Reunion Show - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (Live)
Reunion Show
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 22:58:16 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! je završen i imamo pobednika. Sac je u finalu porazio EthanaMorascu rezultatom 5-2 i odneo ubedljivu pobedu. Ja mu ovom prilikom čestitam. Takodje čestitam i EthanuMorasci na finalu, koji je takodje odigrao dobru sezonu.

Moje mišljenje je da sam sezonu odradio prilično dobro, ideju za obrt sa 4 plemena smo Toni i ja dobili maltene za 5 minuta. Ja sam je onda uspešno realizovao i skupio igrače, nadam se da ste se svi lepo proveli. Po meni sezona je uspešna. biggrin

Sad možete ponešto reći o sezoni.

Kakvi su vaši utisci o ovoj sezoni? Šta vam se dopalo? Šta vam se nije dopalo? Koje igre su vam se najviše dopale? Koje igre vam se nikako nisu dopale?

Ovde možete da diskujete o svemu: savezima, izdajama, obećanjima, glasanju, osveti i svemu ostalom što je obeležilo ovu sezonu.
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 23:11:06 | Message # 2
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline


biggrin
 
urkeDate: Friday, 14 December 2012, 23:20:58 | Message # 3
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Moram ja bit treci.. (Nema veze sto je otpozadi) biggrin
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 23:21:26 | Message # 4
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Haha to ladno nisam primetio xDDD
 
SarbelDate: Friday, 14 December 2012, 23:32:45 | Message # 5
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
Cestitke Sacu, osoba za koju sam glasao je pobedila i prezadovoljan sam...

Ja sam takodje prezadovoljan sezonom, mogao sam i vise ali eto sad sam bio 9. od 16, prosli put 10. xD napredujem... Za neki bolji rezultat krivim ispadanje Urketa najneocekivanije, kao i Ajdinovu neaktivnost... Sa njima dvojicom u igri i dva HII koje je imao Tic-Tac bila bi ovo velika ludnica...

Smatram da su igre bile odlicne, meni se vise svidjaju igre koje ti troyo sam pravis ali i ove koje biras da se igraju online su odlicne... Od onih koje nisam igrao najvise mi je zao za onu gde je Tic ispao jer mi se bas svidela igra sa spajanjem oblika da bi se dobio odgovarajuci. Doduse ni ja nisam skontao da postoji opcija koriscenja pauze... HII su bili mudro sakriveni i svaka cast na tome... Neki kazu da je ovaj survivor dosadan ali ja jos nisam video neki plemenac lud poput onog gde je Miko ispao... To je za pamcenje na ovom sajtu smile

Dosadan je samo zato sto su sledece osobe odlucile da im plasman nije bitan: Mrdeny93, Nina, drdragan, Ajdin, Mika, pa i Miko u neku ruku...

Pohvale Troyi... pisacu jos kad vidim interesantan materijal za odgovor smile
 
EthanMorascaDate: Friday, 14 December 2012, 23:43:37 | Message # 6
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Sezona je bila super, sveukupno gledano. smile Nisu mi se dopale online igrice, kojih je bilo previše, i činjenica da je na početku u svakom plemenu bio po jedan HII, a to nam nije naglašeno. Sve ostalo je bilo OK.

Jedva čekam da vidim ko je glasao za mene, ali mislim da su u pitanju Srđan i Deny. Sve ostalo bi me iznenadilo. smile

I dalje smatram da sam bolje odigrao, ali sam se zakopao (sahranio) na plemenskom. Još jednom čestitam Sacu. smile Ja sam dokazao da ne umem da se snađem na poslednjem plemenskom. Dakle, Amanda Kimmel. laugh

Neo, ti mene uopšte ne poznaješ, tako da je donošenje zaključaka o mojoj ličnosti samo na osnovu mog učešća u ovoj igri krajnje neosnovano. Nemam ništa protiv Nemanje, ali naši karakteri su različiti kao nebo i zemlja. Ne smatram da je egocentrično to što tvrdim da sam vodio igru, zato što tako jeste bilo. Lažna skromnost je mana. Nisi učestvovao u ovoj sezoni, što znači da nemaš pravi uvid u to šta se dešavalo i da si svoje zaključke doneo na osnovu posrednih i manje-više površnih informacija.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Friday, 14 December 2012, 23:43:45 | Message # 7
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ne znam sta da ti kazem , mene sezona nije privlacila , jednostavno jedino imam zelju jos da igram kad budu bas svi igrali tj kad bude H vs V sa svim takmicarima a sto se skoro nece desiti cool
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 23:48:00 | Message # 8
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Sac sta ti mislis, ko je glasao za tebe? Ethan je rekao svoju pretpostavku. smile
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 23:48:18 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Sarbel)
Pohvale Troyi


Hvala biggrin
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 23:50:00 | Message # 10
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (EthanMorasca)
i činjenica da je na početku u svakom plemenu bio po jedan HII, a to nam nije naglašeno.


Onda bi ste delili resenja biggrin

Quote (EthanMorasca)
Nisu mi se dopale online igrice, kojih je bilo previše


Nije bas da ih je bilo previse smile Mozda 5/19, nisam zeleo da u svakoj sezoni uvek budu iste igre, a i pazljivo sam ih birao. biggrin
 
SacDate: Friday, 14 December 2012, 23:50:10 | Message # 11
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Ja bih jos jednom da se zahvalim svima na cestitkama, kao i mojim glasacima (bas me zanima ko su, bio sam siguran samo za 2). Zelim da kazem da je meni sezona bila jako zanimljiva. Takmicari su bili super, razliciti i zanimljivi za komunikaciju. Igre su isto bile zanimljive, mada mozda prelake i previse je bilo online igrica. Dopale su mi se poslednja igra za imunitet, tangram, vozici, one 4 puzle, gledanje filma i pogadjanje filmova. Nisu mi se dopalale druge online, sliding puzle, a ostale su standardne.
Mislim da ce Reuinon biti jako zanimljiv, kada Troya objavljuje postove prateci tok igre, a mi komentarisemo kako je bilo nase vidjenje svega toga.
Takodje, hvala Neu, Miki, Urketu, Toniju, Magdi, Tiksi, Alexu na podrsci. up Go team Sac laugh


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Friday, 14 December 2012, 23:56:17
 
troyaDate: Friday, 14 December 2012, 23:51:31 | Message # 12
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
I meni se vise svidjaju igre koje ja pravim, ali nije bas da mogu da se naprave 20 takvih, a da se nesto ne ponavlja ili vrti u krug. smile
 
SacDate: Friday, 14 December 2012, 23:54:06 | Message # 13
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Quote (troya)
Sac sta ti mislis, ko je glasao za tebe? Ethan je rekao svoju pretpostavku.

Tic, Sarbel, Nina, Dragan i Biba ili Srdjan. Denny mislim da nije sigurno.


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
cpdjaNDate: Friday, 14 December 2012, 23:58:11 | Message # 14
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Ajde Troya, kreni sa materijalima. tongue
 
mrdeny93Date: Saturday, 15 December 2012, 00:00:25 | Message # 15
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1079
Awards: 6
Reputation: 29
Status: Offline
Quote (Sac)
Denny mislim da nije sigurno.

Zbog cega tako mislis? biggrin


Neka mi ne svanee
Nek me nema nek me ne budeee
Neka me bez tebe ne probudeeee
Pazare
Na na na naaa naa naa
Na na na na na na naaa naa naaaa
Samo ti u mome srcu sii
Pazare!!!!!
 
Forum » Virtual Survivor 4 - Gabon: Everyday is blindside day! » Povratak u civilizaciju! » Reunion Show (Live)
Search: