MarkoNG - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Big Brother » Ispovedaonica » MarkoNG (Ispovedaonica)
MarkoNG
troyaDate: Sunday, 16 October 2011, 23:00:02 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kako ti se čine ukućani?

A kako cimeri?

Kako ti se svidja organizacija? Da li si ovako očekivao?

Da li te neko već nervira?

Već prepucavanja sa Mikom, samo zabava ili ne xD

Šta očekuješ od igri, dosta pobeda ili ne?
 
MarkoNGDate: Sunday, 16 October 2011, 23:16:02 | Message # 2
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Kako ti se čine ukućani?


Pa s' obzirom da nema puno poruka,ne mogu da kazem neki ustisak,sem da me Miko mnogo nervira,a da mi je Laki mnogo sumnjiv(Pominjanje Lazara i Magde,itd.).

Quote (troya)
A kako cimeri?

Sve u svemu,grupa b bila idealna da sam uspeo da uzmem Urketa,ali sta je tu je,zadovoljan sam,dokle god sve funkcionise kako treba i dok me neko od njih ne pozeli napolju biggrin
Sto se tice jacine mislim da smo definitivno jaci,ali vreme ce pokazati svoje.

Quote (troya)
Kako ti se svidja organizacija? Da li si ovako očekivao?

Pravo da ti kazem,nisam znao sta da ocekujem,jer kao gledalac kod Mike nisam mogao mnogo da vidim,tako da sam pozitivno iznenadjen.Nije mi jasno cemu sobe koje svi mozemo da vidimo u svakom trenutku,no dobro.To je tvoj posao i u njega necu da se mesam.Nadam se da ce sve proteci u najboljem redu i da nece biti odustajanja.Srecno biggrin

Quote (troya)
Da li te neko već nervira?

Pomenuti dvojac naravno,ostali ne bi trebali,jer sam sa svima dobar,osim mozda Ratka,koga ne poznajem.

Quote (troya)
Već prepucavanja sa Mikom, samo zabava ili ne xD

Njegov nivo inteligencije mi uopste ne odgovara,kao ni njegovi komentari.Ovde cu raditi sve sto mi je u moci da na svaku provokaciju odgovorim sto jacom,i da time dokazem da je klin najbolje resenje za klin (Klin se klinom izbija).Jedino se pribojavam negativnih glasova zbog toga.

Quote (troya)
Šta očekuješ od igri, dosta pobeda ili ne?

od igri biggrin ocekujem mnogo.Kako je nas veliki brat inace i najavio biggrin
Naravno da sam ambiciozan i da uvek idem na pobedu,ali ne ocekujem da mogu da pobedim na vise od 2-3 igre.nekada valja nesto i izgubiti ako ti to moze doneti visok plasman na kraju biggrin

Sve u svemu,sve dosada deluje dosta mirno i postajace sve zanimljivije kada krenu nominacije (pogotovo javne) i kada krenu borbe za opstanak u sezoni.
 
troyaDate: Sunday, 16 October 2011, 23:19:23 | Message # 3
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To je to za sad.
 
troyaDate: Thursday, 20 October 2011, 00:38:15 | Message # 4
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Zašto Laki za POV?

Zašto te je Miko spasao, da li ste zakopali sekire sada?

U svakoj igri si bio jako blizu, kako utiče to na tebe?

Misliš li da ćeš biti nominovan, i ako ne, hoće li neko da te vodi za POV?
 
MarkoNGDate: Thursday, 20 October 2011, 00:56:23 | Message # 5
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Zašto Laki za POV?

Gledao sam da to bude neko koga slabo poznajem,ko se slabo snalazi u igrama,ali da je ipak aktivan.jedini je bio takve vrste.(Bibu znam,ai nije lsoa,Ajdin nije los,ratko,nemanja,lazar su bili odsutni,Urke bi mi mozda smetao,dok se jedino nisam setio Shoneta.)

Quote (troya)
Zašto te je Miko spasao, da li ste zakopali sekire sada?

Prvo mu je bilo cudno sto ga nisam molio za spas,ali sam posle uspeo da nadjem zajednicki jezik sa njim.
Dogovor je da se drzimo sto duze mozemo,i da pazimo sta radimo.
Sto se tice drugog dela pitanja,recicu ti samo da proveris moja i njegova resenja i da utvrdis koliko su slicna biggrin

Quote (troya)
U svakoj igri si bio jako blizu, kako utiče to na tebe?

Sa obzirom da nisam igrao nista jos od mafije,a i tada nisam nesto puno ucestvovao/*srki se ne racuna/,kao ni igrao,ovo je dobar pocetak.Na prvoj igri sam bio dosta dobar,ali su me sitne greske omele da dodjem do pobede.Na drugoj,to je bio losiji vid,ali mozda i nedostatak kocentracije.Danas sam igrao malo i takticki,i mogu ti reci da se mozda i isplatilo.Nemam jos ni jednu pobedu,a to moze da skine teret sa mojih ledja i prebaci ih na tudji.

Quote (troya)
Misliš li da ćeš biti nominovan, i ako ne, hoće li neko da te vodi za POV?

Sa obzirom da je taj HoH bukvalno moj,i da je njegov vlasnik moj igrac,mislim da necu biggrin
Posto ne znam ko ce biti nominovan,ne mogu jos da ti kazem,ali ako bude sve teklo kako treba,verujem da cu propustiti tu igru i da cu mislima biti okrenut ka izglasavanju nekoga.

Zeleo bih ponovo da naglasim besmisao sa ogranicenim slanjem na 1. Naravno,ne ocekujem bezgranicno,ali nesto sto moze da bude sasvim razumnom(U nekoj igri 2,u nekoj 3-5).,ali da se sve menja od slucaja do slucaja.
 
troyaDate: Thursday, 20 October 2011, 00:59:47 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Sto se tice drugog dela pitanja,recicu ti samo da proveris moja i njegova resenja i da utvrdis koliko su slicna


Znaci dao si mu tvoja, da ne bi i on gubio poene na pomoć? biggrin
 
MarkoNGDate: Thursday, 20 October 2011, 01:00:31 | Message # 7
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
tako je
 
troyaDate: Thursday, 20 October 2011, 01:01:14 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To je to za sada Marko.
 
troyaDate: Friday, 28 October 2011, 00:32:44 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Bio si HOH kakav je osećaj?

Da li si mislio da će Ethan tebe nominovati?

Niko još nije vezao HOH i POV, zašto?

Misliš li da će ajdin ili Laki tebe pozvati?

Kako se za sada stvari odvijaju po tebe?
 
MarkoNGDate: Friday, 28 October 2011, 00:56:59 | Message # 10
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Bio si HOH kakav je osećaj?

Osecaj je jako slican onom kod osvajanja imuniteta u VS sezonama,stvarno,trebalo bi da probas biggrin
Sala mala naravno.
Uzivas postovanje ostalih ukucana,primas pp od osoba koje te inace ne kontaktiraju(Imao iskustva sa ovim i na tengaged),ali ono sto je najbitnije,niko te ne zeli za neprijatelja u tom trenutku.Tada mozes da odigras dosta dobro ako izaberes prave osobe za nominovanje,a da se i ostatak njih slozi da bi i oni tako uradili,i time ne dobijas negativne bodove kod njih.Takodje,dokle god imas HoH,ti kontrolises da li ce neko iz tvog dila biti nominovan ili ne,tj to te osigurava da su tvoji saigraci bezbedni.Naravno,rekao sam vec i u temi Eviction da HoH moze da ima i lose strane,kao sto je ne igranje sledece igre,sto te cini lakom metom za sledece nominacije,kao i zelja drugih da te se rese jer si bio vec jednom dovoljno spretan da dodjes do HoH.

Quote (troya)
Da li si mislio da će Ethan tebe nominovati?

Ne.Posle moje pobede na prosloj igri za HoH,kontaktirao me je putem PP da bi se razjasnili u vezi njegove nominacije mene od proslog puta,kao i Mikine reakcije,odnosno njegovog iskoriscenja PoV-a,da spase mene.mozda se on u tom trenutku osetio ugrozeno misleci da cu ga nominovati iz ciste osvete,ali sam ga uverio da mi to uopste nije bilo u planu.kada je video da sam ispunio obecano,obecao mi je da me nece nominovati ako sledeci put postane HoH,i posto je vec sada postao,to obecanje je ispunio.

Quote (troya)
Niko još nije vezao HOH i POV, zašto?

Mozda iz razloga jer je glupo da HoH nominuje nekog,pa onda jos i da uzme PoV i onemoguci nekom da se spase,ili jos gore,da on sam posle osvojenog PoV-a izabere da spase nekog od dvoje nominovanih koje je vec nominovao.To je mozda jedna od najvecih propusta u sezoni,da mozda HoH ne bi trebao da igre igre za PoV.

Quote (troya)
Misliš li da će ajdin ili Laki tebe pozvati?

Ajdin je prosli put birao Bibu,tako da verujem da ce to ponoviti opet.Takodje ja sam ga prosli put nominovao i cisto sumnjam da ce on pozeleti da ja igram i time mu mozda umanjujem sansu za opstanak.Sto se tice lakija,ko zna.Kada sam ja morao da biram,izabrao sam njega kako bi imao vece sanse za pobedu.Ne bi me cudilo da me izabere ako bude smatrao da mogu da mu donesem srecu i PoV.

Quote (troya)
Kako se za sada stvari odvijaju po tebe?

Sve posle Mikinih nominacija koje su mogle da budu vrlo pogubne po moj plan se odvija besprekorno,uospte nemam primedbe.
 
troyaDate: Friday, 28 October 2011, 01:04:06 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Osecaj je jako slican onom kod osvajanja imuniteta u VS sezonama,stvarno,trebalo bi da probas


Ma zeznula me je uloga BB u prošlom ciklusu, ali biću i ja nekad valjda xDDD

Quote (MarkoNG)
Uzivas postovanje ostalih ukucana,primas pp od osoba koje te inace ne kontaktiraju


Može neko ime?

Quote (MarkoNG)
To je mozda jedna od najvecih propusta u sezoni,da mozda HoH ne bi trebao da igre igre za PoV.


Sva pravila su preuzeta iz Američkog koncepta igre.

I za kraj, ostao si mi dužan za razloge tvoje liste nominovanih u prošlom ciklusu?
 
MarkoNGDate: Friday, 28 October 2011, 01:13:25 | Message # 12
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Može neko ime?

Pa vec pomenuti Ethan,sa kojim od njegovih nominacija nisam imao neki ozbiljniji razgovor putem PP,nesto malo preko fejsa,ali....
Naravno zaboravio sam Urketa,kojem je ovo takodje bio cini mi se prvi PP od pocetka sezone,uz takodje malo caskanja na face-u.

Quote (troya)
Sva pravila su preuzeta iz Američkog koncepta igre.

Pravila se uvek mogu prilagoditi nameni,kao i logici. biggrin

Quote (troya)
I za kraj, ostao si mi dužan za razloge tvoje liste nominovanih u prošlom ciklusu?

Uzimajuci u obzir da je prerano za neke velike izlete,odlucio sam se za dvojac koji mi je najmanje prijao,i kod kojih nemam neke pozitivne vibracije,kao ni bilo kakve konekcije (Laki se tu samo zbog toga izvukao).
Takodje Lancho nije na igrama,iz svojih razloga,i to je bio meni sasvim dovoljan razlog da ga nominujem,a da mi mnogi ne zamere na tome.
Ja bih samo podsetio Ajdina na Sir Olivera,Saleta Jovanovica,kralja nominacija u Vip BB-u smile

Takodje bih podsetio da me ni jedan ni drugi nisu kontaktirali putem PP ni ovde ni na face-u u vezi tih nominacija,sto me cudi sa obzirom da stalno napominjes da bi trebali da me ubedjuju da ih ne nominujem.
 
troyaDate: Friday, 28 October 2011, 01:15:19 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To je to. Laku noć.
 
troyaDate: Wednesday, 09 November 2011, 20:22:46 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Bio si HOH opet, zašto ajdin i biba?

Posle toga si 2x bio nominovan? Opet zašto?

Koje su ti šanse za opstanak?

Sa kime si trenutno najbliži?

Da li si očekivao da te urke nominuje?

Misliš li da bi te neko spasao sa Vetom?
 
MarkoNGDate: Wednesday, 09 November 2011, 20:38:03 | Message # 15
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Bio si HOH opet, zašto ajdin i biba?

Kao sto sam i tamo rekao.
Najmanje sam verovao u njih,nisam imao nikakav dogovor sa njima,bili su najlosiji na toj igri za HoH,a i generalno se nisu mogo isticali.Ajdin je imao svoju tradiciju sa nominacijama,pa sam je ja samo nastavio.

Quote (troya)
Posle toga si 2x bio nominovan? Opet zašto?

I prvi i drugi put su bili uzroci to sto nas je ostalo malo,mozda se i plase mene u finalu,ali imam podatke da se odredjeni trojac koji trenutno nije nominovan drzi zajedno,tako da ima logike sto sam nominovan dva puta.Jednostavno zasto bi nominovali nekoga od njih kada imaju mene.

Quote (troya)
Koje su ti šanse za opstanak?

Videcemo na vecerasnjoj igri.Ako racunam da njih 4 zajedno samnom igra POV,to je 1/5=20% sanse da uzmem POV i spasem se Evictiona.Ako ipak ne budem osvojio POV,ili ako neko (Magda ili Urke),ne osvoje PoV i poklone ga meni,ostaje mi 50/50 sanse da prodjem,jer postoje samo dva glasaca,Ethan i Magda.A zatim ako bude nereseno odlucuje Urke,i ako bude dobre volje,spasice mene,a izglasace Lazara.Naravno videcemo da li ce nesto od ovoga da se desi.Sve u svemu,dajem sebi skromnih 30% sanse da opstanem sutra.

Quote (troya)
Sa kime si trenutno najbliži?

Verovatno sa Magdom,iako mi to od pocetka nije bio plan.Da je Lazar redovan na igrama,onda mislim da bi to bio on,ali kako je stalno u guzvi i cesto nema sanse da dolazi na borbe,sve manje i manje mogu da se uzdam u njega.

Quote (troya)
Da li si očekivao da te urke nominuje?

jesam,jer mi je rekao na Face-u da ce to biti tako,jer ima dil sa Magdom i Ethanom,ali da se nada da ja necu ispasti.

Quote (troya)
Misliš li da bi te neko spasao sa Vetom?

Posto je Urke HoH,ne znam zasto bi to uradio,osim ako mozda dodje do nekih nesuglasica u njihovom dogovoru,sto je malo verovatno.Lazar ako ga uzme,logicnije je da ce ga uzeti sebi.
Ethan isto sumnjam da bi uradio tako nesto,kada je vec siguran.
Tako da mi je Magda jedina sansa,a to bi onda automatski stavilo Ethana na listu za glasanje,sto bi bilo zaista lepo videti,ali do toga ima vremena smile

Ako je to sve,ja bih sada da idem.

Nebitan si,FAKE si XD
Brandon car biggrin
 
Forum » Big Brother » Ispovedaonica » MarkoNG (Ispovedaonica)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: