12. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Magdalena)
12. emisija
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:31:57 | Message # 16
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
ludjace ti poprilicno nista i nisi uradio, slusao si mene i to je to


Slično kao i neki koji su bili izbačeni iz Kee prije tebe,i ti si lažno bio uvjeren da vodiš pleme. Imao si puno manje utjecaja nego što misliš smile

Quote
ja lepo znam da bi dzenis isao sa ajdinom i sa mnom do kraja...


Jesi siguran u to ?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 01:32:57 | Message # 17
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Quote (Sarbel)
dzenis je za mene igracki vrlo slab igrac

Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali mi nije jasno kako bi poveo Ajdina u finale kada si me jučer napao za znaš već dobro šta da ne govorim ovdje pred svima...

Quote (Sarbel)
osvojio je jednu igru koja je na srecu (ona sa slovima) i to je to

Osvojio sam dvije borbe, i za tu borbu sa slovima sam uložio veliki trud i pobjedio pošteno, a to što su tebi sve igre na sreću, to ne želim da raspravljam.

I molim vas ne raspravljajte ovdje na Magdaleninom specijalu, postoji Reunion za to...
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 01:38:18 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Dzenise kazes da si sposobnij igrac od mene? smile A sta je sa onolikim hvaljenjem mojih sposobnosti na chatu. Kako sam najjaci? biggrin

Ludjak ti pricas pricu koja nema veze. Dzenis, ajdin i ja smo bili jaka trojka. Dzenis neka kaze ako je bilo drugacije. Moj ticaj je bio dovoljan da sacuvam tebe, izbacim Nemanju, Marka, pomognem dosta svom plemenu u borbama za imunitet, cek ne dovoljno nego predosta smile toliko o tome...

uostalom ja samo kazem svoj plan koji se tice Magdalene... Nju sam zeleo za saveznika ponajvise, uz ajdina. A to sto sam rekao za ajdina mozes slobodno izneti smile borbe sve govore i toliko o tome...

Added (11 February 2012, 0:38 AM)
---------------------------------------------

Quote (Sarbel)
Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali mi nije jasno kako bi poveo Ajdina u finale kada si me jučer napao za znaš već dobro šta da ne govorim ovdje pred svima..


ako sam te napao za to, ne znaci da mi ajdin nije prijatelj, nego si ti to namerno napisao jer sam te iznervirao kad sam ti rekao da si izgubio moj glas jednim potezom smile ja znam sta si ti meni pricao ko je najbolji igrac tokom sezone biggrin
 
MagdalenaDate: Saturday, 11 February 2012, 01:38:27 | Message # 19
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (troya)
Kako ti se činila sezona?
Kako su ti se činila plemena?
Da li te je neko izdao?
Baš nemaš sreće, opet si bila jako blizu finala, kao i u vs1 i BB.
Šta se desilo na zadnjoj igri, nedostatak sreće ili jednostavno preveliki pritisak?


- Zanimljiva je sezona. Pogotovo zadnji deo sezone smile
- Mislim da je njihovo pleme bilo jace ali recimo da smo mi imali malu prednost zato sto smo svi vec igrali, mislim da smo bili i aktivniji ... Sve u svemu, dosta ujednaceno.
- Nije me niko izdao smile
- Moze se reci i da nemam srece, moze i nekako drugacije ali ajde ... biggrin
- Nista posebno se nije desilo. Nije da sam bila totalno losa, kad nisam osvajala poene uglavnom sam bila druga, ali nisam ni bila dovoljno dobra.

Quote (EthanMorasca)
Magdalena, bila si odlična i mnogo mi je krivo što nisi u finalu, zaslužila si i finale i pobedu.

Moje pitanje za tebe glasi: kako se desilo to da su Nina, Biba, Miko i Rogi bili u jednom savezu, a ti u drugom, iako ste bili članovi istog plemena? Sa kime si ti imala savez od samog početka?


Hvala.
Ocigledno nisam imala nikakav savez smile Mislila sam da imam dobar odnos sa Ninom. Verovala sam i Bibi ali njihov dogovor je ocigledno napravljen dosta rano. To bi mozda Biba mogla bolje sve da objasni. Verujem da je ona u pocetku bila bolje ,,rangirana" od Roggija i da zna ko je smatrao da ja trebam da ispadnem prva.

Quote (Dzenis)
Da li misliš da bi pobjedila da si ušla u finale?
Da li se kaješ što nisi sklopila deal sa Bibom i Ninom ili ti je ipak draže to što si ispala kao pošten igrač?
Da si imala tajni imunitet na prošlom plemenskom, da li bi ga dala Bibi(s obzirom da je i ona glasala za Miku) ili bi ga ostavila za ovakvu situaciju?


- Nemam pojma sta bi se desilo da sam usla u finale. Kao sto sam napisala na plemenskom, cesto i ja nemam pojma za koga cu da glasam kad dodje do finala.
- Pa mislim da nije bas posteno da se kaze da je to situacija ili-ili. Nije neposteno napraviti dil. Stvar je u tome dok sam ja pocela da razmisljam o igri one su vec imale dogovor.
- Naravno da ga ne bih dala Bibi. Cuvala bih ga za sebe pogotovo sto sam znala da je ovo zadnji plemenski. Nemam ja nista licno protiv Bibe ali nije bas pokazala neku naklonost prema meni da bih je spasavala. U krajnjem slucaju onda bih se na zadnjem plemenskom nasla bez ikakve zastite i samo sa Bibom na mojoj strani a u slucaju da sam zadrzala HI, bila bih siguran finalista.
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:39:53 | Message # 20
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Dzenis, ajdin i ja smo bili jaka trojka. Dzenis neka kaze ako je bilo drugacije.


Fala Bogu pa je Dženis prisutan i može odgovorit. Dženise,jebeš Reunion,iznesi ode odgovor,molim te. Tko je bila jaka trojka?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 01:48:23 | Message # 21
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Prvo želim da se zahvalim Magdaleni na odgovorima, a sada bih da riješim ovo sa Slavetom.

Quote (Sarbel)
Dzenise kazes da si sposobnij igrac od mene? smile A sta je sa onolikim hvaljenjem mojih sposobnosti na chatu. Kako sam najjaci? biggrin

Da, istina je da sam te pohvalio par puta i rekao da si jak igrač, ali kada si ispao bilo je još borbi i od tada je Magdalena dokazala da je najjači igrač ove sezone, bez uvrede.

Quote (Sarbel)
Dzenis, ajdin i ja smo bili jaka trojka. Dzenis neka kaze ako je bilo drugacije.

Nažalost, moram sada da ti objasnim da mi jesmo bili jaka trojka na početku, ali s obzirom da si sa nekim potezima pokazao da nisi baš siguran igrač i da bi mogao da izdaš Ajdina i mene, mi smo napravili deal sa Tonijem, i reći ću ti tačno da je to bilo onda kada je Marko izglasan sa plemenskom, a to Toni može da potvrdi.

Uostalom, ja sam Ajdinu najviše vjerovao od početka sezone i nisam mu nikad rekao ono što si ti meni rekao za njega, stvarno ne želim da se svađam s tobom, jer želim da ostane sa svim učesnicima OK, ali i sam kažeš da ta trojka nije postajala, jer vidim da je plan bio da ja ne budem u finalu...
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:50:13 | Message # 22
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Sve šta je napisa je točno. Još nešto,ono šta si napisa da bi u finalu bili Ajdin,Dženis i ti je točno,osim što bi osim tebe u finalu sjedio ja,tako da...

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 01:53:43 | Message # 23
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Da li sam ja igde napisao da sam jaci igrac od Magdalene??? Gospode boze smile

Kad ajdin napise da je hteo da me izglasa, tad cu verovati. Ako je tako svaka cast smile necemo da se vrtimo u krug, Magda zasluzuje paznju jer je fenomenalan igrac i mnogo mi je krivo sto nisam uspeo da je ubedim da igra sa mnom. Ja igram sa najjacim igracima u savezu. Tako sam i u harpersu igrao sa Nemanjom i Alekom koji su pored mene jedini i bili ubice smile

Added (11 February 2012, 0:53 AM)
---------------------------------------------

Quote (ludjak_18)
Sve šta je napisa je točno. Još nešto,ono šta si napisa da bi u finalu bili Ajdin,Dženis i ti je točno,osim što bi osim tebe u finalu sjedio ja,tako da...

ajdin mi je rekao upravo da je se to tebi govorilo da bi bio ti blajndsajdovan smile
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:55:49 | Message # 24
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
ajdin mi je rekao upravo da je se to tebi govorilo da bi bio ti blajndsajdovan


Siguran sam da mu je to bia plan,blindsideovat najslabijeg igrača u igri. To bi stvarno imalo smisla smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 01:56:08 | Message # 25
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Da li sam ja igde napisao da sam jaci igrac od Magdalene??? Gospode boze smile

Ja sam ti odgovorio da sam prestao misliti da si najjači igrač otkako si ispao, jer si me pitao da li je istina da sam te hvalio, nemoj prebacivati krivicu na mene.

Uostalom meni si prodao priču da si pričao sa njima, i da si im preporučio Ajdina i sebe zajedno sa mnom, a ovdje ne vidim svoje ime, tako da ja stvarno ne znam šta si mi lagao od početka...
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 01:57:55 | Message # 26
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
top 6 ukljucuje tebe, a ajdin ni ne zna da bi bilo finale on, magda i ja... ne znam sta nije jasno u recenici, da sam tako ja planirao smile
 
MagdalenaDate: Saturday, 11 February 2012, 02:02:51 | Message # 27
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
da li si platila isti ceh kao i Sarbel - izbacivanje jakog takmicara od strane slabijih ?


Mislim da jesam. Ali takva je igra. Bar priznajem kad je neko bolji igrac od mene smile

Quote (LaraCroft)
ti, Nina i Biba mogle ste sve tri da imate TOP 3... zbog necije sujete (slobodno kazi cije) za sada ste zauzele PETO i CETVRTO, a kako mi se cini i TRECE mesto, sto je, po mom skromnom znanju matematike, slabiji plasman od PRVOG, DRUGOG i TRECEG mesta...


Pa mogle smo ali nekako se svelo da sve zavisi od Nine, a priznaces da ona nije u losem polozaju ni sad smile Ne mislim da sujeta ima veze s tim. Miko joj je bio blizi i odlucila se da glasa za Bibu. Ja bih u svakom slucaju bila u istoj situaciji ko god da je ispao na tom plemenskom.

Quote (Sarbel)
Ja cu samo reci Magdaleni da nije tacno to sto je rekla da bi dosla do top 6. Bar ne sa moje strane... Ja sam ponudio njoj i nini dil da idu u top 6 a kasnije i u top 4 i toga bih se drzao sigurno. One su odmah rekle Miki o dilu koji mi je Miko ponudio i tako odlucile da ostanu sa njim...


Prvo, vec smo se dogovorili da se drzimo zajedno. Sad to mozda deluje i glupo ali tad sam tek naslucivala da se stvari ne odvijaju bas najpovoljnije, a i ja stvarno ne volim da krsim dogovore. Drugo, Nina je vec tad imala nekakvu vrstu dogovora sa Mikom tako da sve da sam ja pristala ona ne bi.

Postoje razlicite teorije ko bi koga kad izbacio ali mislim da je to tesko predvideti. Ja i dalje verujem da mi je ovo bio najpametniji potez u datoj situaciji. Cak i da nije najpametniji, svakako je bio meni najugodniji.

I bivsi clanovi Kee, ovo je emisija o meni, ne kradite mi show biggrin
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 02:04:57 | Message # 28
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
I bivsi clanovi Kee, ovo je emisija o meni, ne kradite mi show biggrin


Oprosti,nećemo više biggrin


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 02:05:06 | Message # 29
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Izvini Magdo smile naravno, mnogo je tesko predvideti i sad obijati glavu... u pravu si za Ninu ali kazem ti da bi Miko ispao tad verovatno...

Message edited by Sarbel - Saturday, 11 February 2012, 02:05:38
 
DzenisDate: Saturday, 11 February 2012, 02:06:21 | Message # 30
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Quote (Magdalena)
I bivsi clanovi Kee, ovo je emisija o meni, ne kradite mi show biggrin

Slažem se, nadam se da se više nikako nećemo svađati i daj sada da prepustimo ovaj show Magdaleni...
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Magdalena)
Search: