Publika chat - Page 16 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Publika chat
ToniDate: Friday, 07 December 2012, 19:52:52 | Message # 226
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Prvi put nakon dugo vremena vlada odlična atmosfera,bar u ovoj temi biggrin
I meni je drago voditi razgovore s nekim sa logičnim argumentima,bez spuštanja na razinu majmuna i bez nepotrebnog vrijeđanja. Da nas je više ovakvih,više bi bilo sreće laugh

Troya,kad su rezultati plemenskog?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 20:00:10 | Message # 227
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Tonight is the night!
 
ToniDate: Friday, 07 December 2012, 20:01:54 | Message # 228
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (troya)
Tonight is the night!

laugh


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
LaraCroftDate: Friday, 07 December 2012, 20:20:20 | Message # 229
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Toni)
Troya,kad su rezultati plemenskog?

Quote (troya)
Tonight is the night!

pa ako stvarno (kao sto je Tic Tac napisao) Ethan ima jos jedan tajni imunitet (a i ako nema), uz licni imunitet MrDeny-ja, izvesno je da ce ispasti Srdjan... wacko
misljenja sam da je Sac u mnogo boljim odnosima sa Ethanom i da ce se drzati do kraja...

nadam se samo da Ethan (kada po zavrsetku VS ovo bude procitao) ovo nece shvatiti kao napad na njega, obzirom da u poslednje 3 godine skoro svaki moj post tako dozivljava...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
NiNaDate: Friday, 07 December 2012, 22:21:26 | Message # 230
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
Quote (troya)
Quote (m@rcip@n)
Nisam upratila. Kako su se pokazali?

2 plemena provalili, 2 ne


mi se nismo ni trudili tongue
 
troyaDate: Friday, 07 December 2012, 22:35:51 | Message # 231
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
To nije bas za hvaljenje xD
 
NiNaDate: Friday, 07 December 2012, 23:48:54 | Message # 232
Colonel
Group: Publika
Messages: 211
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
tongue je
 
Tic-TacDate: Saturday, 08 December 2012, 01:29:16 | Message # 233
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Hvala svima koji su mi pružili podršku, ali jednostavno nije bilo načina da opstanem, jer su svi bili protiv mene. Nina i Dragan nisu hteli da okreću leđa onome kome su obećali podršku i ja to poštujem, ali je i njih to došlo glave. Od početka mi je bilo jasno kako će se odviti ova sezona, znao sam kakav će biti i top 4 i top 2, ali nikog nisam uspeo da ubedim u to da su Ethan I Sac mastermind-ovali sve igrače. Jedino iznenađenje u čitavoj sezoni mi je to što sam ostao ovoliko dugo u igri i vezao najduži niz osvojenih imuniteta... Kao i izbacivanje urketa.. :P Ostalo mi je bilo jasno od početka, samo što se većina zadovoljavala time da budu 5., 6. ili 10. i svesno prepuštali pobedu Ethanu/Sacu...

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 December 2012, 11:15:01 | Message # 234
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
sve ocekivano... dry

mozda i najdosadniji VS do sada... wink

kvota pre pocetka - da ce Ethan i Sac biti u TOP 2 - nije mogla biti veca od 1,25...

da se ostali takmicari ne naljute...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
m@rcip@nDate: Tuesday, 11 December 2012, 14:20:25 | Message # 235
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
sve ocekivano...

mozda i najdosadniji VS do sada...

kvota pre pocetka - da ce Ethan i Sac biti u TOP 2 - nije mogla biti veca od 1,25...

da se ostali takmicari ne naljute...


biggrin biggrin Odusevljavaju me tvoji postovi...
Ja vec neko vrijeme samo ovlas pratim, nemam pojma ni sta se zadnjih kola igralo.
A ko sve od izbacenih glasa, tj. od kog izbacenog pocinje porota? Cini mi se da ova publika, koja se nije ni takmicila, bi bila objektivnija nego pola porote :P
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 December 2012, 14:42:35 | Message # 236
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
A ko sve od izbacenih glasa, tj. od kog izbacenog pocinje porota?

pise na HOME PAGE... prof

Quote (m@rcip@n)
Odusevljavaju me tvoji postovi...

sluzim virtuelnom narodu... cool

Quote (m@rcip@n)
Cini mi se da ova publika, koja se nije ni takmicila, bi bila objektivnija nego pola porote

dobar predlog za Troyanovica da uvazi i nase misljenje... tongue


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Tic-TacDate: Tuesday, 11 December 2012, 19:02:17 | Message # 237
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
kvota pre pocetka - da ce Ethan i Sac biti u TOP 2 - nije mogla biti veca od 1,25...


Naravno, kad je desetak takmicara od pocetka to zelelo i svi su se zadovoljili sa trecim, cetvrtim ili jedanaestim mestom. Cilj vecine takmicara je i bio da Ethan i Sac zavrse u finalu. (Mozda i gresim, ali onda su ti ostali takmicari samo mnogo glupi ako su prevideli ovaj ishod). Smatram da sam jedini koji je zeleo da stigne u finale pored ove dvojice. smile Ali tesko je igrati sam protiv svih. biggrin


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
LaraCroftDate: Tuesday, 11 December 2012, 19:13:52 | Message # 238
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Tic-Tac)
Naravno, kad je desetak takmicara od pocetka to zelelo i svi su se zadovoljili sa trecim, cetvrtim ili jedanaestim mestom. Cilj vecine takmicara je i bio da Ethan i Sac zavrse u finalu.


igrao si, ja nisam, tako da ti svakako bolje znas sta se desavalo "unutra"...

verujem ti na rec i zasto je ta vecina od 10-ak takmicara tako igrala i imala takav cilj ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
cpdjaNDate: Tuesday, 11 December 2012, 19:24:44 | Message # 239
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote (Tic-Tac)
Naravno, kad je desetak takmicara od pocetka to zelelo i svi su se zadovoljili sa trecim, cetvrtim ili jedanaestim mestom. Cilj vecine takmicara je i bio da Ethan i Sac zavrse u finalu.


Sa ovim se apsolutno slazem, kad sam pitao Denija da u final4 glasa za Saca ili Ethana rekao je da ne zeli, iako je znao da ce on ispasti sledeci, jer ga bas briga za finale, dovoljan mu je final3. Neko ko tako razmislja ne bi trebalo ni da igra. smile
 
NeoDate: Tuesday, 11 December 2012, 21:22:53 | Message # 240
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Ocekivani finalisti , moja podrska ide Sacu definitivno , nadam se da ce pobediti iz mnogo razloga ..
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Magacin » Publika chat (VS 4)
Search: