Prvi glas Srbije (2012) - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Prvi glas Srbije (2012) (Druga sezona)
Prvi glas Srbije (2012)
urkeDate: Sunday, 09 December 2012, 10:56:05 | Message # 46
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (tiksi)
Mene ona sve vise podseca na Igora Terziju iz prosle sezone, fali tu mnogo cega, a narocito harizme, mada to moze da se pripise i njenim godinama.


Ne bih ja tu nista dir'o:)

Inace, i meni se svidjaju Sara i Mirna..
 
mrdeny93Date: Sunday, 09 December 2012, 15:07:29 | Message # 47
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote (tiksi)
mada sumnjam bar kad je Sneza u pitanju posto je Pazar na nogama kada ona peva, a zna se da su oni puni kesa.

Hahahaha...postovanje za ovo biggrin


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
tiksiDate: Sunday, 16 December 2012, 08:57:40 | Message # 48
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (tiksi)
a sledece bi trebale da izlete ili Snezana Vusovic ili Sanja Dimitrijevic, mada sumnjam bar kad je Sneza u pitanju posto je Pazar na nogama kada ona peva, a zna se da su oni puni kesa.


Izgleda da se Pazarci ustekali za konzerve i svece pred smak sveta, pa im ispala Sneska, kuku majko ovaj vas propade.

Jucerasnji redosled po kvalitetu izvodjenja za moj ukus bio je sledeci: 1. Saska (onaj igrac od 10,5 kila bio presmesan uz nju), 2. Mirna (otkinula), 3. Sara (najbolji nastup do sada), 4. Nevena ( tinejdz zvezda, ali ne vise od toga), 5. Boris (totalni kralj), 6. Zoran (kada ce vise da mu daju hard rock numeru da pokida...), 7. Sanja, 8. Snezana, 9. Ivan.

Skoro pa je sigurno da u sledecem krugu (ako ga bude bilo) ispadaju ili Ivan ili Zoran ili Sanja.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NeoDate: Sunday, 16 December 2012, 11:44:35 | Message # 49
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
(ako ga bude bilo)


laugh laugh lol
Tiksi ti verujes u smak sveta ? hahahahh
 
mrdeny93Date: Sunday, 16 December 2012, 12:20:28 | Message # 50
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Inace sinoc se znalo da ispada Sneza. Pazar se vecinom glasao za Harisa Skarepa u takmicenju Zvezde Granda biggrin Nema se para da se glasa na dva fronta biggrin

Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!


Message edited by mrdeny93 - Sunday, 16 December 2012, 12:21:15
 
urkeDate: Sunday, 16 December 2012, 12:49:42 | Message # 51
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (tiksi)
Jucerasnji redosled po kvalitetu izvodjenja za moj ukus bio je sledeci: 1. Saska (onaj igrac od 10,5 kila bio presmesan uz nju), 2. Mirna (otkinula), 3. Sara (najbolji nastup do sada), 4. Nevena ( tinejdz zvezda, ali ne vise od toga), 5. Boris (totalni kralj), 6. Zoran (kada ce vise da mu daju hard rock numeru da pokida...), 7. Sanja, 8. Snezana, 9. Ivan.


1. Sara 2. Mirna 3. Nevena 4. Boris 5. Saska 6. Sanja 7. Zoran 8. Sneza 9. Ivan

Ivana su sacuvali zato sto imaju samo 3 momka u takmicenju..
 
tiksiDate: Sunday, 16 December 2012, 19:14:46 | Message # 52
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (Neo)
Tiksi ti verujes u smak sveta ? hahahahh

cry


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NeoDate: Sunday, 16 December 2012, 19:34:12 | Message # 53
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Nikako ne treba iskljuciti logiku , Maje su previdele kraj kalendara i pocetak novog, ne kraj sveta .Nosterdamus se sit ispromasivao do sad , ovo sto povezuju gangnam style sa prorocanstvom je glupost , cudo nije predvideo yt ?

To je dobra tema samo za ismejavanje po meni biggrin

P.S Sara je sinoc bila odlicna


Message edited by Neo - Sunday, 16 December 2012, 19:34:38
 
troyaDate: Sunday, 16 December 2012, 19:38:03 | Message # 54
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Neo objasnjava Tiksi biggrin
 
NeoDate: Sunday, 16 December 2012, 19:40:21 | Message # 55
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
laugh , olosu 1
 
NeoDate: Sunday, 23 December 2012, 01:25:13 | Message # 56
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
"Kuku Lele ovaj moj propade ". Uopste mi nije jasno ko glasa za Sanju ? Nasa publika navikla na grand retusi

Message edited by Neo - Sunday, 23 December 2012, 01:25:43
 
EthanMorascaDate: Sunday, 23 December 2012, 01:47:26 | Message # 57
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ja Sašku stvarno ne volim, ali večeras mi je bila najbolja. Stvarno šteta. Pumpadžija je trebao da leti. Sara mi je favorit, Nevena mi je nekako previše hladna i kruta (bila mi je naj na početku). Mirna mi je favorit br. 2, devojka rastura. Mislim da sledeci ispadaju Sanja ili Zoran, ali bih svakako voleo da to bude Boris. Da napomenem da mi je Sanja gotivna. Al' nabacah ja sve ovo. laugh

yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Sunday, 23 December 2012, 09:25:26 | Message # 58
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
I desilo se. Dva od moja Top 3 kandidata (Saska, Mirna, Sara) nasla su se u duelu u Top 8. Mirna i Saska, dva ubedljivo najbolja vokala na ovom takmicenju cak i za jednog prosecnog polusluhistu.

Bez zezanja, ozbiljno bi trebao da se revidira sistem glasanja, sve me ovo podseca na onog (Boze kako se zvase...) ucesnika naseg survivora koji je uzeo dzipa za favorita publike, a njegova devojka putovanje za najveci broj poslatih glasova. Kada bi se broj poruka poslatih sa jednog broja ogranicio na 1 i kada bi cena poruke bila 10 dinara mozda bi ovo takmicenje i imalo neki smisao. Ovako....

Ovako me cak i jeno relaksirajuce muzicko takmicenje cini tuznom zasto josuvek zivim ovde. Sve se resava po principu dobre rakije i rodbine.

I ko zaista glasa za Sanju. Vidi se iz aviona da je puna kesa uz Nevenu koja lezi na parama i nije ni cudno sto ce njih 2 verovatno do kraja da doguraju.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NeoDate: Sunday, 23 December 2012, 14:02:32 | Message # 59
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Mene pre interesuje zasto Sanja dobija pesme trala la la , a neku gde ce da pokaze svoj potencijal , vecu sumnjmu imam na to nego na glasanje .Zasto Zoran dobija isto truba pesme , kad decko moze da razvali sa bilo kojom rock pesmom , ama bilo sta a oni mu daju Balasevica , EKV sto apsolutno nije njegov fax . Da li je to dovoljna uticaj produkcije ?
 
LazarDate: Monday, 24 December 2012, 08:25:56 | Message # 60
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Mene zanima ko glasa za krestecu Saru!? Tacnije, zanima me sta ljudi vide u njoj? Zgrazavam se kad vidim da je mnogima favorit!
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Prvi glas Srbije (2012) (Druga sezona)
Search: