13. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Kota)
13. plemenski savet
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 00:09:59 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Kota, dobrodošli na trinaesti plemenski savet u Virtual Survivor 4 - Gabon. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće trinaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 4 - Gabon. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 23:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Sarbel, biba91, drdragan, NiNa i Tic-Tac koji je izglasan na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

mrdeny93 ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

A sada nekoliko pitanja:

mrdeny93, ti si bezbedan večeras, da li si ovo očekivao? Misliš li da si upravo postao najbitnija osoba u igri?

Ostali, kako je protekla današnja igra?

cpdjaN ti si se našao u igri pored 3 bivša pobednika, kako to komentarišeš, ima li treme ili straha povodom toga?

mrdeny93, sa druge strane, ti si jedini preostali član Bulua u ovom trenutku, misliš li da bi bio ugrožen da nemaš Imunitet?

Ethan, Sac i mrdeny93, vi ste bivši pobednici i evo vas opet blizu kraja, opravdali ste reputaciju, da li ste ovo očekivali?

Za sve: Šta će večeras odlučiti ko ispada, i svi znamo da će dogovor, ali kakav, šta? Dajte nam neki razlog, činjenicu...
 
EthanMorascaDate: Friday, 07 December 2012, 09:33:13 | Message # 2
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (troya)
Ostali, kako je protekla današnja igra?

Protekla je. biggrin Šalim se, igra je bila zanimljiva, ali je moja internet konekcija jedno sat vremena pre početka igre gotovo umrla...

Quote (troya)
Ethan, Sac i mrdeny93, vi ste bivši pobednici i evo vas opet blizu kraja, opravdali ste reputaciju, da li ste ovo očekivali?

Nadao sam se, ali nisam očekivao.

Quote (troya)
Za sve: Šta će večeras odlučiti ko ispada, i svi znamo da će dogovor, ali kakav, šta? Dajte nam neki razlog, činjenicu...

Odlučiće lojalnost, obećanja koja su data na samom početku ove sezone...


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
cpdjaNDate: Friday, 07 December 2012, 10:06:13 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Ostali, kako je protekla današnja igra?
Nazalost, nisam mogao da prisustvujem najbitnijoj igri ove sezone.

cpdjaN ti si se našao u igri pored 3 bivša pobednika, kako to komentarišeš, ima li treme ili straha povodom toga?
Drago mi je sto sam dosao dovde, ali verovatno ce mi moje obaveze tj. nemogucnost prisustvovanja igrama veceras doci glave.

Za sve: Šta će večeras odlučiti ko ispada, i svi znamo da će dogovor, ali kakav, šta? Dajte nam neki razlog, činjenicu...
Verovatno dogovori nastali pre pocetka igre.
 
mrdeny93Date: Friday, 07 December 2012, 14:25:16 | Message # 4
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote (troya)
mrdeny93, ti si bezbedan večeras, da li si ovo očekivao? Misliš li da si upravo postao najbitnija osoba u igri?

Donekle sam ocekivao biggrin Da. Sada cu malo biti Tic Tac i reci da mi je inbox pun :P
Quote (troya)
mrdeny93, sa druge strane, ti si jedini preostali član Bulua u ovom trenutku, misliš li da bi bio ugrožen da nemaš Imunitet?

Sve bi bilo moguce, ali opet mislim da ne bih ispao biggrin
Quote (troya)
Ethan, Sac i mrdeny93, vi ste bivši pobednici i evo vas opet blizu kraja, opravdali ste reputaciju, da li ste ovo očekivali?

Mislim Zlatni ostaju Zlatni. Da je Mika bio vise zainteresovan mogao je biti ovde sa nama da potvrdi dominaciju Zlatnih. Ocekivao sam da cemo daleko dogurati. biggrin
Quote (troya)
Za sve: Šta će večeras odlučiti ko ispada, i svi znamo da će dogovor, ali kakav, šta? Dajte nam neki razlog, činjenicu...

Dogovor izmedju tr "lesinara" i naravno bice izbacen cetvrti "lesinar".
Quote (cpdjaN)
Verovatno dogovori nastali pre pocetka igre.

Sa ovim se nikako ne slazem. Protivim se dilovima pre pocetka sezone. Dil izmedju Saca,Ethaca Morcate i mene je napravljen prvog dana ove sezone.


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
SacDate: Friday, 07 December 2012, 17:01:13 | Message # 5
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (troya)
Ostali, kako je protekla današnja igra?

Nisam igrao.
Quote (troya)
Ethan, Sac i mrdeny93, vi ste bivši pobednici i evo vas opet blizu kraja, opravdali ste reputaciju, da li ste ovo očekivali?

Vjerujte mi ovo ni ja nisam ocekivo. laugh
Quote (troya)
Šta će večeras odlučiti ko ispada, i svi znamo da će dogovor, ali kakav, šta? Dajte nam neki razlog, činjenicu...

Ovo sto su rekli Deni i Ethan, samo ja po prvi put cujem da se pominje termin lesinari. biggrin
P. S. laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Friday, 07 December 2012, 17:28:49
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 20:20:48 | Message # 6
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
U 20:00 čitanje.
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:00:16 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Diskusija je završena. Pokupiću glasove.
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:01:54 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ukoliko neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, to je poslao u svom glasu.
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:04:00 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
ETHANMORASCA JE ISKORISTIO TAJNI IMUNITET! SVI GLASOVI PROTIV NJEGA SE NEĆE RAČUNATI.
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:05:21 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Jednom kada pročitam glasove, odluka će se smatrati konačnom. Osoba koja bude dobila najveći broj glasova mora odmah da napusti plemenski savet. Pročitaću glasove...
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:06:03 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Prvi glas...
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:07:36 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
cpdjaN
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:09:30 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
EthanMorasca


Ovaj glas se ne računa.

1 glas cpdjaN
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 21:10:58 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Trinaesti takmičar koji napušta Virtual Survivor 4 - Gabon i šesti član Porote je...

cpdjaN

cpdjaN, pleme je odlučilo.

 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Završeni plemenski saveti » 13. plemenski savet (Kota)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: