli na dvanaesti plemenski savet u Virtual Survivor 2: India. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće dvanaesta osoba koja napušta VS 2: India. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 16:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Neo, Nate, Miko, roggy83, Gaga i cpdjaN koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

mrdeny93 je pobedio u poslednjoj igri i osvojio poslednji imunitet. Na ovaj način, on je obezbedio sebi mesto u finalu i stigao do samog kraja ove igre. Pošto je mrdeny bezbedan, urke može da glasa jedino za Aleka, a Alek može da glasa jedino za urketa. Prema tome, njihovi glasovi se međusobno poništavaju i odlučujući će biti mrdenyjev glas. Zato će jedina osoba koja večeras glasa biti mrdeny93, koji će izglasati dvanaestu osobu iz VS 2 : India i automatski izabrati svog protivnika u finalu. Izglasana osoba će postati poslednji, 7. član Porote.

A sada nekoliko pitanja:

mrdeny93, upravo si obezbedio sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigao do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.

Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - Alek ili urke?

Alek, na koji način ćeš pokušati da ubediš mrdenyja da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?

urke, isto pitanje i za tebe. Zbog čega bi mrdeny trebao da povede tebe u finale, a ne Aleka?

 
mrdeny93Date: Friday, 29 April 2011, 23:24:22 | Message # 2
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote
mrdeny93, upravo si obezbedio sebi mesto u finalu. Kako se osećaš? Sa jedne strane ti je drago zato što si stigao do kraja, a sa druge strane imaš jako tešku odluku.

Nikako...moram doneti veoma tesku odluku.
Quote
Na koji način ćeš doneti svoju odluku večeras? Ko je po tvom mišljenju veća pretnja za pobedu - Alek ili urke?

Veca pretnja je Alek(to je ocigledno).Ali opet kazem nzm sta da radim, dragi su mi obojica.


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
AlekDate: Friday, 29 April 2011, 23:25:42 | Message # 3
Colonel
Group: Publika
Messages: 215
Awards: 4
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
Alek, na koji način ćeš pokušati da ubediš mrdenyja da baš tebe povede u finale? Koje su prednosti tebe kao protivnika u finalu?

Mi smo se jos na pocetku igre dogovorili da necemo glasati jedan za drugog do kraja igre i da nam je cilj da obojica budemo u finalu... Svakako da ne bih voleo da ispadnem sad, kada sam bukvalno na pola koraka od finala.
Prednosti?! Hmm... Pa, ne znam... Mozda te, ako neko svodi glasanje na osnovu igara, tu bi verovatno pre glasali za Deny-ja, jer se sigurno bolje pokazao od mene.... A i mislim da imamo podjednako dobre medjuljudske odnose sa porotom... Tako da... To bi bio moj odgovor! smile
 
urkeDate: Friday, 29 April 2011, 23:40:45 | Message # 4
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (troya)
urke, isto pitanje i za tebe. Zbog čega bi mrdeny trebao da povede tebe u finale, a ne Aleka?

Zato sto je Alek veca prijetnja... Mislim da zasluzujem ovo finale, jer me je pola minuta dijelilo do njega... Glupo bi mi bilo da ispadnem zbog pokvarenog lap top-a...

 
troyaDate: Saturday, 30 April 2011, 00:42:10 | Message # 5
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Finale će početi sutra u 17:00.
 
troyaDate: Saturday, 30 April 2011, 16:00:10 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glas.
 
troyaDate: Saturday, 30 April 2011, 16:01:30 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glas, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila glas mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glas...
 
troyaDate: Saturday, 30 April 2011, 16:02:52 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
7. član Porote i dvanaesti takmičar koji napušta Virtual Survivor 2: India je...

urke

Uroše, pleme je odlučilo.

 
troyaDate: Saturday, 30 April 2011, 16:04:09 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Alek i mrdeny93, vas dvojica ste uradili ono u čemu 13 drugih takmičara nije uspelo. Stigli ste do samog kraja. Međutim, sada je odluka na Poroti. Sedmoro ljudi u čijem ste izglasavanju direktno ili indirektno učestvovali sada drži vašu sudbinu u svojim rukama.

Uskoro počinje Poslednji plemenski savet.

 
Forum » Virtual Survivor 2 - India: The New Generation » Završeni plemenski saveti » 12. plemenski savet (Ekata)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: