Publika chat - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Publika chat
troyaDate: Tuesday, 06 November 2012, 23:00:40 | Message # 46
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Imate prvu zavrsenu igru. biggrin
 
MarkoNGDate: Tuesday, 06 November 2012, 23:01:47 | Message # 47
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
nemamo tongue
 
LaraCroftDate: Tuesday, 06 November 2012, 23:04:33 | Message # 48
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
imamo je ako nam neko od takmicara da username i password... cool

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Tuesday, 06 November 2012, 23:07:55 | Message # 49
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Magacin Laro...
 
troyaDate: Wednesday, 07 November 2012, 02:33:41 | Message # 50
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ne komentarisete igru, umalo pobednici da zavrse na plemenskom. biggrin
 
MarkoNGDate: Wednesday, 07 November 2012, 02:48:20 | Message # 51
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
pa otkud znam ko je kad sta poslao tongue

i svidja mi se ajdinov komentar o konjicima tongue
 
m@rcip@nDate: Wednesday, 07 November 2012, 10:06:07 | Message # 52
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Pih, bzvz... online igrica... mislila sam da si mastovitiji, a ti samo nasao neku igricu i igraj...Zasad nimalo zanimljivo. Niti vidim rezultate, niti igru (tj. igranje pojedinaca). Najzanimljivi dio svega dosad su bili komentari dr i Neca biggrin
Mislim da je novom plemenu malo ubijena zelja za igrom odmah u pocetku.

Nadam se da i druge igrice nisu samo online igrice, jer to se moze i bez Survivora igrati tongue
Ima li neko iz plemena koje ide na Tribal imunitet? Zbog Scora?
 
troyaDate: Wednesday, 07 November 2012, 14:04:18 | Message # 53
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Niti vidim rezultate, niti igru (tj. igranje pojedinaca). Najzanimljivi dio svega dosad su bili komentari dr i Neca


Kakve rezultate biggrin

Quote (m@rcip@n)
Pih, bzvz... online igrica... mislila sam da si mastovitiji, a ti samo nasao neku igricu i igraj...Zasad nimalo zanimljivo.


Igre su promesane i prilagodjene svima, a naravno da necu dati igre u kojima pune bunare vodom biggrin

Quote (m@rcip@n)
Ima li neko iz plemena koje ide na Tribal imunitet? Zbog Scora?


Nema toga.
 
m@rcip@nDate: Wednesday, 07 November 2012, 14:19:25 | Message # 54
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Bolje puniti bunar i prazniti drugima, nego igrati online igrice tongue Malo mastovitosti. Sa bunarom se trazi taktike, timskog rada i osjecaja da se zaista takmicis. Kod online igrica toga nema, vise je pitanje ko ima vise vremena da cijeli dan provede igrajuci i postizujuci bolji score. Inace, Nec je odlican u ovim online igricama, ali mu valjda nije bilo zanimljivo dovoljno.
 
LaraCroftDate: Wednesday, 07 November 2012, 15:28:18 | Message # 55
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
a jel mogao jedan iz plemena da odigra i za ostale i posalje im u printovanom formatu na mail adresu, pa da oni to posalju Troyi na PP ?

ili jos jednostavnije, da igra pod njihovim username-om i tako posalje Troyi rezultat ?

u VS Greece, Bux je imao moj username i password...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
m@rcip@nDate: Wednesday, 07 November 2012, 15:33:47 | Message # 56
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
To se uvijek moze. I da sve napravis, vecina je dobra sa photoshopom, bar tim osnovama i moze to napraviti. Jos jedan od razloga zasto nisam za online igrice angry

Recimo bas u zadnjem Survivoru, Nec je bio odlican u takvim igricama, a voditelj je dao istu igru drugu godinu zaredom. Necova djevojka je odjednom imala super rezultat, mada prve godine je imala najlosiji. Da li je on igrao za nju ili ne, ne mozes nikako dokazati
 
troyaDate: Wednesday, 07 November 2012, 16:20:40 | Message # 57
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
a jel mogao jedan iz plemena da odigra i za ostale i posalje im u printovanom formatu na mail adresu, pa da oni to posalju Troyi na PP ?


Nije mogao, svako je morao da posalje ceo ekran, tako da sam dobio 16 razlicitih desctopa. smile

Quote (LaraCroft)
ili jos jednostavnije, da igra pod njihovim username-om i tako posalje Troyi rezultat ?

u VS Greece, Bux je imao moj username i password...


Ne znam na sta mislis, pogledaj sinocnu igru, i shvatices da si lupila xD
 
troyaDate: Wednesday, 07 November 2012, 16:24:18 | Message # 58
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
To se uvijek moze. I da sve napravis, vecina je dobra sa photoshopom, bar tim osnovama i moze to napraviti. Jos jedan od razloga zasto nisam za online igrice


Ovo sa siframa nema nikakve logike nit je moguce xD

Ja sam sinoc sve lepo proverio, zumirao svaku sliku i smatram da nije bio ni jedan photoshop.

A igre moraju biti razlicite.

Quote (m@rcip@n)
Recimo bas u zadnjem Survivoru, Nec je bio odlican u takvim igricama, a voditelj je dao istu igru drugu godinu zaredom. Necova djevojka je odjednom imala super rezultat, mada prve godine je imala najlosiji. Da li je on igrao za nju ili ne, ne mozes nikako dokazati


To je sasvim druga prica biggrin
 
LaraCroftDate: Wednesday, 07 November 2012, 16:51:35 | Message # 59
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
jednom igras igricu preko CHROME, drugi put preko EXPLORERA, treci put preko MOZILLE, ima ih jos, da ne nabrajam...

a da ne govorim sto sigurno ima takmicara koji poseduju 2 kompjutera (PC i lap top, na primer)...

inace, igrica nije losa, ali dosadi posle 50.000 poena...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Wednesday, 07 November 2012, 16:55:53 | Message # 60
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
jednom igras igricu preko CHROME, drugi put preko EXPLORERA, treci put preko MOZILLE, ima ih jos, da ne nabrajam...


Ja gledam sve, ne samo to...

Quote (LaraCroft)
a da ne govorim sto sigurno ima takmicara koji poseduju 2 kompjutera (PC i lap top, na primer)...


Tu ja nista ne mogu. Ovo je online survivor, ne pravi pa da moze sve da se vidi.

Svako od njih moze u bilo kojoj igri da zove komsiju da pomogne, i tu niko nista ne moze da spreci xD

Quote (LaraCroft)
inace, igrica nije losa, ali dosadi posle 50.000 poena...


50 000 se dobije posle 5,6 skoka samo biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Search: