Publika chat - Page 15 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Publika chat
LaraCroftDate: Friday, 07 December 2012, 09:45:33 | Message # 211
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Znaci bolje je ne truditi se ne isticati da ne bi prosao kao Tic-Tac? Ponekad i neku igru skroz preskociti, samo odmah na pocetku sklopiti dobar savez i dalje se samo provlaciti?

apsolutno...

sta vise, desavalo se da pojedinci dodju do ujedinjenja, cak i dosta dalje, a da se uopste nisu pojavljivali, ili su dolazili samo da "buse" saigrace...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
LaraCroftDate: Friday, 07 December 2012, 11:24:51 | Message # 212
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
ovo sifrovano pitanje od sinoc, nikad ne bih uspela da resim... wacko

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 14:26:35 | Message # 213
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
nije bas da trebas time da se hvalis xD
 
m@rcip@nDate: Friday, 07 December 2012, 14:27:11 | Message # 214
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Cezarova sifra smile Najlakse je od svih, ali ako ne znas sta trazis, izgubljen si. Ja sam nesto ovako zadavala na COZ-u smile
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 14:30:02 | Message # 215
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
pa prva rec je koliko xD treba samo logicki desifrovati nju xD

mada nije tesko ni saznati o kojoj se sifri radi biggrin

marcy viznerovu sifru sam im dao za prvi tajni imunitet biggrin
 
ToniDate: Friday, 07 December 2012, 14:33:43 | Message # 216
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Znaci bolje je ne truditi se ne isticati da ne bi prosao kao Tic-Tac? Ponekad i neku igru skroz preskociti, samo odmah na pocetku sklopiti dobar savez i dalje se samo provlaciti?

Ovdje vlada kriva predodžba da netko tko ne igra igre za imunitete se ne trudi. Ta se osoba možda trudi sklopiti i održati prave saveze,što je puno bitnije. Dokaz da je to bitnije je i u pravom Survivoru. Onaj tko prati show,zna da je Ozzy u CI osvojio ni više ni manje nego 5/6 imuniteta i na kraju nije pobijedio,dok je Sandra Diaz dvaput pobijedila,a nijednom nije osvojila niti individualni imunitet ni nagradu. Zašto? Jer je sklopila prave saveze i odlične odnose.
Za doći do final 4 ili 5 je dovoljno sklopiti pravi savez,ali za pobjedu je potrebno osim toga i odigrati odličnu društvenu igru,koja je najbitnija. Imuniteti su bitni samo za one koji su u opasnosti od ispadanja,nikako najbitnija stvar u cijeloj igri.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
m@rcip@nDate: Friday, 07 December 2012, 14:51:06 | Message # 217
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Quote (troya)
marcy viznerovu sifru sam im dao za prvi tajni imunitet


Nisam upratila. Kako su se pokazali?
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 15:02:00 | Message # 218
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Nisam upratila. Kako su se pokazali?


2 plemena provalili, 2 ne biggrin
 
MarkoNGDate: Friday, 07 December 2012, 15:18:58 | Message # 219
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (Toni)
Onaj tko prati show,zna da je Ozzy u CI osvojio ni više ni manje nego 5/6 imuniteta i na kraju nije pobijedio

A Aca Krajisnik? tongue
on je dominirao sezonom, i svojom borbenoscu zadobio srca svih clanova saveza :P
 
m@rcip@nDate: Friday, 07 December 2012, 16:11:47 | Message # 220
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Po meni bi se i dalje trebalo malo vise cijeniti zalaganje u igrama od toga ko je s kim u savezu. Znaci Lara da se prijavi ma koliko se trudila, bila dobra sa par osoba, bila bi medju prvima izbacena, jer vecini nije simpaticna (ne i meni, ali stekla sam takav utisak)

troya, iko od COZ-ovaca?
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 16:17:12 | Message # 221
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Po meni bi se i dalje trebalo malo vise cijeniti zalaganje u igrama od toga ko je s kim u savezu. Znaci Lara da se prijavi ma koliko se trudila, bila dobra sa par osoba, bila bi medju prvima izbacena, jer vecini nije simpaticna (ne i meni, ali stekla sam takav utisak)


Mislim da bi bas zato ona dogurala daleko, jer je svako moze pobediti u finalu xDDD

Quote (m@rcip@n)
troya, iko od COZ-ovaca?


Na moje iznenadjenje niko, Nec je bio blizu to vece, i onda otisao da spava, i sutra dan ga garant mrzelo da nastavi xD
 
LaraCroftDate: Friday, 07 December 2012, 17:21:11 | Message # 222
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Cezarova sifra Najlakse je od svih, ali ako ne znas sta trazis, izgubljen si.

to uopste nije moj svet, prvi put cujem za taj izraz...

Quote (m@rcip@n)
Znaci Lara da se prijavi ma koliko se trudila, bila dobra sa par osoba, bila bi medju prvima izbacena, jer vecini nije simpaticna

ovo boldovano - bas jakim licnostima nisam simpa... biggrin (maksimalno ironican smiley)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Friday, 07 December 2012, 19:01:09 | Message # 223
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Meni je Lara baš simpatična i da igramo skupa,ponudio bih joj dil barem do top 5,ako ne i do kraja. Bez obzira što mi imamo svoje razmirice,to ne znači da mi ona nije draga,čisto da ne bi bilo zabune.

Primjetite da ovdje nema ironičnih smajlija (niti ikakvih smajlija kad smo već kod toga. Vidiš Troya da je moguće napisati post bez smajlija biggrin )
Ovaj zadnji ignorirajte,to je čisto da ljudi shvate da je riječ o šali.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Friday, 07 December 2012, 19:40:28 | Message # 224
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Toni)
Meni je Lara baš simpatična i da igramo skupa,ponudio bih joj dil barem do top 5

samo sto bismo oboje prethodno morali da imamo i dilove sa drugima za TOP 9, kao i onaj najvazniji - od TOP 10 do TOP 6 cool

Quote (Toni)
Bez obzira što mi imamo svoje razmirice

ali sve kulturno, sa argumentima sa obe strane, koje ona druga strana moze ili ne mora da prihvati... smile

ni u ovom postu nema ironicnih smajlija happy


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 19:44:06 | Message # 225
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
E takvi se razgovori meni svidjaju, bez uvlacenja u dupe i ironicnih smajlija. biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Search: