12. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Magdalena)
12. emisija
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 21:21:24 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Trinaesti takmičar koji napušta VS: Aegean Sea je Magdalena.

Kako ti se činila sezona?
Kako su ti se činila plemena?
Da li te je neko izdao?
Baš nemaš sreće, opet si bila jako blizu finala, kao i u vs1 i BB.
Šta se desilo na zadnjoj igri, nedostatak sreće ili jednostavno preveliki pritisak?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
EthanMorascaDate: Friday, 10 February 2012, 21:28:25 | Message # 2
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Magdalena, bila si odlična i mnogo mi je krivo što nisi u finalu, zaslužila si i finale i pobedu.

Moje pitanje za tebe glasi: kako se desilo to da su Nina, Biba, Miko i Rogi bili u jednom savezu, a ti u drugom, iako ste bili članovi istog plemena? Sa kime si ti imala savez od samog početka?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DzenisDate: Friday, 10 February 2012, 21:40:08 | Message # 3
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Ćao Magdalena, baš mi je žao što si ispala i to baš pred finale. Pored toga što sam već rekao da si bila najjači takmičar, došla si do Top4 sa ličnim i tajnim imunitetom,a uz to nisi imala ni neku posebnu taktiku. Čestitam ti od srca zato što si sama došla do Top4.

Evo par pitanja:
Da li misliš da bi pobjedila da si ušla u finale?
Da li se kaješ što nisi sklopila deal sa Bibom i Ninom ili ti je ipak draže to što si ispala kao pošten igrač?
Da si imala tajni imunitet na prošlom plemenskom, da li bi ga dala Bibi(s obzirom da je i ona glasala za Miku) ili bi ga ostavila za ovakvu situaciju?

Eto par pitanja koja me interesuju, nadam se da ćemo se opet družiti uskoro.
happy
 
LaraCroftDate: Friday, 10 February 2012, 21:41:20 | Message # 4
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
pozdrav za Magdu, sada se vec moze reci, velikog favorita u igrama svakog sledeceg VS (nadamo se da ce ih biti)...

da li si platila isti ceh kao i Sarbel - izbacivanje jakog takmicara od strane slabijih ?

ti, Nina i Biba mogle ste sve tri da imate TOP 3... zbog necije sujete (slobodno kazi cije) za sada ste zauzele PETO i CETVRTO, a kako mi se cini i TRECE mesto, sto je, po mom skromnom znanju matematike, slabiji plasman od PRVOG, DRUGOG i TRECEG mesta...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Friday, 10 February 2012, 21:53:36 | Message # 5
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Pozz Magda,steta sto si ispala.

Nemam nikakav ni komentar ni pitanje,sve je ovde suvisno.
 
LaraCroftDate: Friday, 10 February 2012, 21:55:42 | Message # 6
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (MarkoNG)
Nemam nikakav ni komentar ni pitanje,sve je ovde suvisno.


pa i to je komentar... i to ne bilo kakav...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
SarbelDate: Friday, 10 February 2012, 22:02:01 | Message # 7
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Ja cu samo reci Magdaleni da nije tacno to sto je rekla da bi dosla do top 6. Bar ne sa moje strane... Ja sam ponudio njoj i nini dil da idu u top 6 a kasnije i u top 4 i toga bih se drzao sigurno. One su odmah rekle Miki o dilu koji mi je Miko ponudio i tako odlucile da ostanu sa njim...

Mogu reci odmah da bi top 4 verovatno bio Ajdin, Magda, Nina i ja, da smo otisli tim putem. Bar ja to tako vidim...


Message edited by Sarbel - Friday, 10 February 2012, 22:02:15
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:12:31 | Message # 8
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
Mogu reci odmah da bi top 4 verovatno bio Ajdin, Magda, Nina i ja, da smo otisli tim putem.


A di smo u toj priči Dženis i ja ?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 01:14:47 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
pa sa moje strane vas ne bi bilo, pricam iskreno kad se zavrsila sezona... tacnije ostavio bih samo ajdina i u top 4 bi izglasali ninu i to je to, ali od toga nista se nije desilo tako da to nije ni bilo bitno...

Message edited by Sarbel - Saturday, 11 February 2012, 01:15:30
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:16:36 | Message # 10
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
pa sa moje strane vas ne bi bilo, pricam iskreno kad se zavrsila sezona...


Cijenim tvoju iskrenost,ali o ovome ćemo na reunionu kad se sezona stvarno završi i vidit ćeš da to ne bi bilo moguće


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 01:18:27 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
pa dobro, da je miko izleteo bilo bi moguce vrlo lako smile
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:21:12 | Message # 12
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
pa dobro, da je miko izleteo bilo bi moguce vrlo lako


Živi u toj iluziji do reuniona,tamo ćemo ti otvorit oči,doznat ćeš kako bi stvari išle da je miko izletija smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 01:22:11 | Message # 13
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
pa ja kazem da su one pristale... ti mozes pricati sta hoces ali ajdin, nina, magda i ja smo jedini sposobni igraci ostali da osvojimo imunitete smile i ja ne kazem da bi se to desilo, to je bila samo moja zamisao... naravno verovatno bi se slabiji igraci udruzili i glasali ali dzenis ne bi znao i mislio bi da je uz ajdina i mene... smile

Message edited by Sarbel - Saturday, 11 February 2012, 01:23:07
 
ToniDate: Saturday, 11 February 2012, 01:25:21 | Message # 14
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Pa kakve to ima veze ? Nina i Roggy nisu osvojili puno igara,pa su u finalu. Sposobnost u igrama samo je jedna od komponeneti kad se sve gleda.

Btw,i Dženis je vrlo sposoban igrač,glupo je šta je na popisu,a bolji je igrač od npr. tebe ili Nine. Bez uvrede,naravno smile


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
SarbelDate: Saturday, 11 February 2012, 01:28:25 | Message # 15
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
o boze smile za sta da se uvredim smile nisu me za dzabe izbacili cim nisam imao imunitet biggrin dzenis je za mene igracki vrlo slab igrac, osvojio je jednu igru koja je na srecu (ona sa slovima) i to je to smile ludjace ti poprilicno nista i nisi uradio, slusao si mene i to je to smile ja lepo znam da bi dzenis isao sa ajdinom i sa mnom do kraja... dokaz da ste ti i dzenis slabi igraci je sto ste jedini ostajali i kad niste imali imunitet smile tacnije najslabiji u nasem plemenu.
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Boulevard Of Broken Dreams » 12. emisija (Magdalena)
Search: