Troyina barka - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Troyina barka (Jedini spas!)
Troyina barka
troyaDate: Wednesday, 19 December 2012, 14:23:26 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
E ovako, ko zeli da se spasi, moze da nadje utociste u nasoj barci. Naravno ja necu da vas delim, i limitiram parove po 2, tako da ste svi dobrodosli. Gusteri, lisice, lavovi, macke svi biggrin

Ali naravno nema dzabe ni kod babe, da bi ste bili spaseni, morate traziti spas i reci da sam najbolji GH laugh

Ponuda stoji do 21.12.2012, pozurite surprised ce dumrete svi laugh
 
LaraCroftDate: Wednesday, 19 December 2012, 15:16:35 | Message # 2
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
kad je vec otvorena tema...

jel neko iskreno, makar i 1 %, veruje da je prorocanstvo Maja tacno ?

ja ne verujem...

jasno mi je da jednoga dana neki veliki asteroid moze da udari u Zemlju i unisti svaki oblik zivota, a mozda i razbije celu planetu u paramparcad, ali sam sigurna da se to nece desiti kroz dva dana, 21-og decembra 2012. godine...

uostalom, Maje nisu racunale vreme po ovom zvanicnom Gregorijanskom kalendaru, a nisu ostavile ni neki znacajan pronalazak po cemu bi civilizacije koje su ih nadzivele, trebale da ih cene i uvazavaju...

ako su nas Fenicani, Sumerci, Vavilonci, stari Egipcani, stari Rimljani, Huni i mnogi drugi, ukljucujuci i Turke Osmanlije (bar zbog baklava, tufahija i kafe koju vise ni oni ne piju) zaduzili sa nekim pronalaskom, drustvenim uredjenjem, vojnom taktikom... ne vidim sta je bitno ostalo iza Maja ? 5-6 klasicnih piramida u Cicen Ici ne predstavljaju nista epohalno...
u odnosu na druge civilizacije, Maje su bile prilicno primitivne i nerazvijene za svoje doba...

zavrsicu post u JAMES BOND stilu:

- umrecemo, ali nekog drugog dana... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Wednesday, 19 December 2012, 15:26:25
 
ToniDate: Wednesday, 19 December 2012, 21:32:26 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja sam htio predložiti da ja i Lara budemo skupa na barci kad mogu biti samo parovi poo 2,ali ništa od toga kad ona ne vjeruje laugh

Quote (troya)
Ali naravno nema dzabe ni kod babe, da bi ste bili spaseni, morate traziti spas i reci da sam najbolji GH

Ni mrtav... Miko je najbolji GH FTW prof

P.S. Naravno da ne vjerujemo,meni nje samo prejebeno što smo dio povijesti jer se završava ovo razdoblje koje je trajalo zadnjih 5200 godina. Možda ovo bude novo rođenje pa u svijetu zavlada mir.
Baš sam ko misica neka laugh


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 19 December 2012, 23:34:11 | Message # 4
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja sam gelipter , treba mi jos jedan da udjemo u barku laugh
 
LaraCroftDate: Thursday, 20 December 2012, 11:37:08 | Message # 5
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Toni)
Ja sam htio predložiti da ja i Lara budemo skupa na barci kad mogu biti samo parovi poo 2

bolje izaberi propast, bice ti lakse... tongue

Quote (Toni)
Možda ovo bude novo rođenje pa u svijetu zavlada mir.

a ni mir necemo docekati...

sad kad krenu na Siriju, pa Izrael na Iran...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Thursday, 20 December 2012, 11:38:57 | Message # 6
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Merry je najbolji GH......
Tako da dajem predlog da ona napravi svoju barku, sigurno ce vecina nas (pa i Lara) izabrati bas nju :P

Quote (LaraCroft)
jel neko iskreno, makar i 1 %, veruje da je prorocanstvo Maja tacno ?


Pre ce Maje pogoditi kad ce se desiti smak sveta, nego sto ce komentator potrefiti pravo prezime Dirk Kuyt-a......


Message edited by MarkoNG - Thursday, 20 December 2012, 19:34:52
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Troyina barka (Jedini spas!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: