Javna diskusija - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Magacin » Javna diskusija (Chat publike)
Javna diskusija
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 18:34:41 | Message # 76
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Lose su te ucili lol
 
NeoDate: Friday, 25 February 2011, 18:37:00 | Message # 77
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
e ljudi slusajte ovo , ja danas na nbg kod opstine cekam bus ..isred mene poznat glas prica ledjima okrenut , sa nekom zenom ...kad se okrenuo, ono Vesna ona iz survivora .. em sto je neki bambus projurio sa 80 po snegu pa okupao celu stanicu .em sto sam cekao mutavu 611 15 minuta ..prilicno mala zena , al deluje ok za svoje godine , a video sam letos onog milisavljevica isao u fox ..
 
tiksiDate: Friday, 25 February 2011, 18:37:52 | Message # 78
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Cek Alex, sad treba Laza da krene da objasnjava da nije hteo da izbaci Urketa pre samog finala i to od pocetka, da je izbacio ljude iz svog plemena jer im nista nije obecao i da se slucajno nasao u finalu gle bas sa Troyom biggrin Posle cemo da predjemo na njegovu zlokobnu pojavu Ethana, pre nego sto on izadje iz svoje jazbine u kojoj kuje planove ko ce mu biti sledeca zrtva..

Cela ova prica, pokvarena ploca...


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 18:40:39 | Message # 79
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (tiksi)
Pa da, takoreci unistiti sebe i sve ljude iz svog plemena zarad prijateljstva, to je sve za ljubav...ali i villianstvo.

Aman, nikad nismo rekli da idemo do kraja! Dogovor je bio do ujedinjenja - ispunio sam ga!

Uostalom, jel pravilo da ides od ujedinjenja dalje sa ljudima iz suprotnog plemena? Ne znam, nisam gledao USA Survivor. Opet kazem - to sto sam obecao, ispunio sam. Takodje, pozalili ste se samo vi, publika (tacnije samo ti) kada smo dosli u finale i posle Troyine pobede...

Added (25 February 2011, 6:40 PM)
---------------------------------------------
I cemu taj pederski smajli :O

Added (25 February 2011, 6:40 PM)
---------------------------------------------

Quote (Neo)
e ljudi slusajte ovo , ja danas na nbg kod opstine cekam bus ..isred mene poznat glas prica ledjima okrenut , sa nekom zenom ...kad se okrenuo, ono Vesna ona iz survivora .. em sto je neki bambus projurio sa 80 po snegu pa okupao celu stanicu .em sto sam cekao mutavu 611 15 minuta ..prilicno mala zena , al deluje ok za svoje godine , a video sam letos onog milisavljevica isao u fox ..

Jaooo, hocu i ja da srecem celebritije sad
 
tiksiDate: Friday, 25 February 2011, 18:40:52 | Message # 80
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
biggrin

Nije to pederski smajli, nego je meni smesno biggrin

Aman Lazare i pticama je jasno da bi imao bolje sanse da si se drzao svog plemena, ali ne ti im nisi obecao biggrin


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 25 February 2011, 18:42:19
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 18:41:44 | Message # 81
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Necu da ponavljam to isto milion puta...
 
NeoDate: Friday, 25 February 2011, 18:41:56 | Message # 82
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
matora je vesna :), al dobro izgleda za svoje godine stvarno ..danas kolaps u BG ! ljudi padaju ko pokoseni
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 18:44:56 | Message # 83
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (Neo)
ljudi padaju ko pokoseni

laugh

Setio sam se aerodroma u Berlinu i kad je jedna otmena gospodja puna sebe ispred ulaznih vrata aerodroma pala jer se saplela o otirac laugh Onakva dama laugh Jos posle nesto mrmljala i gundjala kad je jedan covek (Srbin, na veliko zaprepascenje) podigao...

 
NeoDate: Friday, 25 February 2011, 18:47:35 | Message # 84
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
hahah ispred mene je pala zena pre meseca dana otprilike, na snegu , kako se samo prosula hahah ja se prvo namsmejao , pa onda prisao da pomognem biggrin al takve situacije me ubijaju, ja ne mogu da se kontrolisem prvo se ismejem pa tek onda pitam da li ste ok ? laugh

Message edited by Neo - Friday, 25 February 2011, 18:48:15
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 18:54:48 | Message # 85
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Haha, a kad smo u skoli izlazili sa srpskog, i penjemo se uz stepenice moja drugarica (levo), moj drug (levo iza), profesorka (napred sredina), ja (desno) i jos jedna drugarica (desno iza). Profesroka nam objasnja koren neke reci i poreklo. Onda je zakacila vrhom cipele stepenik i padala jedno 4 sekunde, ali je prvo bacila dnevnik, pa je onda onako porazeno pala laugh Kao kad partizani bace oruzje laugh Ja nikako ne mogu da je pitam da joj pomognem, sve krenem: Pro... Pro... - i umirem laugh
Onda je ustala (sama) a mi pomrli od smeha. Samo sto je ustala, nastavila je da mi prica mrtva hladna poreklo reci, a ja plaaceeeem! Zatim primecujem cipelu, vrh se skroz iskrivio na gore laugh

Added (25 February 2011, 6:54 PM)
---------------------------------------------

Quote (tiksi)
Aman Lazare i pticama je jasno da bi imao bolje sanse da si se drzao svog plemena, ali ne ti im nisi obecao

Wow! Super smesno!

Po cemu si to zakljucila? Kad smo izbacili posle ujedinjenja Anguu i Alexa (celo pleme je bilo slozno), mogli smo eventualno Ninu, ali sta sa tajnim imunitetima i licnim i da zelimo da izbacimo Troyu (iako nismo hteli)?

 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 18:56:52 | Message # 86
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Lazar)
Jaooo, hocu i ja da srecem celebritije sad

Jaki celebritiji laugh

Ja niste normalni , mi redovno na Engleskom bacamo spuzvu kroz prozor. Svaki cast po jedna spuzva ,nastavnica poludila , ima 65 godina a u prvom polugodistu nas je posjetio direktor i rekao da je ne maltretiramo , mi popadali od smeha... Bili joj pobacali krede i spuzvu i zalijepili oho ljepilom stolicu , kad je sjela mi popadali od smeha ona nema pojma sta se desava...
I od tada svaki cas bacamo spuzvu kroz prozor kada treba brisati tablu , redar idi do druge ucionice po tablu lol

 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 18:58:38 | Message # 87
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (Miko)
Ja niste normalni , mi redovno na Engleskom bacamo spuzvu kroz prozor. Svaki cast po jedna spuzva ,nastavnica poludila , ima 65 godina a u prvom polugodistu nas je posjetio direktor i rekao da je ne maltretiramo , mi popadali od smeha... Bili joj pobacali krede i spuzvu i zalijepili oho ljepilom stolicu , kad je sjela mi popadali od smeha ona nema pojma sta se desava...
I od tada svaki cas bacamo spuzvu kroz prozor kada treba brisati tablu , redar idi do druge ucionice po tablu

Zasto maltretirate zenu?
 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 19:03:35 | Message # 88
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Radi reda biggrin biggrin biggrin

Zato sto je zena napast zesca i niti jedan nastavnik je ne voli ... Nasa nova razrednica od ovog polugodista , stara nas ostavila , nije mogla sa nama izaci na kraj , ova nova ima 33 godine i predaje informatike a zajebava se sa nama , rekla nam kad je maltretiramo da malo ublazimo mjere xD...

A maltretiramo je zato sto je ona nas svih ovih godina pa joj sada vracamo tipa , neko ne zna neku glupost to jest lapsus napravi odmah daje keca , recimo jedan moj kolega zna perfektno engleski doslovce , slucajno rekao two world war umjesto second i odmah se ispravio jer nije gledao da ide world war ona mu rekla ne znas ti to evo tebi 1... Mi se upisali od smijeha... A upise po 5-6 djece za cas , sad smo je krenuli maltretirati pa sad ko ne zna svima ostavi datum jer se boji da joj nesto ne uradimo... xD

 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 19:21:49 | Message # 89
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Samo nastavite! xD
 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 19:24:37 | Message # 90
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Dogovorili smo se da joj u Utorak stavimo iglu na stolicu lol
 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Magacin » Javna diskusija (Chat publike)
Search: