Tetovaže i piercings - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Tetovaže i piercings
Tetovaže i piercings
ToniDate: Wednesday, 26 April 2017, 01:14:21 | Message # 1
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Pošto sam ogroman fan tetovaža, piercinga malo manje, zanima me ima li nas još ovdje na forumu.
Ima li netko kakvu zanimljivu tetovažu, na strateškim mjestima ili sl. ? laugh


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Lavica88Date: Wednesday, 26 April 2017, 08:53:23 | Message # 2
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
I ja sam fan tetovaza, ali nazalost, nemam ih sad Zbog prirode posla kojim se bavim, ne mogu da se istetoviram na onim mjestima koja su mi interesantna ( donji dio sake, ispod uveta ). Na strateska mjesta se ne bih tetovirala, nesto mi to nije zanimljivo ( dok kod drugih jeste biggrin ) Inace sam sama smislila i nacrtala taj tatoo sto sam htjela, nadam se da cu to jednog dana iskoristiti. smile

Piercing sam imala, tj. tri na gornjem dijelu uveta, ali muke su s tim bile, uf. Tad sam jos trenirala, pa ih nisam skidala na utakmicama ( boli bajo moj ) nego zamotavala flasterom. Ali dzaba, vazda se nalazila neka Kamichak koja me kao samo malo dotakne ( citaj k'o da me maljem odvalila po glavi ), meni odmah suze na oci od bolova te sam morala skinuti pierc. biggrin
 
ToniDate: Wednesday, 26 April 2017, 09:41:52 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Bome imaš zanimljive pustolovine s piercingom laugh
A tetovaže stvarno je lijepo vdiejti, super mi je kad imaju cijelu ruku, čak i šaku i prste. Također to ne mogu napraviti zbog posla, ali možemo u penziji, Lavice biggrin

Oćeš mi poslati tetovažu koju si napravila u PP, ako nije previše osobno?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Lavica88Date: Wednesday, 26 April 2017, 09:51:40 | Message # 4
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Također to ne mogu napraviti zbog posla, ali možemo u penziji, Lavice :biggrin:


Dogovoreno! biggrin

Poslacu ( cim dodjem kuci i nadjem crtez ), naravno, pa ti i ja djelimo sve, medju nama nema osobnog biggrin wink


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Wednesday, 26 April 2017, 09:52:15
 
Tic-TacDate: Wednesday, 26 April 2017, 15:45:32 | Message # 5
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Evo, fan sam i ja na neki način.

Volim pirsing na obrvi kod muškaraca i na ušima kod devojaka (eventualno nosu/pupku), ali zavisi kako stoje na nečijem telu.

Što se tiče tetovaža, nekad stvarno ostanem bez teksta koliko ljudima dobro stoje, dok mi nekad bude baš bezveze kad su ljudi celi išarani. Doduše, neke diskretnije tetovaže sa posebnim značenjem su mi uglavnom lepe. I ne podnosim kad lepe po sebi imena, krstove, kao i tetovaže bez značenja (zato što su im se učinile lepe u trenutku).


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
troyaDate: Wednesday, 26 April 2017, 17:00:15 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Na ledjima imam velikog pravoslavnog orla i ispod njega pise kosovo. A imam i bogorodicu sa krstem u ruci na podkolenici.

Pirsinge nemam.
 
Lavica88Date: Wednesday, 26 April 2017, 17:12:43 | Message # 7
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Na ledjima imam velikog pravoslavnog orla i ispod njega pise kosovo. A imam i bogorodicu sa krstem u ruci na podkolenici.


Vo imja Oca...


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
djoDate: Wednesday, 26 April 2017, 17:22:23 | Message # 8
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Jbga
Probacu sa kompa


>>>may the odds be ever in your favor>>>

Message edited by djo - Wednesday, 26 April 2017, 17:24:50
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 26 April 2017, 19:38:32 | Message # 9
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote troya ()
Na ledjima imam velikog pravoslavnog orla i ispod njega pise kosovo. A imam i bogorodicu sa krstem u ruci na podkolenici.

Hocemo screenshot biggrin

Ja planiram ovo leto da radim tetovazu preko citave ruke.
 
Lavica88Date: Wednesday, 26 April 2017, 19:56:49 | Message # 10
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Miko, tetovazu cega?

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Wednesday, 26 April 2017, 21:06:44 | Message # 11
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ja imam 2 tetovaze, jedna je dvoglavi zmaj tribal i on je na levoj ruci (ispod ramena sa spoljne strane) a imam još jednu sa posebnim značenjem i na posebnom mestu. Zmaja sam uradila sa 18 godina možda sam mogla i bolji motiv da uradim, ali evo bar me sada podseca na HvV xD. Volim tetovaže i svaki izraz slobode kao i crtanje.

Zmaj tribal me jbe pošto moram da ga uvek krijem zbog posla, tako da sam rešila da ga proširim i da bude kao štit na levoj ruci, a kad ću to da uradim pojma nemam.

Tetovirala bih unutrašnji deo podlaktice i još neka mesta, ali je sakrivanje tih stvari, problem.

Pirsing nešto i ne gotivim, tj smeta mi, jedva i minđuše i nekad prstenje nosim, mada sam bušila jezik i posle nekoliko dana to skinula.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 26 April 2017, 21:10:16
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 26 April 2017, 21:11:43 | Message # 12
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Miko, tetovazu cega?

Videcemo jos, imam par opcija, mozda ih nekako uspem spojiti sve. Ako se odlucim da radim.

I meni je problem sto moze u buducnosti predstavljati problem, a skidanje niti je jednostavno, a pogotovo ne bezbolno... A bas sam fan tetovaza i volim ih videti, pogotovo kod devojki. Naravno, ne u prevelikom obimu, jedna, max. dve biggrin
 
Lavica88Date: Wednesday, 26 April 2017, 21:14:46 | Message # 13
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Zmaja sam uradila sa 18 godina možda sam mogla i bolji motiv da uradim, ali evo bar me sada podseca na HvV


laugh Ma to si ti tad znala da ce biti sad ovaj HvV tongue

Busiti jezik ne bih mogla, nema sanse. A i taj pierc bi mi vise smetao nego godio khm biggrin


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Wednesday, 26 April 2017, 21:15:14 | Message # 14
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa ovako ne smem majce na bratele ili sa polurukavom (mada to i nije po poslovnom kodeksu da se nosi bar kod nas) i ne znam kako ova tetovaza izgleda kada nosim pojedine haljine. Šta je tu je, znam da se ne kajem i da tetovazu ne bih nikada skinula jer je ona moj potez i deo mene.

Quote Lavica88 ()
Busiti jezik ne bih mogla, nema sanse. A i taj pierc bi mi vise smetao nego godio khm


Ja šuškam i ovako samo mi ta mindjusa falila. Rekli su da ću brzo da se naviknem, ali tih par dana je bilo baš povuci potegni i minđuša je morala da se čisti nekom iglicom posle jela. Dobra stvar je da jezik baš brzo zarasta.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Wednesday, 26 April 2017, 21:16:51
 
Lavica88Date: Wednesday, 26 April 2017, 21:22:02 | Message # 15
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Quote
Ja šuškam i ovako samo mi ta mindjusa falila.


I ja suskam! biggrin Tj. ne izgovaram cisto slovo S. A tata mi logoped laugh Bilo mu slatko, nije htio ispravljati.

Kod mene na poslu je kodeks rigorozan bas. Mogla sam se zaposliti tu i ranije, ali sam tad imala izbrijanu lijevu stranu glave, pa sam cekala godinu dana da naraste, nisu me htjeli takvu zaposliti. biggrin O tetovazama da ne pricam.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Tetovaže i piercings
Search: