Publika chat - Page 17 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Publika chat
NeoDate: Tuesday, 11 December 2012, 21:48:17 | Message # 241
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Quote
Date: Wednesday, 28 November 2012, 10:39 PM | Message # 2


Generalno koliko sam sada pregledao odma mogu reci po odgovorima da su Sac i Ethan favoriti, da ne ulazim u njihove takticke sposobnosti .Videcemo da li dobro anticipiram dry


Sarbelov plemenac i moj comnt. Bez promasaja biggrin
 
ToniDate: Tuesday, 11 December 2012, 21:55:16 | Message # 242
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
mozda i najdosadniji VS do sada...

Apsolutno se slažem.

Kandidati koji se ne trude uništavaju i pravi Survivor,kamoli neće Virtualni. Šteta,sezona je stvarno obećavala sa povratnicima itd.
Jedva čekam da Miko organizira još jednu sezonu,kod njega bar znamo da će se pričati o sezoni još godinama biggrin


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 December 2012, 22:34:53 | Message # 243
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
interesuje me, kao drustvena pojava, zasto se u VS najpre ne izbacuju jaci takmicari, koji su sve opasniji sto se takmicenje blizi kraju (sposobniji su da uzimaju licne imunitete u serijama, da pronadju skrivene imunitete, da sklapaju jace saveze), nego uvek do ujedinjenja stradaju oni slabiji ?

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Tuesday, 11 December 2012, 22:53:04 | Message # 244
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
interesuje me, kao drustvena pojava, zasto se u VS najpre ne izbacuju jaci takmicari, koji su sve opasniji sto se takmicenje blizi kraju (sposobniji su da uzimaju licne imunitete u serijama, da pronadju skrivene imunitete, da sklapaju jace saveze), nego uvek do ujedinjenja stradaju oni slabiji ?

Jer ti ne znaš kada će nastupiti ujedinjenje,a jaki igrači su ti potrebni da pomognu osvajati imunitete da izbjegneš plemenske. Plemenima koji su u pravom Survivoru izbacivali jake igrače dosta rano,to se na kraju obilo o glavu.
Zato jaki često nastradaju na početku ujedinjenja.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
m@rcip@nDate: Wednesday, 12 December 2012, 11:02:49 | Message # 245
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Quote (Tic-Tac)
Naravno, kad je desetak takmicara od pocetka to zelelo i svi su se zadovoljili sa trecim, cetvrtim ili jedanaestim mestom. Cilj vecine takmicara je i bio da Ethan i Sac zavrse u finalu. (Mozda i gresim, ali onda su ti ostali takmicari samo mnogo glupi ako su prevideli ovaj ishod). Smatram da sam jedini koji je zeleo da stigne u finale pored ove dvojice. Ali tesko je igrati sam protiv svih.


Ovo mi nije jasno. Pa sta mogu dobiti od toga sto su treci ili cetvrti? Racuna se samo pobjednik. Ni to nije toliko bitno posto se radi o forumu, ali gdje je borbenost? Zasto bih ja pomagala nekom da bi on pobijedio, a ja bila treca-cetvrta? Nekako mi nema logike. Ali mene generalno nerviraju ovi sto se prijave preko volje, pa poslije odustaju. Ne znam da li zbog sujete ili je stvarno tako, ali u ovoj sezoni mnogi su navodno sami odustali. Previse mi je nesto takvih bilo. Ja sam odustala jedne sezone Survivora, jer sam odjednom imala jako puno obaveza i nisam stizala, ali da sad odjednom svi tako ili svima dosadilo? Pa sto ste pocinjali?
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 December 2012, 11:33:46 | Message # 246
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Toni)
Jer ti ne znaš kada će nastupiti ujedinjenje,a jaki igrači su ti potrebni da pomognu osvajati imunitete da izbjegneš plemenske.

ako sam sposobna da napravim deal sa drugim clanovima svog plemena, bas me briga koliko cemo puta ici na plemenski savet...

Quote (Toni)
Zato jaki često nastradaju na početku ujedinjenja.

tada je kasno za izbacivanje jakih...

tada oni vec imaju po 2-3 skrivena imuniteta i osvajaju licne imunitete bez problema...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Wednesday, 12 December 2012, 16:20:40 | Message # 247
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)

ako sam sposobna da napravim deal sa drugim clanovima svog plemena, bas me briga koliko cemo puta ici na plemenski savet...


Dzaba ti dil sa tvojim plemenom, ako drugo pleme ne izbaci jake igrace, i udju u ujedinjenje 7-3 biggrin I onda pociste i tebe i tvoje bliske saveznike xD Survivor je igra brojki, a ne igra ubi najjaceg xD
 
LaraCroftDate: Wednesday, 12 December 2012, 17:25:08 | Message # 248
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Dzaba ti dil sa tvojim plemenom, ako drugo pleme ne izbaci jake igrace, i udju u ujedinjenje 7-3 I onda pociste i tebe i tvoje bliske saveznike

ne mora da znaci, naprotiv...

na primer, udruzim se sa 4 od 7 takmicara drugog plemena, dovedem jos jednog od preostalih dvoje iz svog plemena i imamo vecinu...

a ima i drugih kombinacija...

nesto treba cuvati kao iznenadjenje... cool


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Thursday, 13 December 2012, 21:31:46
 
urkeDate: Thursday, 13 December 2012, 22:20:03 | Message # 249
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Glasajte za pobjednika publike! Svoje glasove saljete meni na pm:)
 
djoDate: Friday, 14 December 2012, 14:37:04 | Message # 250
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Ja nisam pratio sezonu,i krivo mi je sto sam propustio toliko VS-a i ostalih igrica...Mislim da sam poslednje igrao onaj Mikin VS6 Italy i bio treci valjda i onaj HI kod Ethana i izgubio u finalu. Valjda cu da uspem da igram neki od sledecih...

A sto se tice ovog VSa mislim da je Ethan kao i do sad,skoro sve odradio sam i bukvalno uvukao Saca u finale. Taj drugi finalsta je mogao da bude bilo ko drugi,samo da je bio isto pleme kao Ethan,tj na Sacovom mestu...I sad Sac kao ispada ''nevin'',sve je posteno igrao,a Ethan najzasluzniji i ispade djavo...Tako je moje shvatanje posle citanja ovih pitanja i odgovora u finalu. Ponavlajam nisam pratio igre i plemenske... Ethan ima savrsenu strategiju i taktiku! smile


>>>may the odds be ever in your favor>>>

Message edited by Nemanja - Friday, 14 December 2012, 14:43:12
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 14:42:13 | Message # 251
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Nemanja)
Mislim da sam poslednje igrao onaj Mikin VS6 Italy i bio treci valjda i onaj HI kod Ethana i izgubio u finalu. Valjda cu da usprem da igram neki od sledecih...


Posle tih 2 si igrao i Aegean sea i Big Brother biggrin
 
djoDate: Friday, 14 December 2012, 14:43:47 | Message # 252
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Ne secam se,ne lupaj biggrin kod tebe nisam nista :P

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
djoDate: Friday, 14 December 2012, 14:44:31 | Message # 253
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Da, Aegean Sea,odustali Sulja i ja.Valjda trebalo da se borimo na OD.
A sad gledam i BB,ja se ne secam toga biggrin


>>>may the odds be ever in your favor>>>

Message edited by Nemanja - Friday, 14 December 2012, 14:46:00
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 14:54:15 | Message # 254
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To ste odustali, nakon sto vas izbacili xD
 
djoDate: Friday, 14 December 2012, 15:03:17 | Message # 255
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Ali na OD bili! :P i to sam igrao neozbiljno...Ali nbt,poslednja dva koja sam odigrao su ona sto sam naveo...

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Search: