8. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Sarbel)
8. emisija
troyaDate: Wednesday, 28 November 2012, 22:44:48 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Osmi takmičar koji napušta VS: Gabon je Sarbel.

Kako ti se činila sezona?
Kako su ti se činila plemena?
Imaš li favorite?
Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Da li se kaješ zbog nečega u sezoni?
Da možeš šta bi promenio?
Da li si znao da će glasovi biti deljeni?
Ako si znao, da li si razmišljao da glasaš za bibu91?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
NeoDate: Wednesday, 28 November 2012, 23:39:15 | Message # 2
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
Sad sam precesljao zadnji plemenac , biti clan mense ne znaci ama bas nista .Znam ja njih par ali i jednog kolegu sa masinca ,e on je jediniji genije u svakom smislu te reci , ali nije mu generalno nesto to pomoglo u poslu ,bar ne za sad .
Pitanje za Sarbela , dali mislis da Srdjan svojom mutavom taktikom ima sanse ?(on je prilicno ne odgovorna osoba po meni , nekako mi uvek deluje da ostavi stvari ne zavrsene , sta god da radi :D). Generalno koliko sam sada pregledao odma mogu reci po odgovorima da su Sac i Ethan favoriti, da ne ulazim u njihove takticke sposobnosti .Videcemo da li dobro anticipiram dry


Message edited by Neo - Wednesday, 28 November 2012, 23:41:22
 
SarbelDate: Thursday, 29 November 2012, 01:18:04 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?

Sezona je bas dobra, puna je iznenadjenja i ja sam prezadovoljan smile

Kako su ti se činila plemena?

Plemena su bila ok... Mozda Beti i Bulu nisu bili ravnopravni igracki ali osim toga ok je bilo smile

Imaš li favorite? Favorit mi je naravno Tic-Tac, zatim Biba, a od onih koji nisu bili u mom savezu, vredni mog glasa su Etan ili Sac koji vode igru smile

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći? Sledeca ispada Biba, posto ce Tic-Tac opet iznenaditi smile

Da li se kaješ zbog nečega u sezoni? Kajem se pre svega jer mi fali iskustva u ovakvim igrama, jer nismo bili upuceni da kad je isto resenje za HII da moze da bude vise imuniteta... Bili smo ubedjeni da Zivan ima oba i to nam se obilo o glavu...

Da možeš šta bi promenio? Ubedio Tic-Taca da da HII Urketu kada je trebao Miko ispasti.

Da li si znao da će glasovi biti deljeni? Ocekivao sam to, ali nemam volje da igram sam protiv svih, i nakon Mikinog ispadanja sam imao krajnje fer razgovor sa Bibom gde smo se pomirili i nadalje nismo igrali jedno protiv drugog smile

Ako si znao, da li si razmišljao da glasaš za bibu91? Nisam razmisljao, bio sam siguran u svoju odluku smile

Added (29 November 2012, 0:18 AM)
---------------------------------------------

Quote (Neo)
Pitanje za Sarbela , dali mislis da Srdjan svojom mutavom taktikom ima sanse ?


Pa ne verujem da ima sanse da pobedi a i mislim da je veliki visak u savezu koji Etan ima sa Sacom i novajlijama (svesce se na to da ispadne Srdjan ili Mrdeni)

Neodgovoran jeste, mada njegove reci da mu igra nije zivot su smesne kao opravdanje da u mesec dana ne izdvoji 10minuta za bilo kakav razgovor smile Nikada nije bio clan Fang-a u prevodu smile
 
SarbelDate: Thursday, 29 November 2012, 01:56:31 | Message # 4
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote
ethan mi je pre toga prenio da planira za mene jer ga je tic ubedjivao danima da glasa za mene


Sad citam ovo sa Mikinog povratka u civilizaciju i ovo je jedna velika laz biggrin Etan je sam isticao kako hoce Miku da izbaci, a Tic-Tac i ja ga uopste nismo ubedjivali biggrin on je to predlozio biggrin
 
MagdalenaDate: Thursday, 29 November 2012, 02:10:55 | Message # 5
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Sledeca ispada Biba, posto ce Tic-Tac opet iznenaditi


Pa i nije neko posebno izenadjenje ako Tic-Tac osvoji licni smile Mene ne bi iznenadilo da u tom slucaju ispadne Srdjan.
 
SarbelDate: Thursday, 29 November 2012, 02:25:38 | Message # 6
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Mene ne bi iznenadilo da u tom slucaju ispadne Srdjan.

Sve je moguce smile rekoh da mislim da je on tu visak smile
 
urkeDate: Thursday, 29 November 2012, 16:45:15 | Message # 7
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Sarbel)
zatim Biba


WTF ??

Steta sto si ispao :/
 
m@rcip@nDate: Thursday, 29 November 2012, 17:16:39 | Message # 8
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Licno si mi se cinio kao jedan od najjacih u Survivoru, pa sam iznenadjena da si ispao. Mislis da je taktika bila izbacivanje jacih?

Za koga se nadas (nadas, ne ocekujes) da ce ispasti slijedeci?
Bi li igrao Survivor na COZ-u gdje opet bi ucestvovali Nina, dr, Ajdin, miss T, Nec... ?
Sta ti se najmanje svidjelo ove sezone?
Koliko si ocekivao ovo ispadanje?
 
SarbelDate: Thursday, 29 November 2012, 17:48:49 | Message # 9
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
Licno si mi se cinio kao jedan od najjacih u Survivoru, pa sam iznenadjena da si ispao. Mislis da je taktika bila izbacivanje jacih?


Naravno da je to taktika ostalih, ali i ispadanje mojih saveznika ranije tokom takmicenja smile

Quote (m@rcip@n)
Za koga se nadas (nadas, ne ocekujes) da ce ispasti slijedeci?

Nadam se da ce to biti Srdjan, mada moze i Mrdeni smile

Quote (m@rcip@n)
Bi li igrao Survivor na COZ-u gdje opet bi ucestvovali Nina, dr, Ajdin, miss T, Nec... ?

Nisam upoznat sa tim sajtom, ali naravno da bih igrao smile Ja volim ovakve igre i igram prvenstveno zbog igrica smile

Quote (m@rcip@n)
Sta ti se najmanje svidjelo ove sezone?

Iako sam zadovoljan sezonom, nije mi se svidelo to sto je isto resenje za imunitet u svim plemenima iz razloga sto u pravom survajveru takmicari iz razlicitih plemena nemaju kontakt 24h, kao sto je slucaj u ovim igrama smile

Quote (m@rcip@n)
Koliko si ocekivao ovo ispadanje?

Kada je Tic-Tac osvojio licni imunitet, znao sam da ja ispadam jer im je prevelik rizik da ostave dva jaka takmicara u borbama za pojedinacni imunitet smile
 
m@rcip@nDate: Thursday, 29 November 2012, 18:23:58 | Message # 10
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
E sad moraju dodatna pitanja, posliej odgovora...

- Zasto se nadas da ce ispasti bas ovi?
- Mislis na tajni imunitet ili imunitet plemena? (kod ovog sto ti se nije svidjelo)
- Ko su bili tvoji saveznici?
- Koje igre ti vise leze, ove na forumu ili neka igrica na netu?

I nadam se da ces nas posjetiti i na COZ-u i ucestvovati u novoj sezoni tamo kad(ako) bude smile
 
SarbelDate: Thursday, 29 November 2012, 18:59:22 | Message # 11
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (m@rcip@n)
- Zasto se nadas da ce ispasti bas ovi?


Zato sto je Srdjan odbacio svoje originalno pleme odmah na pocetku i nije uopste komunicirao sa nama, da bi kasnije nama prebacio kako smo ga izdali, iako ne vidim radnju usmerenu protiv njega u toku sezone smile Mrdeni, zato sto decko nema uopste dodirne tacke sa realnoscu, toliko providno igra igru, tj providno je pokusavao da nas ubedi da je sa nama a protiv Etana biggrin bar je bilo smesno sve to za citanje, a malo smo se sprdali sa njim u toku sezone smile

Quote (m@rcip@n)
Mislis na tajni imunitet ili imunitet plemena?

Mislim na tajni imunitet.. Tic-Tac je osvojio prvi tajni imunitet i drugi tajni imunitet, i bili smo ubedjeni da su to jedine hii zato sto je resenje u oba slucaja bilo isto, tj. zadatak je bio isti... Inace je Tic-Tac uzeo HII odmah sa prvim tragom, a za drugi mu je trebalo nekih 45min, mozda i manje... Ono sto sam pokusao reci je, da iako ima tih primera sa istim resenjem za HII u americkom, takmicari tamo nemaju kontakt 24h, te zbog toga mi se ne svidja taj deo igre.

Quote (m@rcip@n)
Ko su bili tvoji saveznici?

Posto se Srdjan odmah distancirao sa izgovorima da nema vremena i nije pricao sa nama, savez nam je bio sledeci na pocetku igre, Urke, Biba, Tik-Tak, Ajdin i ja smo bili jaka petorka. Urke je pokusavao da ubaci Srdjana tu umesto Ajdina, ali ja nisam bio za. Kao sto vidite, Urke je ispao jer je Biba mislila da ce daleko dogurati sa Mikom, kasnije se pokajala i ostala verna nama, a Ajdin koji je prekinuo bukvalno da igra jer mu se racunar pokvario ostavio nas je da verujemo novajlijama za koje nas je ubedio da su na nasoj strani... Da to nije tacno, videli smo kada su Mrdeni i novajlije sacuvali Etana, te smo shvatili da smo u velikom zaostatku brojeva... Sacov imunitet nas je iznenadio i tu je kraj bio smile

Quote (m@rcip@n)
Koje igre ti vise leze, ove na forumu ili neka igrica na netu?

Vise volim igre na forumu, nego igrice na netu smile Kreativnije su mi igre na forumu.

Kada bude sezona na COZ-u, slobodno me zovite smile
 
urkeDate: Thursday, 29 November 2012, 19:10:16 | Message # 12
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Urke je ispao jer je Biba mislila da ce daleko dogurati sa Mikom, kasnije se pokajala i ostala verna nama


Ostala je sa vama i nakon tvojih uvreda? biggrin

Biba me sve vise impresionira smile
 
SarbelDate: Thursday, 29 November 2012, 19:15:32 | Message # 13
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (urke)
Ostala je sa vama i nakon tvojih uvreda?


Pa pricali smo kasnije sa njom bas onako korektno jer ona je shvatila svoju gresku... Izvinjavala nam se i rekla je da joj je mnogo krivo sto je tebe izbacila jer te bas gotivi... Ja sam joj se izvinio za uvredu da je glupa i to je to smile
 
troyaDate: Thursday, 29 November 2012, 19:20:19 | Message # 14
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Urke jel si ti rekao uopste bibi za tvoj plan sa njima? Pre predaje igre? biggrin
 
SarbelDate: Thursday, 29 November 2012, 19:29:57 | Message # 15
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Quote (troya)
Urke jel si ti rekao uopste bibi za tvoj plan sa njima? Pre predaje igre?


I mene to interesuje biggrin imam utisak da nije rekao njoj, pa ona nije ni sabotirala jer nije imala garanciju, a zatim nije ni glasala sa njim protiv Mike biggrin
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » 8. emisija (Sarbel)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: