Eurovision Song Contest 2011 - Page 8 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2011 (Germany, Düsseldorf)
Eurovision Song Contest 2011
NeoDate: Monday, 09 May 2011, 17:03:27 | Message # 106
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline

zao mi je sto moram da kazem , al Srbija sumnjam da ce u finale sa ovakvim nastupom ...sad cu da vidim BIH na probi

Added (09 May 2011, 5:03 PM)
---------------------------------------------

bih u top 3

 
DonnieBrascoDate: Monday, 09 May 2011, 17:30:10 | Message # 107
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ona budala iza Dine je Aleksandar Seksan cini mi se a ako je on , on je veliki zabavljac i budala , ovo je tek proba i deluju odlicno jedno 5 puta bolje od Srbije ... A tek mislim da ce se ovo jos doraditi za ESC i da ce sigurno u top 5 biti
 
NeoDate: Monday, 09 May 2011, 17:33:36 | Message # 108
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
jedno 5 puta bolje od Srbije

ma sta ih pa poredis ? Tijanic ne zeli da srbija pobedi ,tj javni servis , zadovoljni su finalom ,to je prv rts-a vec nekoliko puta izjavio , ne znam kako se zove ona riba Dragana , tako nesto ..
 
DonnieBrascoDate: Monday, 09 May 2011, 17:35:45 | Message # 109
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nije mi jasno zasto ne zele pobedu ? LOL ? Skupa im organizacija ako pobede laugh
Po meni je BiH najbolja , Francuz zavija previse , Azerbejdzan prosecan , Rusija glupa , sve ostalo ocajno , recimo na kvotama je Hrvatska jako losa a zvanicni ESC sajt ih je proglasio za 4 favorite a BiH za trece , prema nekima i Britanci mogu do dobrog rezultata ,biti ce neizvjesno svakako
 
NeoDate: Monday, 09 May 2011, 17:40:29 | Message # 110
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Nije mi jasno zasto ne zele pobedu ? LOL ? Skupa im organizacija ako pobede

ja mislim da je upravo to ,vidis crna gora ne ucestvuje zvanicno zbog finansiskih sredstava , a i ovaj sistem biranja predstavnika je glup , bolji je bio beoviziski , al BIH nece pobediti ,tj sad sam video francusku , decko favorit opravdano
 
LazarDate: Monday, 09 May 2011, 18:59:52 | Message # 111
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Znaci, Neo, ako divljas po sceni i pravis budalu od sebe, prolazis u finale, a ako imas skroman, uskladjen i simpatican nastup, osudjen si na propast? Muka mi je od takvih misljenja. Takvi obicno podrzavaju onog kretena Erika "Popularnog".
 
urkeDate: Monday, 09 May 2011, 20:10:09 | Message # 112
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Lazo, ja navijam za Erika biggrin Svedska mi je glavni favorit, pa Irska i Azerbejdzan!

Meni je bolji Ninin nastup od Dinovog!

 
NeoDate: Monday, 09 May 2011, 20:45:17 | Message # 113
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Znaci, Neo, ako divljas po sceni i pravis budalu od sebe, prolazis u finale, a ako imas skroman, uskladjen i simpatican nastup, osudjen si na propast?

nigde ja to nisam rekao Lazo smile , Francuska nema nikakav nastup zato sam i rekao da su opravdano favoriti , al ima glas i pesmu , meni je vrh !

Quote
Muka mi je od takvih misljenja.

Kakvih konkretno ? smile Sto se mene tice slusam Merlina godinama , ne svidja mi se njegova nova pesma , al za razliku od svih ostalih nam komsija ,najbolji je ove god .Sve u svemu 2 pesme su mi se svidele , Albanija i Francuska


Message edited by Neo - Monday, 09 May 2011, 20:46:00
 
EmmaCvetcheDate: Monday, 09 May 2011, 20:49:54 | Message # 114
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 500
Awards: 60
Reputation: 168
Status: Offline
Quote (Neo)
al ima glas i pesmu , meni je vrh !

up


there's a storm coming mr. wayne
 
NeoDate: Monday, 09 May 2011, 20:53:04 | Message # 115
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
mislis Lazo na ovaj moj komentar

Quote
zao mi je sto moram da kazem , al Srbija sumnjam da ce u finale sa ovakvim nastupom ...sad cu da vidim BIH na probi

Pa da , ne svidja mi se nastup , nisam rekao da treba da divlja ,deluje mi bas KIC ,i monoton , al mozda gresim :), pa udje u finale .Al inace volim pesme K.Kovac ,al ova nije u njenon fazonu , i jednostavno mi se ne svidja ,ni pesma ,ni nastup , al daj boze da udjemo u finale ...Jedino mi se svidja sto je odabrala anonimnu devojku , koja ima odican glas
 
LazarDate: Monday, 09 May 2011, 20:53:31 | Message # 116
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (Neo)
Kakvih konkretno ? Sto se mene tice slusam Merlina godinama , ne svidja mi se njegova nova pesma , al za razliku od svih ostalih nam komsija ,najbolji je ove god .Sve u svemu 2 pesme su mi se svidele , Albanija i Francuska

Ma ne zato, nego ovih sto misle da sto vise kica ima na sceni i sto je "nabudzeniji" nastup, to je izvodjenje i pesma superiornija... Tipa Erik. Kakva breeeeeee pesmaaaaaaaaaa, gospode Boze o.O

Za divno cudo, kada sam gledao Merlinovu probu, odusevio sam se i shvatio da ono sto me je nerviralo kod njega jeste retardirano mlataranje rukom sa pogledom fiksiranim ka kameri i neobuzdano lupanje nogom o pod.

Mada su mi i dalje favoriti #1 Azerbejdzan, #2 Srbija, #3 Nemacka.

 
NeoDate: Monday, 09 May 2011, 20:57:21 | Message # 117
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline

Evo covek nema nigde scenskog nastupa , pa kida smile

Quote
Ma ne zato, nego ovih sto misle da sto vise kica ima na sceni i sto je "nabudzeniji" nastup, to je izvodjenje i pesma superiornija...

Naopako Lazo pa ja sam sve suprotno tome , nista ne volim BUDZENO , samo prirodno hehe
 
DonnieBrascoDate: Monday, 09 May 2011, 21:00:54 | Message # 118
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja vam kazem da Francuz nece dobiti , jebo ga Sognu laugh
 
urkeDate: Monday, 09 May 2011, 21:03:14 | Message # 119
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Daj boze da Francuska ne pobijedi biggrin
 
NeoDate: Monday, 09 May 2011, 21:07:39 | Message # 120
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline

Lena Mayer zmaj smile

Added (09 May 2011, 9:07 PM)
---------------------------------------------

ovo ce da bude tu oko 6 mesta ,oni su uvek baksuzi biggrin

 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2011 (Germany, Düsseldorf)
Search: