2. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 2. emisija (MarkoNG)
2. emisija
urkeDate: Thursday, 19 January 2012, 16:27:14 | Message # 16
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
PITANJE ZA SVE - prokomentarisite poslednji plemenski savet, umalo da ispadne Sarbel, bilo je 4-2 za Princess i to zato sto se ona uopste ne pojavljuje, a ocigledno i ne glasa...


Drago mi je sto je Sarbel i dalje u igri! Bilo je vrijeme da Princeza izleti smile
 
EthanMorascaDate: Thursday, 19 January 2012, 16:57:27 | Message # 17
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
I meni je drago što je Sarbel ostao, on će sigurno uraditi nešto zanimljivo u toku sezone. smile Krivo mi je što Princess nije bila aktivna, ali je definitivno zaslužila da leti još na prošlom plemenskom (na prvom nije, iz poznatih razloga). Iz nekog razloga mislim da Sarbel sada ima kontrolu i da sledeći lete Luđak ili Ajdin.

U Irakliji je Miko verovatno na tapetu. Možda Nauparac. Mislim da će se devojke sigurno držati zajedno. Da li je Roggy aktivan?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
troyaDate: Thursday, 19 January 2012, 17:12:12 | Message # 18
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Osim Princess svi su prilicno aktivni, mislim da su bili na sve igre.
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 19:00:16 | Message # 19
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
Napisi o svakom saplemeniku po jednu recenicu (ili vise, ako hoces), sta mislis o njima ?


Aj prvo o novajlijama koji su neaktivni:

1.Princess - do dana mog ispadanja nisam imao ni jedan dokaz da on postoji.Svaki put kada je ona bila na netu,ispostavilo bi se da je to ludjak usao na njen profil,da vidi poruke i tako to.Ne znam da li ima profil na face-u,ali kao ima,stavio bih 20 dinara u kladionicu da je lazan,pa ako jeste,dobro,ako nije,opet nije lose.Sve u svemu,taj saplemenik je za mene potpuna misterija.

2.Ludjak Toni - kada sam usao u dil sa Sarbelom,rekao je da treba da vrbujemo jos po jednog clana.Ja sam planirao ludjaka,jer je bio aktivan na forumu (USA surv...) i pokazao da je gledao sezone i da zna otprilike kakav mentalitet treba da poseduje neko ko se upusta u ovako nesto.Kada sam zapoceo razgovor sa njim,on je predlozio da princess ide u paketu sa njim,kao valjace mi da imam dvoje ljudi koje ce glasati kao ja uz sebe,i da ce biti odan dogovoru.Zatim me iznenadio kada je rekao kako ne zna da sacuva sliku putem print screena,a to je danas ko da ne znas otvoriti stranicu novina.Ali ajde.Pa mi onda kaze kako mu ne ide da postavi veliki rezultat kao mi,pa reko nije mu lose da ne rusi nas prosek od 900 i nesto hiljada,i od tada sam se cuo samo jednom sa njim,i to negde pre aukcije,kada sam ga zamolio da se aktivira,jer su neaktivni uvek na losem glasu,makar bili i deo dila.Rekao je da ce dolaziti,ali nije,a kada sam ga pitao da li dolazi na borbu za imunitet(Za koji sam bio ubedjen da je plemenski,a ne licni),nije mi nista odgovorio.Tu se nekako i zavrsilo.
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 19:19:09 | Message # 20
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
3.Nemanja - sta reci a ne zaplakati smile

Otisao je u Svicu i prijavio se za sezonu biggrin
Pa ja da sam u Svici ne bih ulazio na ovaj forum,mozda ni na Face(Jedino da nekom cestitam rodjus)
kao sto rekoh,nije bio deo dila,i onda je postao meta za prvo glasanje.Ajdin je takodje mogao da ispdne da nije poslao,ali se potrudio i spasao.
Da nije bio meta odmah,mozda sam mogao napraviti neki dil i sa njim.
 
LaraCroftDate: Thursday, 19 January 2012, 19:26:50 | Message # 21
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
1.Princess - do dana mog ispadanja nisam imao ni jedan dokaz da on postoji

to i dalje niko ne zna... osim troye cool

Quote (MarkoNG)
2.Ludjak Toni - Zatim me iznenadio kada je rekao kako ne zna da sacuva sliku putem print screena,a to je danas ko da ne znas otvoriti stranicu novina

ma cuti, ne smem da kazem bruku - ni ja to do skoro nisam znala smile plasila sam se da pipnem to dugme, misleci da cu izazvati nuklearni rat wacko

Quote (MarkoNG)
3.Nemanja - sta reci a ne zaplakati. Otisao je u Svicu i prijavio se za sezonu Pa ja da sam u Svici ne bih ulazio na ovaj forum,mozda ni na Face

eh, pa Nemanji je odlazak u Svicu, kao tebi u obliznju pekaru... ma, kao tebi da budes blindsideovan cool

mala sala, sorry tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 19:33:34 | Message # 22
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
4.Dzenis - Sa njim nisam imao neki poseban kontakt,ali je pokazao da nije los na igrama,i da ima potencijal.Pozitivan je,spreman za salu,deluje odan dilu i preporuke za nastavak sledecih sezona.

5.Maxy - Ima znanje,a i odlicno se snalazi u igrama tipa potapanje brodova,X/0,sah.Komunikativan,snalazljiv,ima solidne karakteristike da pokusa da prodje par krugova posle ujedinjenja,a onda ko zna.

6.ajdin.sa - bludnik kakvog svet video nije biggrin vec je uzeo dva licna(jedan na aukciji) i pokazao da vredi cuvati ga uz sebe u ujedinjenju.opasan na igrama,i mozda ima najvise sanse u Kei da dogura do vrha.

7.Sarbel - ako budem imao vise vremena,analiziracu celu sezonu iz mog ugla.
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 19:34:42 | Message # 23
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
to i dalje niko ne zna... osim troye

malopre mi je poslao link sa face-a,dakle,postoji :aleluja smile:
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 19:38:10 | Message # 24
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
ni ja to do skoro nisam znala

on je druga generacija,to se odmah menja.

Kao sto moja generacija do srednje nije znala sta je Facebook,a sada ga imaju i klinci 2002-o godiste smile
 
djoDate: Friday, 20 January 2012, 01:28:44 | Message # 25
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
eh, pa Nemanji je odlazak u Svicu, kao tebi u obliznju pekaru...

biggrin hahaha


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
urkeDate: Friday, 20 January 2012, 01:30:04 | Message # 26
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
eh, pa Nemanji je odlazak u Svicu, kao tebi u obliznju pekaru... ma, kao tebi da budes blindsideovan


HAHAHHAHAHHA lol lol
 
LaraCroftDate: Friday, 20 January 2012, 17:21:00 | Message # 27
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
mogao bi neki + na reputaciju za ovu salu cool

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Friday, 20 January 2012, 17:59:52 | Message # 28
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
mogao bi neki + na reputaciju za ovu salu

kome se svidja neka lupi plus dry
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 2. emisija (MarkoNG)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: