2. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 2. emisija (roggy83)
2. emisija
troyaDate: Sunday, 11 November 2012, 22:17:32 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Drugi takmičar koji napušta VS: Gabon je roggy83.

Kako ti se činila sezona?
Kako su ti se činila plemena?
Imaš li favorite?
Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Da možeš šta bi promenio?
Šta misliš o urketu?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
NeoDate: Sunday, 11 November 2012, 22:41:06 | Message # 2
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
otkud ti tako rano ?Biba te izigrala u timu sa Urketom cini mi se , predpostavio sam da si ok sa Mikom ali opet si mogao malo bolje takticki , mogao si se bolje povezati sa Urketom ili Bibom , na izgled na prvi korak Biba je prikazala dobru taktiku cimi se

Message edited by Neo - Sunday, 11 November 2012, 22:47:15
 
ToniDate: Sunday, 11 November 2012, 23:04:31 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Možeš li potvrditi,je li izjednačenje bilo na način da ste ti i Miko glasali za Urketa a on i Biba za tebe ili je bilo obrnuto?

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MarkoNGDate: Sunday, 11 November 2012, 23:24:17 | Message # 4
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
toni to je sasvim ocigledno biggrin
 
roggy83Date: Monday, 12 November 2012, 00:37:35 | Message # 5
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (troya)
Kako ti se činila sezona?


Vrlo zanimljiva sezona i mnogo mi se dopala u kojoj svako moze da pobedi

Quote (troya)
Kako su ti se činila plemena?


Pleme Fang malo iskace od drugih a ostala su plemena tu pod jednaka bar se meni cini

Quote (troya)
Imaš li favorite?


Nemam favorita,ali bih voleo da Urke dogura do finala.

Quote (troya)
Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?


voleo bih da pleme MPONGWE pobedi i dogura do ujedinjenja a ako izgube Miko leti sledeci to je definitivno.

Quote (troya)
Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?


nema sta da se kajem ,borio sam se u toj odlucujucoj igri i nisam imao srece i izgubio.kako sam ja izgubio tako je mogao i Urke.

Quote (troya)
Da možeš šta bi promenio?


Definitivno ubedio bih Miku da glasa za Bibu ,kojoj je on verovao a s Urketom sam se kasno cuo kada je vec bilo gotovo.

Quote (troya)
Šta misliš o urketu?


Urke je super momak u kojeg covek moze da se osloni.Jedino mu zameram sto se nije javi ranije meni.
Sve pohvale za njega i zlelim mu svu srecu da dogura do finala i da pobedi.
 
roggy83Date: Monday, 12 November 2012, 00:47:56 | Message # 6
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Neo)
otkud ti tako rano ?Biba te izigrala u timu sa Urketom cini mi se , predpostavio sam da si ok sa Mikom ali opet si mogao malo bolje takticki , mogao si se bolje povezati sa Urketom ili Bibom , na izgled na prvi korak Biba je prikazala dobru taktiku cimi se


Imao sam ja dobru taktiku i hteo sam da se Miko,Urke i ja drzimo do kraja.Medjutim Urke se nije javljao za dil kao ni biba i to je meni bilo sumnjivo a Miko je verovao Bibi a ja nisam, i obecao joj je prolaz dalje.Urke je do samog kraja hteo da glasa za Bibu ali Mika je hteo za Urketa da glasa sto je i ucinio,a Biba je rekla to Urketu da Miko hoce da glasa za njega i on se predomislio pa su njih dvoje glasali za mene jer su mislili da je Miko nasao HII.Ja sam pretpostavljao to i nisam imao izbora nego da izborim tu borbu za prolazak u kojoj je Urke pobedio.
 
roggy83Date: Monday, 12 November 2012, 00:49:46 | Message # 7
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Toni)
ti i Miko glasali za Urketa a on i Biba za tebe


Da tko je bilo !!!
Ali sve je trebalo biti drugacije samo da je Miko mene poslusao i glasao za Bibu a ne ovako da je sve zakomplikovao u sta sam i pretpostavljao da ce da se dogodi !!!Ali sta je sad tu je,idemo dalje ... smile


Message edited by roggy83 - Monday, 12 November 2012, 00:54:04
 
NeoDate: Monday, 12 November 2012, 00:58:48 | Message # 8
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Poznajuci Miku dosta dugo ne bi mu dozvolio da on utice na bilo sta , pogotovo ako si u plemenu sa Urketom i Bibom , mislim da su oni korektni dosta , sad Mika je kralj spanskih serija bio je ok ranije sa tobom koliko se secam , ali poznajem ga dobro dry i znam da oduvek ima ogroman problem sa medjuljudskim odnosima i zato tesko da moze pobediti , jer se uvek vodi neka hajka na njega laugh , sam sebi uvek zacementira propast , a nije los u igrama koliko znam , ali nije resio problem sa ljudima generalno ..
 
NeoDate: Monday, 12 November 2012, 01:05:25 | Message # 9
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Igraci sa kojima definitivno nikad ne bi trebao sklopiti dil su Miko , Tiksi i mr.Rene ma koliko bio dobar sa njima ovako ...Vole da kontrolisu sve da se petljaju gde im nije mesto , neko to shvati ranije neko kasnije , ali ako u buducnosti budu te dve osobe prisutne , seti se ovog komenta biggrin Samo se razlikuju dosta , Miko ima problem sa svima a Tiksi nema , naprotiv je za klasu bolji igrac od njega , ali je isto kraljica spanskih serija , nikad nisam nista govorio javno na tu temu , mnogi misle da sam super sa njom i jesam , ali sto se tice VS a , poznajem je jako dobro , ali jel te ovde ima dosta mladje populacije pa to prolazi ..
 
m@rcip@nDate: Monday, 12 November 2012, 11:40:02 | Message # 10
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
1. Da li vise volis online igrice ili nesto tipa ove zadnje?
2. S kim bi volio da si bio u plemenu?
3. Navedi po jednu osobu iz ostalih plemena za koju mislis da ce prva ispasti. Zasto bas ta osoba?
4. Za koje saveze znas ili pretpostavljas?
 
roggy83Date: Monday, 12 November 2012, 13:50:49 | Message # 11
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
1. Da li vise volis online igrice ili nesto tipa ove zadnje?
2. S kim bi volio da si bio u plemenu?
3. Navedi po jednu osobu iz ostalih plemena za koju mislis da ce prva ispasti. Zasto bas ta osoba?
4. Za koje saveze znas ili pretpostavljas?


1.Sve su igre zanimljive na svoj nacin,ali ipak mi se malo vise dopadaju online igre.
2.mrdeny93 ili cpdjaN umesto Bibe i to bi bilo to do pobede,jer Biba je u prvoj igri imala najslabiji rezultat a u drugoj igri se nije ni pojavila
3.Ne bih ti znao odgovoriti na ovo pitanje
4.pretpostavljam da su u plemenu Nzebi -ethan,mika,sac Fang -Sarbel,ajdin i mislim tic-tac
 
m@rcip@nDate: Monday, 12 November 2012, 14:00:01 | Message # 12
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
O tebi nemam pojma, nisi sa COZ-a, a nisam te ni ovdje bas uocila, pa imam dosta pitanja

5. Smatras li da osobe koje imaju problema sa racunarom ili netom ne bi ni trebale igrati ili im opravdavas kad zbog toga propuste koju igru?
6. Za koga se nadas da ce iduci ispasti?
 
troyaDate: Monday, 12 November 2012, 14:17:53 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Roggy nekoliko puta si rekao da ti je bilo cudno sto ti urke nije prilazio, pa da je na kraju kasno prisao sa ponudom. Mislim da vecinu nas zanima ovde, zasto ti njemu nisi prisao?
 
ToniDate: Monday, 12 November 2012, 17:07:10 | Message # 14
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ja sam mislio da se Miko opametio kad ono ništa,opet pokušava izbaciti jake natjecatelje (Urke),sad je Roggy nastradao,a mislim da bi imao više šanse da je izjednačenje bilo između njega i Bibe.
Sad Miko ne samo da je izgubio saveznika,nego je vjerojatno i sljedeći ako opet izgube,osim u slučaju miješanja ili nečega,osim ako ima dogovor s nekim iz drugog plemena,a msm da bi samo par ljudi s njim u dil-iz plemena pobjednika nitko,vjerojatno ni iz Ajdinovog plemena,možda evntualno ovi sa COZ-a.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
roggy83Date: Monday, 12 November 2012, 18:58:41 | Message # 15
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Toni)
5. Smatras li da osobe koje imaju problema sa racunarom ili netom ne bi ni trebale igrati ili im opravdavas kad zbog toga propuste koju igru?


Takve osobe ne bi trebalo da se prijavljuju da igraju kada vec imaju neki problem a u slucaju da se prijave da daju svoj maksimalan doprinos u plemenu i u slucaju da osustvuju u igri da se jave bilo kom suplemeniku da nece moci doci i to opravdavam jer svakom se desi.

Quote (m@rcip@n)
6. Za koga se nadas da ce iduci ispasti?


U plemenu MPONGWE definitivno Miko ako izgube, jedino ako nenadje HII onda ce se zankomplikovati smile
za ostala plemena neznam stvarno ko mi mogao ispasti.
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 2. emisija (roggy83)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: