Javna diskusija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Magacin » Javna diskusija (Chat publike)
Javna diskusija
anguaDate: Friday, 25 February 2011, 14:14:10 | Message # 46
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
pa sustina survivora je da prezivis. pa sad kako god. ako se to nekom svidja ukljuci se i i gra, ako se ne svidja onda posmatra igru, a ako bas jako ne voli onda ni ne posmatra. jednostavno je.
ne vidim razlog zbog cega se posle svake igre moraju prezvakavati jedne te iste stvari.


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 14:17:54 | Message # 47
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Zato sto, pored ovog, imamo i privatan odnos (virtuelni) na MSN-u, Facebook-u itd...
 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 14:22:34 | Message # 48
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
E bas u tome je problem sto kaze Lazar...
Kada igras VS , postoji sansa odnosno mora se desiti da se posvadjate tj da nemate isti kontakt sa 1-3 osobe kakav ste imali pre sezone i to je rizik kada ulazite u ovu sezonu ...
 
anguaDate: Friday, 25 February 2011, 14:29:36 | Message # 49
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
da ali to je odvojeno od igre. ako to ne mozes da odvojis i ako ce to da ti kvari odnose onda ti je moj predlog da ne igras. nece tebe niko lagati na msn-u zato sto te je izbacio u igri. nemoj sve da shvatas licno i upereno protiv tebe.
ako mislis da se igra moze igrati bez toga i pobediti, ti pobedi i dokazi to. ako ne moze tako onda ne vidim razlog da ubedjujes sve da ne treba to da rade.
to ti je ko ne ljuti se covece, ako mislis da ce te neko ko ti je prijatelj ispaliti zato sto te je pojeo u ne ljuti se covece da bi pobedio, onda il jako ispretresaj svoje poglede ili izbegavaj takve ljude, pa vidi kako mozes da funkcionises tako.
nemam ja nista protiv tebe licno samo ti kazem, jer bez veze kidas sebi zivce i bez veze se proterujes, a niko nista nema licno protiv tebe.

Added (25 February 2011, 2:29 PM)
---------------------------------------------
@ miko rasclanite igru i druzenje. igrate se je r se druzite. ovo je zabava. ne igrate ni u pre ni u ziovt ni u slavu. ne igrate ni u sta. igrate jer vam se igra, jer se prijatelji nekad igraju, raznih igara. smao se opustite


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 14:38:15 | Message # 50
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Igram za zabavu, a nije mi zabavno gledati nakon sto ispadnem, dakle zelim da ostanem i igram igre.

Angua, ne shvatam licno, tipa da ce me neko sad lagati i ovako ako je lagao u igri. Isto tako, u dilu se mozes naci sa nekim ljudima koje ne podnosis licno, ali ako ste zajedno, ima da ga ispostujes U IGRI. To se desilo i sada. Mi nemamo neki klan van igre, pa da sam ljut na njega uopste, ali smo ga imali u igri i zato tu prevaru vezujem iskljucivo za igru, i mislim da takva osoba ne treba da pobedi.

 
anguaDate: Friday, 25 February 2011, 15:08:09 | Message # 51
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
svakom je cilj da sto duze ostane u igri i svako to pokusava onako kako ume i zna. tako da opet ne vidim razlog da nekog osudjujes zbog toga. Ti se posle svake igre proterujes sa nekim, jer si ispao. Pa igraj i ti tako da ostanes. Ne znam sta ocekujes, da se drugi sklone, jer je tebi zabavno da ostanes. Izmedju ostalog igra je koncipirana tako da moras i da pretpostavljas sta ce drugi da urade.

ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 15:15:57 | Message # 52
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Angua ja sam uvek bio za to druzba je druzba , sluzba je sluzba , ali niko to ne shvata...
JBT , ja kada sam glasao za Lazara , Urke je doslovce pukao i naljutio se na mene , sa Lazarom sam hvala Bogu ostao u korektnim odnosima , ali jednostavno neko ne shvata zasto sam bas tako glasao , logicno da i ja imam neku taktiku ovaj put nije uspela ali nekima ce sve biti jasno u reunionu :)))
Ja sad recimo ako ne glasam za Ethana u finalu on ce puci to je logicno i eto jos jedna osoba sa kojom sam se posvadjao , stavim avatar intera na forum troya popizdi kaze provociram ga , jbg tako je kako je angua ...
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 15:16:53 | Message # 53
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Posle svake igre? Koliko ja znam, ovo se desilo samo sa Sacom (i ja i Troya), kada je presao stranu u VS 2.

Oprostio sam Ethanu u AS-u i nisam pravio frku u drugim sezonama... Ne znam sta si pratila :/

Necu da igram tako, i mislim da smo to utvrdili. To je totalno bezobrazno i sebicno.

 
AleXandarDate: Friday, 25 February 2011, 15:18:04 | Message # 54
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
Kad nema sebicnosti nije zabavno biggrin
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 15:19:17 | Message # 55
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Miko, u (relativno) korektnim odnosima smo jer sam odlucio da van igre ne nosim mrznju ili nesto slicno. A to sto si uradio je bilo samozivo, ali opet, nisi mi nista obecao (iako sam ti zasigurno spasao guzicu).
 
urkeDate: Friday, 25 February 2011, 15:24:29 | Message # 56
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Quote (Lazar)
naguziti Urketa i mene

BIRAJ RIJECI!!

Added (25 February 2011, 3:24 PM)
---------------------------------------------

Quote (Miko)
Urke je doslovce pukao i naljutio se na mene

Postajes mi mio biggrin

 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 15:41:16 | Message # 57
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Hahaha, Urke laugh Izvini ako si shvatio u pogresnom kontekstu :'D
 
tiksiDate: Friday, 25 February 2011, 15:52:21 | Message # 58
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Alex, nema nesebicnih ovde, osim mozda Lare, a i to cemo da vidimo dal je tako bilo. Cak i Lazar koji toliko uzdize njegovo izbacivanje samim tim dokazuje da je sebican. Ispali su i Nauparac, Suljo...Sac, Miko, Urke Magdalena i drugi i niko nije toliku frku dizao.

Ah da da se edituje, fali final touch biggrin 1000% se slazem u svemu sa anguom...


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.

Message edited by tiksi - Friday, 25 February 2011, 15:54:52
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 16:04:38 | Message # 59
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Ja pisem o mom izbacivanju jer su me prodali ovi. Ja sebican? Tiksi, stvarno nisi prava osoba da mi ovo kaze. Ali ozbiljno...
 
tiksiDate: Friday, 25 February 2011, 16:09:10 | Message # 60
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Zasto nisam? Sta sam ja to ikada uradila, a ti nisi? Zasto bi ja bila sebicna, a ti ne?

Prodali su te? Pa nisi ni prvi ni poslednji koga je neko prodao bilo u RL ili VS bilo gde...i ti si prodavao. Da ne gledas stvari uvek iz istog ugla i da nisi sam sebi uvek najbolji sudija uvideo bi to...


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Magacin » Javna diskusija (Chat publike)
Search: