Zimske Olimpijske igre 2018 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Zimske Olimpijske igre 2018
Zimske Olimpijske igre 2018
Stefan97czvDate: Tuesday, 05 December 2017, 20:29:43 | Message # 1
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 518
Awards: 1
Reputation: 31
Status: Offline
Posto vidim da vas dosta prati sport red je da otvorim i ovu temu,pogotovo nakon danasnje vijesti da su Ruski sportisti suspendovani sa igara.
Vas komentar na sve ovo smile I za koga cete navijati na ZOI
 
LaraCroftDate: Wednesday, 06 December 2017, 11:25:35 | Message # 2
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Trebao si ovu temu da otvoris u svastari, ali nije problem...

Elem, znam da ce sad u februaru da budu ZOI u Juznoj Koreji u Pjongcangu, ali slabo cu da ih pratim, jer ce takmicenja da budu u prepodnevnim casovima po nasem vremenu.

Po dosadasnjim komentarima, ovde na forumu najvise se prati fudbal, zatim tenis i kosarka, a ostalo veoma malo.

Sto se tice suspenzije Rusije, naravno da je u sve to umesana politika. Svi se dopinguju - i Rusi i Ameri i Kinezi i Englezi... 

Ja bih dozvolila slobodan doping, pa ko hoce, neka uoci starta trke na 100 metara, pred 100.000 gledalaca pojede i popije sta pozeli. Pa kad umre iznenada posle 10 godina, kao Florans Grifit Dzojner i jos neki, da je niko ne zali...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Wednesday, 06 December 2017, 11:46:53 | Message # 3
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Ja cu pratiti ZOI, svakako. Obozavam umjetnicko klizanje, praticu i skijanje, naravno. Sto se tice diskvalifikacije Rusa, to je bilo ocekivano.
Navijavu za sve, osim Amerikanaca. biggrin


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Zimske Olimpijske igre 2018
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: