7. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (ludjak_18)
7. emisija
troyaDate: Tuesday, 31 January 2012, 21:27:35 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Osmi takmičar koji napušta VS: Aegean Sea je ludjak_18.

Kako ti se činila sezona?
Kako su ti se činila plemena?
Imaš li favorite?
Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Da li si iznenadjen da si baš ti ispao?
Šta se desilo, zašto si odlučio da ne igraš igre?
Napisao si da ne možeš verovati da ti je ovo zadnji glas, ipak imaš još jedan biggrin

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
LaraCroftDate: Tuesday, 31 January 2012, 21:39:54 | Message # 2
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
napisi nesto o sebi osnovno sto ne zadire u tvoju privatnost - gde zivis, cime se bavis, neki hobi, sta volis od filmova ili serija, za koga navijas...

nadam se da ces posecivati ovaj sajt i dalje, a mozes dovesti jos nekoga ko voli ovakav vid igara...

pozdrav od jedne Beogradjanke...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Tuesday, 31 January 2012, 21:58:43 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Troya,ti si moga i prominit pitanja jednom u tri sezone,uvik isto brate biggrin Al dobra su pitanja,šta je je.

Sezona mi se stvarno svidila,jedva sam čeka da počne i onda mi je tamo malo prije ujedinjenja došlo da odustanem jer san ima problema sa školom i privatnih problema,onda mi ode niko iz bivše Kee nije virova,baš mi je došlo da odustanem xD al onda me moj prijatelj Dženis nagovoria da ostanem i zahvalan sam mu na tome. Sve u svemu,sezona je bila odlična,bar meni i ostat će mi uvijek u pamćenju,bez obzira koliko još igara bilo,ali ova prva se ne zaboravlja smile

Šta se tiče plemena,pričat ću o svome jer Irakliju nisam upozna. Četvorka s kojom san uša u ujedinjenje me oduševila,sa Maxyjem nisan puno komunicira,ali sa Sarbelom,Ajdinom i Dženisom jesam i stvarno su momci odlični.

Moji su favoriti preostala dva člana iz bivše Kee i ako dođu do finala,imaju moj glas.

Nažalost,čini se da je jedan od njih dvojice sljedeći,možda Dženis a kao pobjednika vidim Miku jer on u ovom trenutku vodi sve konce u igri,ili mi se bar tako čini.

Nisam iznenađen šta san ispa jer su i Dženis i Ajdin imali imunitete pa je bilo očito da sam ja sljedeći. Da Ajdin nije odigra svoj imunitet,vjerojatno bi me ostavili do top 7 jer sam najslabiji od nas trojice. Očekiva sam to 7. mjesto,ali tako se poklopilo da san ispa malo ranije.

Nije da san ja odlučia ne igrat igre,jednostavno san užasan u tim igrama i mislim da se to dalo primijetit biggrin kad smo bili dva plemena,ja san bia lijevo smetalo i to je to xD

Istina,nisan se sjetia tog zadnjeg glasovanja,tome se baš veselim jer ću glasovat točno za osobu koja to bude najviše zaslužila,neću bit bitter jury,obećavam smile

Added (31 January 2012, 8:58 PM)
---------------------------------------------
Prije svega,malo gledam komentare drugih izbačenih i vidim da Marko svakoga pita je li glasao za njega. Da nam obojici uštedim vremena-DA,glasao sam za tebe.

Sad za Beograđanku...

Quote
gde zivis, cime se bavis, neki hobi, sta volis od filmova ili serija, za koga navijas...

nadam se da ces posecivati ovaj sajt i dalje, a mozes dovesti jos nekoga ko voli ovakav vid igara...


Živim u Splitu,još idem u školu,tj. više sam oko škole al svejedno. Hobija nekih posebnih nemam,al vrijeme uglavnom provodim u kafani,moram priznat biggrin

Od filmova u zadnje vrime gledan skoro pa samo horore,od novijih tipa Red Riding Hood do klasika,Noć vještica,Petak 13. i slično. Od serija volim pogledat Supernatural,imam skinute skoro sve sezone al se nisan maka sa četvrte :D,valjda ću pogledat to jednom. Osim njih,humoristične serije obožavam i još Survivor.
Šta se tiče dovođenja novih ljudi,ja sam dovea Princess koja u konačnici ovo nije shvatila dovoljno ozbiljno,pa mislin da je bolje da ne dovodim nikoga bar neko vrijeme biggrin
Sajt mi se sviđe i posjećivat ću ga i dalje i još me samo jedna stvar zanima,kad će bit čitanje glasova sa ESC-a,iman jedan pjesmuljak poslan pa me zanima kako ću proć..


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Tuesday, 31 January 2012, 22:04:17 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Živim u Splitu,još idem u školu,tj. više sam oko škole al svejedno. Hobija nekih posebnih nemam,al vrijeme uglavnom provodim u kafani,moram priznat


imas 3+ na reputaciju zbog ovoga... cool

Quote (ludjak_18)
Sajt mi se sviđe i posjećivat ću ga i dalje i još me samo jedna stvar zanima,kad će bit čitanje glasova sa ESC-a,iman jedan pjesmuljak poslan pa me zanima kako ću proć..


verovatno sreda vece, ako svi budu glasali do tada i ako te veceri Nemanja ne bude imao neku priredbu sa svojim folklorom smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Tuesday, 31 January 2012, 22:07:48 | Message # 5
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Eto,a kažu da se iskrenost ne isplati xD
već sutra? asti,to bi bilo savršeno smile

Sad san vidija da nisan odg na pitanje za koga navijam-za Hajduk obzirom da sam iz Splita,za koga drugog?! I za Liverpool,to mi je najdraži klub na svitu. Ne znam jesi na to mislila ili u igri,al eto... valjda se neću osramotit ako san falia bit pitanja xD


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Tuesday, 31 January 2012, 22:25:29 | Message # 6
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
sve si odgovorio precizno...

hvala, nemam vise pitanja...

BTW, gde su ostali iz publike da se ukljuce u specijal ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Tuesday, 31 January 2012, 22:29:56 | Message # 7
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Kad te bude još šta zanimalo,samo ti pitaj,može bit i malo osobnije od ovih par pitanja :P . Toliko me oduševila ova sezona da odgovaram da ama baš sva pitanja biggrin

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MarkoNGDate: Tuesday, 31 January 2012, 22:55:46 | Message # 8
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Prije svega,malo gledam komentare drugih izbačenih i vidim da Marko svakoga pita je li glasao za njega

Pitao sam samo Maxy-a,jer me interesovalo da li je on glasao za mene.

Inace drago mi je da si dosao do ujedinjenja,sto je i bila moja ideja.
Steta sto princess nije ni dolazila.
 
ToniDate: Wednesday, 01 February 2012, 00:11:07 | Message # 9
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
I meni je drago biggrin
A što se tiče princess,svak bira svoj put u ovoj igri. da je bila aktivnija,možda bi dalje dogurala,to nikad nećemo doznat


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 7. emisija (ludjak_18)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: