Game Of Thrones - komentari o seriji - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Game Of Thrones - komentari o seriji
Game Of Thrones - komentari o seriji
LaraCroftDate: Tuesday, 21 February 2017, 17:53:49 | Message # 1
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Evo ovde mozemo da komentarisemo o GOT-u...

Ja sam malo kasnije od vecine vas pocela da gledam seriju, otprilike negde u pauzi izmedju 2 i 3 sezone. Daenerys mi se odmah svidela kao licnost, a za Neda Starka sam rekla da je budala na kvadrat kada je pristao da iz mirnog Winterfella ode u onaj zmijarnik od Kings Landinga.

Ima mnogo likova sa imenima teskim za izgovor i komplikovanih dogadjaja. Dva meseca pred svaku novu sezonu, uvek pogledam ponovo sve ranije epizode. I sad sam opet mnogo toga zaboravila.

Sansa me pozitivno iznenadila, od devojke koja veze goblene i razmislja samo o udaji, postala je jedan od glavnih akcionih likova. Obrva joj nije zadrhtala kada je zlikovca Ramseya poslala u smrt na uzasan nacin.

Navijam da na kraju Daenerys zasedne na Gvozdeni Presto, ali volim i Aryu Stark i zene iz Dorne...

Cenim i Cersei, pogotovo njen potez da zapali Septon i ubije brojne likove koji su me nervirali, kao sto su High Sparrow, onda onaj Lannister sa urezanom zvezdom na celu, onda onaj matori bradonja sto se od prve epizode mota po Kings Landingu, pa i Maerghery...

tbc...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Tuesday, 21 February 2017, 18:06:48
 
SacDate: Tuesday, 21 February 2017, 18:00:44 | Message # 2
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ima spojlera za sedmu sezonu, ako nekog zanima biggrin

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Tuesday, 21 February 2017, 18:00:59
 
LaraCroftDate: Tuesday, 21 February 2017, 19:33:14 | Message # 3
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
S tim u vezi, evo kako vas, cenjene forumase, vidi moja malenkost:

Polly - Sansa Stark
LaraCroft - Ellaria Sand
Sac - Jon Snow
ajdin_sa - Samwell Tarly
Toni - Theon Greyjoy
Matija - Jorah Mormont
MarkoNG - Jaqen H'ghar
tiksi - Cersei
EthanMorasca - Jaime Lannister
Lazar - Bran Stark
Miko - Joffrey Baratheon
Nauparac - Stannis Baratheon
NiNa - Catelyn Stark
urke - Tommen Baratheon
Troya - Petyr Baelish
TroanGirl (Merry) - Daenerys
Lavica88 - Arya Stark
Tic Tac - Daryo Naharys
Neo - Hound
m@rcip@n - Ygritte


kako jos ko bude dolazio, tako cu mu dodeljivati pojedine likove


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Tuesday, 21 February 2017, 19:34:18 | Message # 4
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote Sac ()
Ima spojlera za sedmu sezonu, ako nekog zanima
Mene jedini koji me zanimao se obistinio,

otvarati na sopstvenu odgovornost SPOILER!

 
LaraCroftDate: Tuesday, 21 February 2017, 19:40:12 | Message # 5
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Logicno je da se i on vrati u seriju...

Pogotovo sto mu se nista lose nije dogodilo prilikom poslednje scene u kojoj je bio...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
urkeDate: Tuesday, 21 February 2017, 19:42:20 | Message # 6
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Bas smo jutros na faksu komentarisali GOT i prilicno me iznenadila cinjenica da je onima koji samo prate seriju, a nisu citali knjige omiljeni lik Dzon Snou. Martinova karakterizacija Dzona je i meni zadivljujuca, ali u seriji je potpuno u sjenci likova poput Tiriona, Deneris, Sersi..., pa cak i Sanse, koja ga je spasila od ponovne smrti.  Meni je Tirion nekako najupecatljiviji, uz sestre Stark.

Ono sto bih volio da vidim u ovoj sezoni je reunion Starkovih, ali sumnjam da ce se to desiti.

Laro, nadam se da te podsjecam na Tomena samo zbog fizickog izgleda prije 3,4 godine i sto nam se obojici mnogo dopada Mardzori  tongue
 
troyaDate: Tuesday, 21 February 2017, 19:56:31 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ne slazem se da Jon Snow zapostavljen u seriji.
 
NaupDate: Tuesday, 21 February 2017, 20:10:29 | Message # 8
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Postoji li neki poseban razlog zasto sam ja doticni Stannis Baratheon

P.S. nisam gledao GoT pa ne znam o kome se radi biggrin
 
tiksiDate: Tuesday, 21 February 2017, 20:13:22 | Message # 9
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Komentar na ovo : @Tiksi, podsecas me na Cersei po tome sto si u igrama ovde uvek bila glavna, nastojala da bude sve po tvome i sto si obrlatila veci broj
takmicara, kao ona u GOT-u.

Ja GoT skoro nisam ni gledala (tj. 2 sezone ako se ne varam). Ipak secam se te zenturace sa kojom si me uporedila, koja je tezak interesdzija i manipulator, ako se ne varam, pa sam zato trazila komentar jer osim u fizickom smislu i to samo donekle ne vidim slicnost. Koga sam bre ja oblatila biggrin Nisam nikome nista obecala sto nisam ostvarila, a da sam bila u mogucnosti da ostvarim niti radila protiv prijatelja. Ne mogu da kazem ni Anubisa da sam obrlatila iako sam osigurala da se brzo iznervira  u okviru svog plemena u onoj zadnjoj sezoni, ako ima neko da sam ga zajebala nek se javi. Ipak donekle mi je primajao taj gotovo epski fantazam o mojoj villian licnosti koji su neki imali. Ako bih se uporedila sa nekim to je ona Daneris jer imam svoje zmajice. Pozic.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 21 February 2017, 20:39:07 | Message # 10
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Postoji li neki poseban razlog zasto sam ja doticni Stannis Baratheon ? P.S. nisam gledao GoT pa ne znam o kome se radi

suvise verovao drugima, pa je zato stradao... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Tuesday, 21 February 2017, 21:08:30 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Samo cu reci da je Stanis ubio rodjenog brata i zapalio sopstvenu cerku zbog vlasti biggrin

E sad sto te je Lara povezala sa njima ja ne znam biggrin
 
NaupDate: Tuesday, 21 February 2017, 21:23:09 | Message # 12
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Haha verovatno zbog ovog sto je i navela biggrin

Zanimljivo, mogu reci :P
 
urkeDate: Tuesday, 21 February 2017, 21:27:55 | Message # 13
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote troya ()
Ne slazem se da Jon Snow zapostavljen u seriji.

Pogresno si protumacio. Ne mislim da je zapostavljen nego je moj subjektivni dozivljaj da su neki likovi mnogo zanimljiviji i dominantiji.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 21 February 2017, 22:06:53 | Message # 14
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Urke, odgovoricu ovde zasto sam ti dodelila lik Tommena...

zato sto si bio jedan od najmladjih kada smo poceli da igramo ovde, nisi tada bio mnogo stariji nego sto je bio Tommen, kada su ga proglasili za kralja, a i imam utisak da si u Tommenovim godinama imao frizuru kao on u seriji... tongue 

bre, ljudi, sto su vas toliko pogodila poredjenja... ja se malo zezam, pokusavam da unesem malo zivosti na forum, a vi se nervirate, ljutite...

nisam imala nameru nikog da uvredim, to su sve jaki likovi koje sam vam dodelila...

mozete i vi da napisete koji lik kome dodeljujete...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Tuesday, 21 February 2017, 22:27:51 | Message # 15
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Slazem se sa Urketom, ali mislim da je to do glumca. Sasvim drugaciji utisak ostavlja lik Jona iz knjige, bar meni.

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~

Message edited by Lavica88 - Tuesday, 21 February 2017, 22:28:19
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Game Of Thrones - komentari o seriji
Search: