Eurovision Song Contest 2012 - Page 17 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2012 (Ovde mozemo diskutovati o izabranim (i neizabranim pesmama))
Eurovision Song Contest 2012
ajdin_saDate: Saturday, 26 May 2012, 02:23:55 | Message # 241
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
Quote (Miko)
Veceras mi je Bugarka najgora bila. Bas je izgledala jeftino. Kao stvorena za nasu muzicku scenu.


pogledaj po yt njihocu muziku i vidjeces da seke goge i te kvazi pjevacice od njih kradu dosta kao i dade polumente itd od njihovih ljepusana biggrin


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 26 May 2012, 03:18:39 | Message # 242
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Urke nisi ti svoj , pa jesi citao ovo :

http://www.nezavisne.com/umjetnost-zabava/muzika/Dan-odluke-na-Evroviziji-Notna-euforija-potresa-Evropu-142571.html
 
urkeDate: Saturday, 26 May 2012, 08:28:43 | Message # 243
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Steta.. Onda Srbija ili Island smile

Mislim da Rumunija, Grcka i Kipar nemaju sansi da pobijede ali nadam se da ce ostvariti sto bolji plasman!
 
ToniDate: Saturday, 26 May 2012, 10:38:23 | Message # 244
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Urke nisi ti svoj , pa jesi citao ovo :

http://www.nezavisne.com/umjetnost-zabava/muzika/Dan-odluke-na-Evroviziji-Notna-euforija-potresa-Evropu-142571.html

Zašto nije svoj,ne kužim šta je tako posebno u ovom članku


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
urkeDate: Saturday, 26 May 2012, 12:17:01 | Message # 245
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Zašto nije svoj,ne kužim šta je tako posebno u ovom članku


Zato sto sam rekao da bih volio Spanija da pobijedi, a oni ne zele pobjedu! Bas sam ja znao da su oni to izjavili biggrin
 
ToniDate: Saturday, 26 May 2012, 12:20:30 | Message # 246
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
1. To san ja napisa par postova ranije,da si pročita,znao bi tongue
2. Kakve ima veze to šta oni žele,ko da će njih ko pitat šta žele?! Mislim,nisu mi jasni,pošalju SAVRŠENU pismu i savršenu pjevačicu i sad traže od nje da ne pobijedi. Dosad su slali samo smeće i,sad kad su u besparici,odjednom žele od nje da se potrudi da ne pobijedi. Mislim,onda ne šaljite tako dobru pismu.
Uostalom,ako pobijede i ne mogu organizirat,nek daju Švedskoj ili nekome da organiziraju,ovi samo čekaju da ESC preseli kod njih...


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 26 May 2012, 13:35:21 | Message # 247
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Zeljko bi trebao sa ovom pesmom da ima 12. od svih komsiskih zemalja , sad za Hrvatsku nzm ali trebao bi i tu da uzme... + ako iz dijaspore i sa strane uzme sta bice pobeda
 
ToniDate: Saturday, 26 May 2012, 14:34:08 | Message # 248
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ako dobije 12 od svih komsiskih zemalja,zašto ne bi i od Hrvatske?

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
djoDate: Saturday, 26 May 2012, 15:15:11 | Message # 249
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Hrvatima uvek bude krivo kad mi udjemo u finale,a oni ne... i onda slabo glasaju za nas,ali mislim da gotive zeljka,pa mozda dobijemo 8p

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 26 May 2012, 19:42:14 | Message # 250
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Ako dobije 12 od svih komsiskih zemalja,zašto ne bi i od Hrvatske?


Zato sto znam kako je bilo u prethodnim godinama , nismo 12. dobili ne pamtim kada , a i u Hrvatskoj ima malo Srba sto znaci da ce malo i glasati a tesko da ce vecina Hrvata podrzati Zeljka. Bosna ce dati 12 jer je pola Bosne Srbi tako da je to garantovano. Slovenija isto dadne skoro uvek 12 a i oni vole Zeljka , Crna Gora je isto zicer e sada Makedonija , ja se nadam da ce dati 12 , ja licno imam dosta kolega iz Makedonije i svi gotive Zeljka ali recimo nisu toliko skloni Srbiji tako da ... Znam da Francuzi uvek daju Srbiji/BiH mnogo bodova kao i Svica i Austrija iako ce ovi drugi Nemcima 12 udeliti. Bojim se da ce neutralne zemlje odrediti jer ce Finska,Danska,Norveske sigurno dati 12. Euphoriji
 
ToniDate: Saturday, 26 May 2012, 20:10:07 | Message # 251
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Nije baš tako kako ti pričaš jer Hrvatska Srbiji nikad nije dala manje od osam bodova,dok je slala Željka,No Name i ekipu dobijala je 12-ice,naravno da Milanu Stankoviću nećemo dat 12 bodova biggrin Baš sam sad gleda i 2004-2007. je Hrv svaki put dala Srbiji 12 bodova,zatim 2008. 10 bodova,a zadnje dvije godine 8 bodova,a niko ne može reć da su Stanković i ona cura od lani bili za više od toga. Molitva i Lane moje su bile prave pisme i ogriješili bi dušu da nismo dali 12 bodova. Ako Željko v rijedi za 12 bodova,dobit će ih,bez obzira da odnos dviju zemalja,ovo je muzika i ona razbija sve prepreke. Ja bih radije dao Kaliope 12icu jer mi je vrh,a sad ćemo vidit....
Sad se vratimo na večerašnji spektakl. Ima toliko pjesama koje bi mogle pobijediti,zadnjih sto eura bi stavia na to da će Loreen večeras proć bez pobjede. Evo mojih favorita,pa vidite zapravo koliko je jak ESC ove godine-Cipar, Danska ,Makedonija,Francuska,Njemačka,Grčka,Island,Irska,Italija,Norveška,Rusija,Srbija,Španjolska,Švedska. Jedna od ovih zemalja sigurno pobjeđuje tongue


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Saturday, 26 May 2012, 21:38:07 | Message # 252
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ovo sto je Rusija poslala je lakrdija, klasicno nepostovanje ESC-a...



I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 26 May 2012, 21:38:55
 
MarkoNGDate: Saturday, 26 May 2012, 23:51:03 | Message # 253
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Koje prvi trenutno biggrin
Laro nesto si rekla za njene glasace biggrin
 
LaraCroftDate: Sunday, 27 May 2012, 00:31:05 | Message # 254
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Laro nesto si rekla za njene glasace

rekla sam da su bez sluha i da je Svedska pobedila samo zato sto ima novca da organizuje ESC sledece godine

Zeljko ubedljivo najbolji - nije galamio, nije mlatarao rukama i nogama, demonstrirao je kulturu...
nije on za ovo kic i sund takmicenje...

trebali smo da posaljemo Karleusu i da budemo u skladu sa ostalima

Added (27 May 2012, 0:31 AM)
---------------------------------------------
dodacu i da smatram da su glasaci za Svedjanku (Marokanku) uglavnom mladi ljudi nezadovoljni svojim statusom u drustvu


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Sunday, 27 May 2012, 00:32:16 | Message # 255
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Dovedi se u red,ženo Božja.

1.izjava-Rusija klasično nepoštivanje ESC-a. Po čemu,onoga ti Boga?? Poslali su drugačije izvođače i to je to,zaslužile drugo,ako ne i prvo mjesto.
2. ako neka zemlja osvoji 370 bodova,onda sigurno nije namještaljka,favorit je od početka do kraja i potpuno zaslužila pobjedu. Uspoređivanje onakve umjetnice sa Karleušom je nepoštivanje,a ne Babuške. Ima i bogatijih zemalja od Švedkse pa nisu pobijedile,otiđi na Youtube pa ćeš vidit kakvu podršku uživa Loreen. Da namještaljka,a majke ti mile šta još neću čut...
3.ako se netko ne slaže sa tvojim izborom,ne znači da je bez sluha.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2012 (Ovde mozemo diskutovati o izabranim (i neizabranim pesmama))
Search: