Eurovision Song Contest 2012 - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2012 (Ovde mozemo diskutovati o izabranim (i neizabranim pesmama))
Eurovision Song Contest 2012
LaraCroftDate: Monday, 23 January 2012, 19:21:51 | Message # 61
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
sta mislite kakvu ce pesmu Zeljko Joksimovic plasirati - brzu ili baladu ?

na koju njegovu dosadasnju pesmu ce podsecati ta nova ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Monday, 23 January 2012, 19:32:18 | Message # 62
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Evo sta je on izjavio: To je pesma svih nas. Svestan sam odgovornosti koju imam kao predstavnik Srbije na sledećem “Eurosongu” i veoma sam posvećen. Pesma je već nastala i sada radimo na tekstu. Otkriću još tek toliko da će pesme biti snažna, po pitanju emocije i zvuka, rekao je Željko Joksimović.
- Sigurno se obrukati nećemo! U svojoj glavi imam jedan cilj i verujem da će to publika prepoznati i podržati me kada za to dođe vreme, dodao je Joksimović.
Kompozicija sa kojom će se Srbija takmičiti u Azerbejdžanu maja 2012. godine biće predstavljena početkom iduće godine.

Ja nemam predstavu kakva ce pesma biti xD ne verujem da ce vuci na etno opet...
 
DonnieBrascoDate: Monday, 23 January 2012, 19:44:10 | Message # 63
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Samo nek bude pobednicka biggrin
 
LaraCroftDate: Monday, 23 January 2012, 19:45:19 | Message # 64
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
sve je on to izjavio oko 15-og decembra i izgleda da malo kasni, ali opravdano, posto se ozenio sa voditeljkom Jovanom...

Quote (Sarbel)
nemam predstavu kakva ce pesma biti xD ne verujem da ce vuci na etno opet...

ni ja ne verujem, pa bezveze bi bilo da ponovi fazon LANE MOJE, proslo je samo 8 godina...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Monday, 23 January 2012, 19:51:17 | Message # 65
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline


Ocekujem ovakvu neku pesmu, samo na srpskom jeziku.....
 
djoDate: Tuesday, 24 January 2012, 01:30:51 | Message # 66
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Ja msm da ce da bude nesto na foru Ljubavi ili Libero biggrin

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
urkeDate: Wednesday, 25 January 2012, 23:02:03 | Message # 67
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Sve bivse jugoslovenske zemlje su u drugom polufinalu, osim Crne Gore! UZAS -.-
 
urkeDate: Thursday, 26 January 2012, 11:53:47 | Message # 68
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Napravih i ja video klip:

Moj Top 4
 
LaraCroftDate: Thursday, 09 February 2012, 00:29:24 | Message # 69
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
sta je sa pesmom Zeljka Joksimovica ???

negde u novembru, kada je odredjeno da ce on biti nas predstavnik za Azerbejdzan, rekao je da pesmu ocekujemo oko Nove godine...

u medjuvremenu se ozenio, sve je to lepo i jasno, ali ovo za kasnjenjem sa pesmom ipak nije profesionalno od njega...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MagdalenaDate: Thursday, 09 February 2012, 01:25:08 | Message # 70
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Mislim da bi trebalo da bude objavljena 10. marta. Mi smo uglavnom tad birali pesme tako da ne verujem da datum ima veze sa njegovim vencanjem biggrin
Gde je nestao Sarbel da komentarisemo pesme? Pesmu je izabrala i Malta, Francuska pesma je isto objavljena ...
 
LaraCroftDate: Thursday, 09 February 2012, 12:11:51 | Message # 71
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Mislim da bi trebalo da bude objavljena 10. marta. Mi smo uglavnom tad birali pesme tako da ne verujem da datum ima veze sa njegovim vencanjem


dobro se secam da je Zeljko u novembru rekao - pesmu ocekujte oko Nove godine...

znam da po pravilima ESC mozemo pesmu da prijavimo negde do kraja marta, ali rec je rec...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Thursday, 09 February 2012, 23:24:30 | Message # 72
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Moj trenutni raspored je:

1. Kipar
2. Danska
3. Svajcarska
4. Albanija
5. Francuska
6. Malta...

Sto se tice Francuske najavljivali su najveci hit, boom pesmu za evropu, tresla se gora rodio se mish... samo to zvizdanje mi je simpa ostalo prosecno...

Malta, najneprimetnija pesma u poslednjih nekoliko godina... Nacionalni izbor im je bio krsh i nisu ni imali nesto mnogo bolje...

SUBOTA VECE, ISLAND, NORVESKA I MADJARSKA BIRAJU PESME, I JOS PAR NACIONALNIH POLUFINALA CINI MI SE... PRAVO ESC VECE ZA FANOVE smile

Norveska ima toliko jakih pesama da je pretesko odluciti smile

Srbija 10og marta objavljuje pesmu smile
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 09 February 2012, 23:41:07 | Message # 73
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
kad crna gora objavljuje euro neuro biggrin jedva cekam da cujem , naziv pesme me dosta vuce , osecam da ce rambo nesto u svom stilu da izvede biggrin
 
MagdalenaDate: Friday, 10 February 2012, 00:47:40 | Message # 74
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Sto se tice Francuske najavljivali su najveci hit, boom pesmu za evropu, tresla se gora rodio se mish... samo to zvizdanje mi je simpa ostalo prosecno...


Francuska pesma ima zanimljiv pocetak, kasnije je bas obicna.

Norveska ima super pesme. Svidja mi se Nora Foss Al-Jabri – Somewhere Beautiful. Valjda ce biti negde da se gleda finale.
 
SarbelDate: Friday, 10 February 2012, 05:39:45 | Message # 75
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Istog favorita imamo Magdo. Ubedljivo mi je najbolja pesma, a ona je prelepa. Inace pre 5 godina sam skinuo njen neki nastup i tek pre par sati sam skapirao da je to ona. Tad ja imala 11 godina i pevala pesmu Stop. Ne bih se bunio i da pobedi Tooji - Stay, Evropa ce to kao Erika Saade da nagradi, ili u krajnjem slucaju Make it better i Ola nordman smile
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Eurovision Song Contest 2012 (Ovde mozemo diskutovati o izabranim (i neizabranim pesmama))
Search: