9. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Poseidon)
9. plemenski savet
troyaDate: Monday, 30 January 2012, 23:23:59 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Poseidon, dobrodošli na deveti plemenski savet u Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće deveta osoba koja napušta Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 20:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Maxy i Sarbel koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.


Dzenis ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

Miko ima dupli glas i on će za nekoga 2x glasati danas.


A sada nekoliko pitanja:

Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Kea vi ste sada u velikoj manjni, da li ste pokušali da komunicirate sa nekim članom Iraklie?
Dzenise ne samo da si bezbedan, nego je ovo i tvoja prva osvojena igra, s obzirom da si nov takmičar, kakav je osećaj i koliko ti to znači?
ludjak_18 kupovao si ali nisi slao, šta se desilo?
Miko, life4glory, biba91 i Nauparac, vi niste slali ništa, da li se osećate bezbedno?

Ajdine ti imaš vremena do 23:30 da napišeš da li koristiš Lični Imunitet.
 
DonnieBrascoDate: Monday, 30 January 2012, 23:25:55 | Message # 2
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Kea vi ste sada u velikoj manjni, da li ste pokušali da komunicirate sa nekim članom Iraklie?
Dzenise ne samo da si bezbedan, nego je ovo i tvoja prva osvojena igra, s obzirom da si nov takmičar, kakav je osećaj i koliko ti to znači?
ludjak_18 kupovao si ali nisi slao, šta se desilo?
Miko, life4glory, biba91 i Nauparac, vi niste slali ništa, da li se osećate bezbedno?


1. Eci peci pec
2. Mozda
 
life4gloryDate: Monday, 30 January 2012, 23:26:45 | Message # 3
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (troya)
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

samo cu reci- kao i uvek
Quote (troya)
Miko, life4glory, biba91 i Nauparac, vi niste slali ništa, da li se osećate bezbedno?

ne znam


X.O.X.O
 
ajdin_saDate: Monday, 30 January 2012, 23:31:07 | Message # 4
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

ne znam

Kea vi ste sada u velikoj manjni, da li ste pokušali da komunicirate sa nekim članom Iraklie?

Da

Koristim Licni Imunitet


svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
roggy83Date: Monday, 30 January 2012, 23:32:00 | Message # 5
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (troya)
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?


Kao i uvek biggrin
 
troyaDate: Monday, 30 January 2012, 23:32:29 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ajdin je iskoristio Lični Imunitet i za njega ne možete glasati.
 
ToniDate: Monday, 30 January 2012, 23:39:29 | Message # 7
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Stvarno neman pojma,opet ću glasat za nekoga iz ex Iraklije,samo ne znam za koga.

Kea vi ste sada u velikoj manjni, da li ste pokušali da komunicirate sa nekim članom Iraklie?

Mi smo prije prošlog vijećanja,na kojem je izglasan Sarbel,pokušali doprijeti do nekih igrača iz Iraklije,ali nismo uspjeli. Koliko ja znam,nitko nije prilazio Irakliji prije ovog glasovanja jer su očito previše čvrsti ili je nešto drugo u pitanju,ne bih znao.

ludjak_18 kupovao si ali nisi slao, šta se desilo?

Ja sam otkrio rješenje za strani film,oni Warriors,ali to je bilo sve što sam riješio i onda gledam da li da pošaljem opće jer bi dobio vjerojatno jedan bod. Čekao sam da riješim još nešto,ali nisam uspio i zapravo sam stao na jednom rješenju. Mislio sam da je oni pjevač Jovan Perišić,onda bi možda još nešto otkrio,ali ovako.....


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DzenisDate: Tuesday, 31 January 2012, 00:20:45 | Message # 8
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Quote (troya)
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?

Ne znam, nisam još odlučio.

Quote (troya)
Kea vi ste sada u velikoj manjni, da li ste pokušali da komunicirate sa nekim članom Iraklie?

Naravno, pokušali smo da razgovaramo i da se spasimo od izbacivanja, ali očigledno da nam to i nije baš uspjelo.

Quote (troya)
Dzenise ne samo da si bezbedan, nego je ovo i tvoja prva osvojena igra, s obzirom da si nov takmičar, kakav je osećaj i koliko ti to znači?

Nemaš pojma kakav je osjećaj, napokon sam pokazao da nisam loš igrač i mnogo mi znači ova pobjeda. Stvarno sam se trudio da pogodim svaki naziv, i mnogo sam sretan što sam osvojio lični imunitet.
 
biba91Date: Tuesday, 31 January 2012, 14:41:17 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
Da istinito kažem NEZNAM

Miko, life4glory, biba91 i Nauparac, vi niste slali ništa, da li se osećate bezbedno?
Šta da šaljem kad ukočim i kod jezika.....onaj warriors nekako se poklopio a onda tama....dobro znaš, da uvjek šaljem pa makar pogrešim a sada i tolko nisam skontala da i pogrešno šaljem...
Sretno svima na plemencu
 
NaupDate: Tuesday, 31 January 2012, 15:14:42 | Message # 10
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?
-ne znam...

Miko, life4glory, biba91 i Nauparac, vi niste slali ništa, da li se osećate bezbedno?
-ne znam...
 
MagdalenaDate: Tuesday, 31 January 2012, 15:38:47 | Message # 11
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (troya)
Kojim kriterijumom ćete se ovog puta služiti prilikom odlučivanja o tome ko ispada iz igre?


Princip je isti ...
 
troyaDate: Tuesday, 31 January 2012, 21:01:34 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Tuesday, 31 January 2012, 21:02:20 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Tuesday, 31 January 2012, 21:03:01 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Niko nije iskoristio tajni imunitet.
 
troyaDate: Tuesday, 31 January 2012, 21:03:50 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 9. plemenski savet (Poseidon)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: