Najpotcenjenije ESC pesme - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Najpotcenjenije ESC pesme (wtf)
Najpotcenjenije ESC pesme
tiksiDate: Friday, 12 May 2017, 12:46:06 | Message # 16
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ma po meni je bar bitno da pesma ostane hit za nas i da je mi slusamo, kakav god da je plasman. Mislim da je tu i greska bila sa ovim gore izvodjenjima, te pesme ni kod nas nisu hit bile, mozda samo Bojana donekle.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Friday, 12 May 2017, 12:47:56 | Message # 17
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Romale, romali najveci hit laugh

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 12 May 2017, 12:52:45 | Message # 18
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa to da nam bar nesto ostane da slusamo i veselimo se

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Friday, 12 May 2017, 13:31:08 | Message # 19
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Salu na stranu, dok je bilo beovizije bilo je i dobrih pesama
 
Lavica88Date: Friday, 12 May 2017, 13:41:28 | Message # 20
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ja ne znam ni kako sad biraju pjesme, tj. ko bira izvodjaca i na osnovu cega.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Friday, 12 May 2017, 13:52:46 | Message # 21
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Mislim da ne biraju da se iskomponuje posebno pesma za ESC i uzme neko ko nije zvezda ali dobro peva. Mada je to i greska sto nije zvezda. Nije zvezda ovde nece ni tamo biti.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Friday, 12 May 2017, 18:30:23 | Message # 22
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Nije zvezda ovde nece ni tamo biti.

Eh, kad bismo mogli svake godine da saljemo na ESC Zeljka Joksimovica, Mariju Serifovic ili Jelenu Tomasevic.

Ova Tijana ima lep glas, ali nema harizmu ni ime. Osim eksperata za muziku, za nju niko nije cuo.

Koji nas gastarbajter sa poteza Pariz - Zeneva - Bec - Frankfurt - Brisel je cuo za nju ? NI JEDAN. Ili ko iz drzava naseg susedstva ? NIKO. A oni treba da glasaju za nju SMS-om. Ili neko iz zirija drugih drzava, culi su za Zeljka, Tomasevicku, Serifovicku, ali za Tijanu ne...

A i mislim da je Tijana sinoc pevala malo stegnuto, ponasala se kao u nekom grcu.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
tiksiDate: Friday, 12 May 2017, 19:27:33 | Message # 23
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ispadoh ja ekspert za muziku, jer znam za devojku od pre biggrin Tijana ima jednu pesmu koja cak nije bila ni totalno nepopularna, ali za izvodjaca je malo ko cuo (pesma), nekako je neupecatljiva narodu. Ima i niz covera koji su jako dobri.

Sto se tice jucerasnjeg nastupa, pevala je slabije nego inace, nekako joj je glas bio ispucaliji nego inace i bas je bila ukrucena, ne znam sto su tako osmislili scenski nastup, kao da je na silu na bini iako su efekti bili dosta dobri. Zeznuli su i prateci vokali koji su masili mesta u pesmi i nadglasavali Tijanu cak i u falsu negde, to se culo jos na probama, ne znam zasto se nije ispravilo. Medjutim kakve su druge pesme, ova mi je super bila, od preostalih jedino mi je Bugarin bio bas bas, koji je sad moj favorit.

Treba bre da saljemo jednostavno sta se nama dopada, a ne da izigravamo Evropu koju ni Evropa ne razume.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 12 May 2017, 19:29:05
 
tiksiDate: Friday, 12 May 2017, 19:37:12 | Message # 24
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Po meni definitivno potcenjena i jedna od najboljih esc pesama (a i nastupa, pogotovo nastupa) ikada:

Dominacija


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Friday, 12 May 2017, 19:43:22 | Message # 25
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ooo Shady lady, kako da ne.

Btw, i ja sam cula za Tijanu od ranije upravo zbog pjesme Trazim.


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 12 May 2017, 19:44:05 | Message # 26
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote tiksi ()
Treba bre da saljemo jednostavno sta se nama dopada, a ne da izigravamo Evropu koju ni Evropa ne razume.

Svidja mi se ovo BRE. tongue 

Treba bre da saljemo pesmu na nasem jeziku, a ne na engleskom. Ima mnogo nasih ljudi koji decenijama zive po Cikagu, Australiji, Novom Zelandu, a i dalje pricaju iskljucivo na srpskom, osim na radnom mestu, a cesto i tamo, ako rade u nekoj srpskoj firmi, restoranu...

A da ne pricam o nasima koji su ovde blize - u Svajcarskoj, Nemackoj, Austriji, Francuskoj... pritom, to nisu nikakvi polupismeni fizicki radnici, nego zaposleni po bolnicama, fabrikama posudja, marketima i garden centrima... pricaju srpski kao da su u Beogradu, Nisu, Valjevu, Novom Sadu, a nemacki ili francuski samo bas kad moraju...

I njih treba da zainteresuje pesma naseg predstavnika na engleskom jeziku...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Friday, 12 May 2017, 19:45:14 | Message # 27
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Gle Lare sto je vickasta hands

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
SacDate: Friday, 12 May 2017, 19:51:05 | Message # 28
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ma gde Shady Lady potcenjena, drugo mesto zauzela, ja bih rekao precenjena, Maria sa Hold on, Be strong mi je mnogo bolja. Nasu Jelenu da ne pominjem.

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
Lavica88Date: Friday, 12 May 2017, 19:55:23 | Message # 29
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Trebala je Lorak pobijediti.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 12 May 2017, 19:57:36 | Message # 30
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Gle Lare sto je vickasta

Nisam vickasta, nego znam kako je po inostranstvu. Odem kod rodbine u Nemacku, sednemo kod jednog Hrvata u restoran koji je odrastao u tom mestu sa Srbima, tu dodju i neki Bosanci islamske vere, pricamo na nasem jeziku, nemacki nisam cula.

Odem 2011. godine na seminar u Marsalov centar u Garmis-Partenkirhen. Kompletna komunikacija za 12 dana obavljala se na srpsko - hrvatsko - bosanskom jeziku. Rec nemackog ili engleskog nisam cula, osim nesto malo napolju nemackog.


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Friday, 12 May 2017, 19:59:21
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Najpotcenjenije ESC pesme (wtf)
Search: