filmovi - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » filmovi
filmovi
LazarDate: Sunday, 27 March 2011, 22:10:06 | Message # 61
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Pa Lara nije ni skapirala film, lepo kaze da je gledala u Nemackoj, na Nemackom jeziku laugh

Zato joj je i bio dosadan laugh

 
LaraCroftDate: Monday, 28 March 2011, 08:45:21 | Message # 62
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ma gledala sam ga sa srpskim prevodom, kakav crni nemacki...

ne svidja mi se film i tacka, plitka tema, ne verujem u djavole, duhove...

najbolji horor filmovi:

Magla
Noc vestica (prvi deo)
Osmi putnik (prvi deo)
Stvar (THE THING)
Psiho

redosled nebitan...

to su horori, a ne ovo sto se sada snima, za devojcice od 9 do 12 godina koje vriste i kad prelaze ulicu...

jebes ti taj horor kada ja posle njega smem da odem u podrum sama i da ne palim svetlo... tongue

poslednje sto je kvalitetno snimljeno, a da lici na horor je trilogija OD SUMRAKA DO SVITANJA...

Added (28 March 2011, 8:45 Am)
---------------------------------------------
u hororima volim konkretnog negativca od krvi i mesa, sa pravim oruzjem, a ne osobu koja ustaje iz groba i hoce da unisti ceo svet, cvrc...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NeoDate: Monday, 28 March 2011, 10:05:04 | Message # 63
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
pa u magli su duhovi ? Jedino je psiho od nabrojanih ok,saw je novi horor,pogresno skretanje,brda imaju oci,messengers,indiski phoonk 1 i 2 ,lara nemas pojima :d

Added (28 March 2011, 10:01 Am)
---------------------------------------------
a noc vestica hahaha koliko su puta ubili majkl majersa jer bar 20 x ,supermen mu ravan nije :d moze komotno i u gorstaku da glumi,onda mu u h20 odseku glavu i onda kao drugi lik haha

Added (28 March 2011, 10:05 Am)
---------------------------------------------
toliko o tome da je od krvi i mesa,to su upravo filmovi za tinejdzere,odgledaj phonk pa da pricamo ,ovako nema logike lupetati napamet :d

 
BennyBoyDate: Monday, 28 March 2011, 22:04:06 | Message # 64
Private
Group: Publika
Messages: 14
Awards: 1
Reputation: 4
Status: Offline
Posljednje sto sam gledao je :
The Tourist
Wanted
From Paris with Love
Ninja Assasin, i komedija:
Grown Ups


If you love Something let it go, If it comes back to you its yours, If it doesnt, it never was !
 
LaraCroftDate: Monday, 28 March 2011, 22:07:16 | Message # 65
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (BennyBoy)
Posljednje sto sam gledao je :
The Tourist

solidan film, ne znam sto su ga kriticari ispljuvali, Angelina i Johnny su odlicno izneli film...
Quote (BennyBoy)
Wanted

takodje solidan film, sa odlicnom ekipom glumaca i dobrom pricom...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
BennyBoyDate: Wednesday, 30 March 2011, 21:08:15 | Message # 66
Private
Group: Publika
Messages: 14
Awards: 1
Reputation: 4
Status: Offline
solidan ali dobar smile

If you love Something let it go, If it comes back to you its yours, If it doesnt, it never was !
 
NeoDate: Sunday, 17 April 2011, 09:02:59 | Message # 67
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline

Moja nova preporuka , imate Dvd Rip na netu ..

Added (17 April 2011, 9:02 Am)
---------------------------------------------

i jos jedan smile

 
LaraCroftDate: Tuesday, 24 May 2011, 22:20:21 | Message # 68
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline


PIRATI SA KARIBA 4 (NA NEPOZNATIM PLIMAMA)

odlican film za razbibrigu i sigurna sam da ce opet zaraditi milijardu dolara i snimiti novi nastavak (ima uslova u scenariju)

ne vidim samo zasto je sniman u 3D tehnici, poenta filma nije u dubini ambijenta kao u AVATARU, vec u dijalozima vodecih likova (kapetan Jack, Angelica, Barbosa, Crnobradi, Gibz...) i cinjenici da je svako svakoga prevario vise puta...

Penelope Kruz (Angelica) je kao novi glavni zenski lik dostojno zamenila Kiru Najtli (Elizabet), lepo joj stoji macevanje sa nakazama, pravi sarm filmu daje njen los engleski jezik sa neizbrisivim spanskim naglaskom...

preporucujem ga svakome ko je dete u dusi... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
StelaDate: Wednesday, 25 May 2011, 11:47:03 | Message # 69
Private
Group: Publika
Messages: 6
Awards: 0
Reputation: 11
Status: Offline
Gledala neko vece biggrin ...Penelope je pun pogodak. Slazem se da kraj filma obecava jos jedan nastavak.

Uzgred ko voli Rasela..." The next three days" i " State of Play"...odlicni!!!
 
EmmaCvetcheDate: Saturday, 28 May 2011, 00:17:55 | Message # 70
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 500
Awards: 60
Reputation: 168
Status: Offline
I ja sam odgledala Pirates of the Caribbean 4 smile Film je extra ali mislim da bi bilo jos bolje da bi glumili Orlando Bloom & Keira Knightly smile

there's a storm coming mr. wayne
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 28 May 2011, 00:23:50 | Message # 71
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja sam gledao na premijeri film ... Bitno da su najvece kokice otisle za 15 minuta filma i da sam spucao 0.5L vode za sledece 2 minute tako da sam ostao bez zanimacije u naredna 2 sata filma xD ... Film je bio odlican ... Bez komentara ... Najludje kad na kraju Jack ostavio Penelope na ostrvu gde njega Barbosa xD ... Sad mi se ponovo gleda Pirati sa Kariba 1 ... Odoh gledati :))) ...
 
EmmaCvetcheDate: Saturday, 28 May 2011, 14:40:34 | Message # 72
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 500
Awards: 60
Reputation: 168
Status: Offline
Quote (Miko)
Bitno da su najvece kokice otisle za 15 minuta filma i da sam spucao 0.5L vode za sledece 2 minute tako da sam ostao bez zanimacije u naredna 2 sata filma xD


HAHAHAHAHAH i ja takodje ali ne vodu nego coca-colu biggrin Meni je drugi film omiljen: Pirates of The Caribbean 2 - Dead Man's Chest happy


there's a storm coming mr. wayne

Message edited by EmmaCvetche - Saturday, 28 May 2011, 15:16:17
 
LaraCroftDate: Saturday, 28 May 2011, 15:23:55 | Message # 73
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (EmmaCvetche)
Meni drugi film omiljen: Pirates of The Caribbean 2 - Dead Man's Chest

posebno ona scena kada se Orlando Blum i bivsi engleski oficir macuju na toboganu, a Dzoni Dep balansira ispod njih i bezuspesno pokusava da uzme kljuc od skrinje i to tako traje 15 minuta... tongue

mozda znate, a mozda i ne - drugi i treci deo filma snimljeni su kao jedna celina, ali su reziseri, braca Verbinski, videli da imaju skoro 300 minuta materijala kojeg ne mogu da izbace, pa su odlucili da tu celinu prikazu kao 2 filma (sa premijerama u rasponu od 6 meseci)

meni je najveca vrednost filmova u tome sto su svi likovi predstavljeni na jedan dobrocudan nacin i sto se svakih 10 minuta menjaju prijateljstva i neprijateljstva, medjusobne usluge i prevare, besomucne jurnjave i smesni dijalozi...

jedva cekam 5 deo, verujem da ce premijera biti za 2 godine...
jer, samo budala ne bi uzela sa zemlje milijardu dolara... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 28 May 2011, 15:29:00
 
EmmaCvetcheDate: Saturday, 28 May 2011, 16:51:08 | Message # 74
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 500
Awards: 60
Reputation: 168
Status: Offline
The best biggrin
Attachments: 8318247.jpg (70.5 Kb)


there's a storm coming mr. wayne
 
DonnieBrascoDate: Saturday, 28 May 2011, 17:03:00 | Message # 75
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Jack je legenda ... Ili ti Johnny xD
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » filmovi
Search: