2. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 2. emisija (MarkoNG)
2. emisija
troyaDate: Wednesday, 18 January 2012, 22:23:39 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Treći takmičar koji napušta VS: Aegean Sea je MarkoNG.

Izgubio si malopre od Mrdenyja, šta se desilo?
Kako ti se činila sezona?
Kako su ti se činila plemena?
Imaš li favorite?
Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Da li si ti bio iznenadjen kada si saznao da letiš, i da li si saznao zašto?
Kruže priče da si arogantan bio, šta misliš o tome?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
MarkoNGDate: Wednesday, 18 January 2012, 22:55:12 | Message # 2
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Izgubio si malopre od Mrdenyja, šta se desilo?

Gotov sam.U bukvalnom smislu.
Ova cela nedelja je bila losa za mene,pocevsi od nedelje,kada sam se spremao za skolu,pa sve do ovog trena,kada se spremam da idem u krevet.Juce sam ceo dan prelezao zbog glavobolje,ali sam se potrudio da dodjem na sajt i da saznam da sam blindsideovan.....
Malo mi se sve skupilo i VS i RL.

Quote (troya)
Kako ti se činila sezona?

Realno nisam bio los,ali ako sam ispao onda je sigurno moglo biti bolje smile

Quote (troya)
Kako su ti se činila plemena?

Kod prve igre mi je delovalo da ce biti jako lose po nas,ali smo se nekako podigli,i mislim da su neke novajlije pokazale da nisu samo masine za glasanje,vec da umeju da igraju,sto sam i napisao u poruci na plemencu.
Prica sa Princess i ludjakom ce mi i dalje biti ne jasna,sta se sa njim desava,sta je istina a sta laz,da li su oni ikakav rod i da li princess postoji...............
All starovci su bili u prednosti i pre ovog blinde-a,a sada su tek sigurno,jer ocekujem da Kea izgubi ponovo na sledecoj igri za imunitet,ako ce je i biti,jer se izgleda vise nista ne moze ni predvideti kod Troye.

Quote (troya)
Imaš li favorite?

Jedna od tri vestice......

Quote (troya)
Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Realno Magda ima najvece sanse za pobedu,a nekako bi bilo logicno da ispada princess,mozda ludjak ali ko zna.

Quote (troya)
Da li si ti bio iznenadjen kada si saznao da letiš, i da li si saznao zašto?

Sve do trenutka kada mi je Sarbel objasnio njihov razlog.Iako sam ja to tek tada shvatio,neki moji postupci su nenamerno ukazivali da se ja borim individualno,da sam protivv plemena sa kojim glasam,i da sam ulivao nepoverenje.Ne zelim vise da pricam o tome.............IKADA!!!
 
MarkoNGDate: Wednesday, 18 January 2012, 22:55:17 | Message # 3
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Kruže priče da si arogantan bio, šta misliš o tome?

Ovo od Urketa sam video,i to je mogao jedino da vidi moju aroganciju mozda na plemencima,ali morace nesto specificno da citira kako bih mogao da objasnim detaljnije.
Za Nemanjino glasanje je najvise bio Sarbel,koji je meni prisao na pocetku sezone,jer je zeleo protiv Nemanje,sa kojim se zakacio i na svom sajtu i na nekoj od ranijih igara.
Kao sto je i Nemanja rekao,ni ja nisam hteo da se zalecem sa dilovima i zeleo sam da vidim sta se desava sa igracima,da ih proverim.Ali Sarbelovu ponudu nisam zeleo da odbijem.A kao sto je takodje Nemanja rekao,njegov los rezultat je samo bio motiv vise da se glasa za njega,kao jedinog van dila koji nije imao 900 000 .Takodje sam izgleda napravio najveci fejl sezone kada sam kontaktirao ludjaka koji mi je samo doneo nesrecu u sezoni,i nista dobro.Jer je za sebe vezao i princess.I ja poverujem da ce od njih biti nestoi strpim se prvu igru,Princess umrla neka zena koja joj nije rod ali je bila kao baba.Aj ludjak sto me pitao kako da napravi print screen.Ubedjujem sebe,nece biti neaktivni.Kad to se produzi duz cele sezone.Ludjak dodje na chat pa ode smile

Kao deo dila,pokusao sam da ga malo provucem posle prve dve borbe,ali kada nije dosao ni na trecu,tj kada me je u nedelju iskulirao na face-u,bio sam spreman da glasam za njega,ako bi to odgovaralo plemenu.
 
troyaDate: Wednesday, 18 January 2012, 23:06:59 | Message # 4
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Prica sa Princess i ludjakom ce mi i dalje biti ne jasna,sta se sa njim desava,sta je istina a sta laz,da li su oni ikakav rod i da li princess postoji...............


Definitivno ta devojka postoji, oni su neki rod, ali sad da li je ona uopste bila zainteresovana za igru, ili ju je on iskoristio za glas više to ne znam. Možda ćemo saznati ako neko od njih dvoje dodje ovde.

Uglavnom par puta me je pitala na face o sezoni i to je to od nje.

Kada sam video isti IP, ja sam reagovao, on je objasnio ono, dal je to istina ili ne, više nije ni bitno. Bitno da nije uspeo pokušaj(ako ga je i bilo) da se igra sa 2 acounta.
 
djoDate: Wednesday, 18 January 2012, 23:28:20 | Message # 5
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Vec sam milion puta navikao da se svadjam,pa posle mirim xD
Kontam ja da Marko nije los decko,ali u zelji za dokazivanjem,pobedom on radi neke nebuloznoe stvari,sto mozda iznervira,povredili ili sta vec,nekog drugog...Umesto da smo se drzali zajedno i isli polako(kako sam ja i planirao,pitao te lepo za koga glasas i ostalo...) mi udarili jedan na drugoga i obojica ispali gubitnici i blindsideovan si po 16put xD


>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
djoDate: Wednesday, 18 January 2012, 23:30:41 | Message # 6
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
I pitanje,da li bi izmenio neki potez da sve pocne iz pocetka( da li ti je bar malo krivo sto si pristao na Sarbelovu taktiku-zamku,izbacio mene,samim tim i sebe poklopio,iako si se tad osecao mocno posle prvog plemenskog) ?

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
EthanMorascaDate: Thursday, 19 January 2012, 01:03:32 | Message # 7
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Nemanja)
blindsideovan si po 16put

laugh


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 06:38:34 | Message # 8
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (Nemanja)
Umesto da smo se drzali zajedno i isli polako

Pa brate nasao si da me pitas kada sam imao vec oformljen dil za koga cu glasati biggrin

Quote (Nemanja)
Kontam ja da Marko nije los decko

happy

Quote (Nemanja)
blindsideovan si po 16put

cetvrti,ako umem da racunam.
VS 4 kod Mike,bio si tamo smile
VS 5,kada sam probao da prezivim sa Bibom i Anjom,a da se resim Troye,ponajvise zbog VS 4 smile
VS Yelowstone,kada sam probao da se resim Lazara koji mi je bio sumnjiv,i to predlozio Troyi koji je bio sa njim u dilu smile
i sada.
U VS 3 sam jednom ispao dobrovoljno,i 2 puta od strane protivnickog plemena,tako da,ako ja znam,to nije blinde,ako se ocekuje da ce glasati svi za tebe smile
Kasnije sam dosao do Top 4 u All Staru,pa ispao zbog idioticne mikine igre sa 8-ocifrrenom kombinacijom.

Quote (Nemanja)
izmenio neki potez da sve pocne iz pocetka

pokusao bih da vas spojim nekako,jer bi valjalo imati i tebe i njega uz sebe.
ali sta bi bilo,kad bi bilo.
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 06:44:11 | Message # 9
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (Nemanja)
iako si se tad osecao mocno posle prvog plemenskog

Ne znam odakle ti to.
Jednostavno mi je bilo drago da se celo pleme slozilo oko jedne odluke,naravno,tada se nije ocekivalo da ce ludjak i princess biti ovoliko neaktivni i rusiti igru.

Sve u svemu,neke stvari koje je Troya uradio,neke stvari koje ludjak i princess nisu uradili,i neke stvari koje sam izgovorio??/napisao?? su uticali na to da pleme izglasa moje nepoverenje.
 
troyaDate: Thursday, 19 January 2012, 12:16:09 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sta sam ja to uradio, pa da ti izgubis poverenje svog plemena, ne zanosi se.
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 12:26:09 | Message # 11
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Prvo si dao aukciju dosta rano,sto nikako nisam ocekivao,i za sta nisam bio spreman.
U vrlo kratkom roku sam morao da razmislim sta je najbolje za pleme,nagrade i prednost na sledecoj igri.

Uz sve to,logicno je bilo da sledeca igra bude za imunitet plemena,tako da me je potez sa imunitetom pojedinacnim,zaista sokirala,i sve sto sam radio na aukciji je aludiralo da idem protiv plemena i da igram samostalno.

Te dve stvari su igrale kljucnu ulogu u mom ispadanju.
 
troyaDate: Thursday, 19 January 2012, 12:30:31 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Sve u svemu,neke stvari koje je Troya uradio su uticali na to da pleme izglasa moje nepoverenje.


Zbog mog obrta su u tebe izgubili poverenje, vecu glupost nisam mogao da cujem biggrin
 
MarkoNGDate: Thursday, 19 January 2012, 13:04:24 | Message # 13
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (troya)
Zbog mog obrta su u tebe izgubili poverenje, vecu glupost nisam mogao da cujem


Bas me briga sta ti mislis o tome,ja ZNAM da je to tako wink
 
troyaDate: Thursday, 19 January 2012, 13:12:18 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Razumem ja da ti zelis da se opravdas za ispadanje, ali smisli nesto bolje.

Quote (MarkoNG)
Ne zelim vise da pricam o tome.............IKADA!!!

Quote (MarkoNG)
Bas me briga sta ti mislis o tome

Quote (MarkoNG)
ja ZNAM


Ovo sve to i potvrdjuje smile

Kriviti mene za tvoje ispadanje je za pisanje od smeha biggrin
 
LaraCroftDate: Thursday, 19 January 2012, 15:39:33 | Message # 15
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Kriviti mene za tvoje ispadanje je za pisanje od smeha


hajde priznaj da jesi, znacemo samo mi cool

PITANJE ZA MARKA, TACNIJE ZADATAK :

Napisi o svakom saplemeniku po jednu recenicu (ili vise, ako hoces), sta mislis o njima ?

PITANJE ZA SVE - prokomentarisite poslednji plemenski savet, umalo da ispadne Sarbel, 4-2 za Princess i to zato sto se ona uopste ne pojavljuje, a ocigledno i ne glasa...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 19 January 2012, 16:53:11
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 2. emisija (MarkoNG)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: