8. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Sarbel)
8. emisija
SarbelDate: Friday, 30 November 2012, 00:26:40 | Message # 31
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Ovako su te Etan i Sac sjebali sa Srdjanom, iako smo ti rekli da Srdjan nije sa nama smile
 
DonnieBrascoDate: Friday, 30 November 2012, 00:28:41 | Message # 32
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nisam hteo s tobom da idem a da sam isao s Ticom isao bi i s tobom smile Ja sam napravio veliku gresku sto nisam dao svoj i bibin glas srdjanu , pre svega sam verovao da tic nema HII a tek sam se iznenadio Sacovim HII-em , nisam previse razocaran ispadanjem iako je ovo sezona u kojoj ima dosta materijala za pricu , vise sam se razocarao kad sam ispao u Jeloustonu biggrin
 
SarbelDate: Friday, 30 November 2012, 00:31:53 | Message # 33
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Pa dogovor je bio da ne idem ja u finale, tako da ne vidim tu losu stranu po tebe xD u svakom slucaju si ispao jer si nasamaren Tic-Tacovim HII s jedne strane, a sa druge Srdjanom kao osobom koja je bila Etanov i Sakov blizi saveznik...
 
DonnieBrascoDate: Friday, 30 November 2012, 00:38:20 | Message # 34
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa nisam ja sa Srdjanom nasamaren , ja sam ocekivao da ce on za mene , kad je glasao za mene u vs 2 kad sam smatrao da mi je najblizi saveznik ovo danas nikako ne moze da me iznenadi biggrin
 
SarbelDate: Friday, 30 November 2012, 00:42:08 | Message # 35
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Pa to je bio Sakov, Etanov i Srdjanov dogovor da taj glas ode tako smile
 
troyaDate: Friday, 30 November 2012, 00:45:24 | Message # 36
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
Pa nisam ja sa Srdjanom nasamaren , ja sam ocekivao da ce on za mene , kad je glasao za mene u vs 2 kad sam smatrao da mi je najblizi saveznik ovo danas nikako ne moze da me iznenadi


I tako je nestao mocni Vaagai biggrin
 
MagdalenaDate: Friday, 30 November 2012, 02:15:43 | Message # 37
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Magdalena, bez iznenadjenja veceras ipak.


Bas mi je drago zbog toga smile

Mada ce mi biti zao i ako Srdjan ispadne. Dobar je takmicar. Glupo vam je to sto ste svadjali, sasvim prirodno je bilo da igrate zajedno.
 
SarbelDate: Friday, 30 November 2012, 03:20:17 | Message # 38
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Mada ce mi biti zao i ako Srdjan ispadne. Dobar je takmicar. Glupo vam je to sto ste svadjali, sasvim prirodno je bilo da igrate zajedno.

Mi smo to i hteli, ali on je odbijao da prica sa nama tokom cele sezone govoreci da nema vremena smile
 
LaraCroftDate: Friday, 30 November 2012, 09:41:44 | Message # 39
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Mi smo to i hteli, ali on je odbijao da prica sa nama tokom cele sezone govoreci da nema vremena

mene cudi kako vec nije neobjasnjivo nestao na narednih 6 meseci do godinu dana... smile


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Sarbel)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: