Javna diskusija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Archive - read only
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Magacin » Javna diskusija (Chat publike)
Javna diskusija
RafaeloDate: Friday, 18 February 2011, 18:18:24 | Message # 31
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Haj RITE moze za pocjepane stvari ali RIT???

"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
anguaDate: Friday, 18 February 2011, 18:37:31 | Message # 32
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
rit je deo uz reku, koji je izrazito plavan. bude gomila rukavaca bara, i svega. ima koviljski rit, tamo je cuvena carda na kraj sveta. kopacki rit je jedan od najvecih rezervata zivotinja u evropi. imas onda pancevacki rit. ima kod apatina rit, ima prema backoj palanci. vojvodina je puna ritova jer je ravnica i plavno je podrucje. kopacki rit

slika koviljskog rita. onaj most na dunavu koji se prelazi na putu ns-bgd prelazi i preko koviljskog rita


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
RafaeloDate: Friday, 18 February 2011, 22:53:55 | Message # 33
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Mislim svaka cast...

"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Monday, 21 February 2011, 21:30:06 | Message # 34
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
5 ih je ostalo, Hoće li sledeći plemenski završiti Male vs Female?
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 01:45:57 | Message # 35
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Citati iz finala i ono sto bih verovatno pitao finaliste (uglavnom onog za koga ne navijam biggrin ):

Quote (EthanMorasca)
Nisam očekivao da će Urke promeniti stranu i izbaciti Saca. U tom momentu sam znao da će ovo biti jako teško i da će biti mnogo drugačije nego prošlih puta. Nakon što sam se uverio da se Urke neće vratiti na stranu muškaraca, znao sam da smo nas trojica ostali sami i želeo sam da dam sve od sebe da ostanemo što duže.

Promeniti stranu i izbaciti Saca? A otkad je to Sac na "toj strani"?

Nas trojica? Zar nismo bili NAS cetvorica BEZ Saca?

Mikina pitanja:

Quote (EthanMorasca)
Miko: Zbog cega zasluzujete moj glas , nemoj te mi reci neki odgovor od 2-3 reci , nego mi opisite!!!
Zato što sam tokom cele sezone bio maksimalno iskren prema tebi i zato što nisam hteo da ispadneš pre ujedinjenja.

Meni si pricao da zelis da izbacis Miroslava!? Cak je to i nekako bila glavna odluka pre nego da sam ja izbacen (da nisam lobirao da se izbaci Sac, on bi verovatno i ispao).

Quote (EthanMorasca)
Miko: Da li si imao dil za top 3 sa Sacom i Alexom od pocetka igre ?
Da. Sa Alexom sam oduvek bio dobar, a što se tiče Saca, mislio sam da je vreme da nas dvojica zakopamo ratnu sekiru i drago mi je zbog toga.

Drugacije si pricao kada si me kontaktirao oko dila. Sac cak nije ni spominjan u pocetku! A kada sam javno sumnjao da cete se spojiti sa Sacom i naguziti Urketa i mene, to si odbacivao i tako mi se pravdao!

Quote (EthanMorasca)
Miko: Da li si zeleo mene ikada u Cerfu izbaciti ?
Nisam.

Ne uvlaci se zbog glasa! Prepun si lazi, i sam to znas!

Quote (EthanMorasca)
Miko: Zbog cega si hteo da ispadne Suljo kada je ispao ?
Zato što nisam hteo da ispadnete Sac ili ti.

Another lie... Sto se pola recenice tice, naravno.

Added (25 February 2011, 1:45 Am)
---------------------------------------------

Quote (EthanMorasca)
Magdalena: Zasto si izgubio onu igru sa brojevima? Da bi se sto pre resio Sulje ili da bi zastitio neku devojku od ispadanja?

Tu igru sam izgubio zato što sam se zabrojao i napisao pogrešan broj. To je jedina istina i svako ko tvrdi drugačije nije u pravu. Nisam namerno izgubio. Čuo sam priču da sam namerno izgubio da bih spasio Merry ili Bibu. To nema veze sa istinom, zato što sa njih dve nisam imao nikakav kontakt na početku sezone. To mogu i one da vam potvrde. I hteo bih da dodam da smo drugu rundu svi kolektivno igrali i opet smo napravili glupu grešku koja nas je koštala pobede. Tako da to nije samo moja krivica.

Cekaj, sta bese kod prve runde, "nisi cuo zvuk pa nisi dosao da vidis sta pisemo u toku grupne igre"? I to jedna osoba kao ti (inteligentna) da izgubi 2 puta onako?
A kod druge? A da... Svi smo ti pricali, a ti si poslusao Alexa, koji je napisao jedan u moru drugih sugestija, i bas ste se zabrojali on i ti? Ni Suljo, ni Urke, ni Miko, ni Sac, ni ja? Prestani, preestani!
A razlog je bio, ako ne taj za cuvanje izvesnih devojaka, izbacivanje potencijalnog saveznika Urketa i mene, ali mi nismo pi*ke da vas prodamo kad imamo nesto dogovoreno.

Quote (EthanMorasca)
Magdalena: Jesi li obecao Cruelli da ces da glasas za Bibu nakon sto mene izbacite?

Da. Kao što sam rekao, na neke stvari koje sam uradio nisam ponosan. Krivo mi je što je došlo do toga, ali morao sam da donesem važnu odluku i nisam hteo da bežim od toga.

Toliko o tome -.- Ja sam bar jedino svoje neispunjeno obecanje opravdao...

Quote (EthanMorasca)
Miko: Ethane , kazes da si bio iskren prema meni , zasto mi onda nikada nisi rekao za top 3 dil sa Sacom i Alexom ? Nego sam to saznao od drugih ljudi ...

Šta god si me pitao, dobio si iskren odgovor. Pitaš me da li si ugrožen, ja ti kažem da jesi, zato što je to bila realnost. Pitaš me da li ću glasati za tebe, ja ti kažem da ne znam, da neću da te lažem, da postoji šansa. Ali me nikada nisi pitao sa kim imam Final 3 dogovor.

Miko: Stani,stani , pitao sam te da li imas dil sa nekim kada je Suljosa ispadao ,rekao si da nemas ali da si pricao oko glasanja , sad kazes da te nisam pitao a kazes da si imao :S , zavlacio si me ?

Miko, bio sam iskreniji prema tebi od većine naših saplemenika. Možda sam te tada slagao, ali sam u većini slučajeva bio jako iskren i otvoren prema tebi. Nisam te zavlačio. Kada si me pre šestog plemenca pitao da li si ugrožen iskreno sam ti rekao da jesi i da ću možda morati da glasam za tebe. Ne verujem da si od mnogo ljudi dobio tako iskren odgovor. Žao mi je ako misliš da sam bio neiskren prema tebi, ali to jednostavno nije istina. Ako sam te slagao jednom, to ne može da pobije drugih 10 puta kada sam ti na pitanje odgovorio izuzetno jasno i iskreno.

Ma on je stvarno bio jako iskren. Samo ta jedna sitnica, ma nista, samo te kostalo ispadanja. A inace ti je sve pricao i bio najiskrenij prema tebi!
I sta je mogao da uradi povodom toga sto si mu rekao da je ugrozen? Mogao si i ranije da mu kazes da je sledeci ili nesto... Bar bi mu pomogao, da si to stvarno hteo... Ha!
Ali bitno da ti je 10 puta iskreno rekao sve iskreno i jasno (top 3 "je" medju tih 10, kao i da nece glsati za tebe, tako bese, jel?)...

Message edited by Lazar - Friday, 25 February 2011, 01:45:45
 
AleXandarDate: Friday, 25 February 2011, 11:16:54 | Message # 36
Bringer Of Rain
Group: Publika
Messages: 393
Awards: 9
Reputation: 90
Status: Offline
kako te ne mrzi da sve ovo pises biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 12:59:52 | Message # 37
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
JBT Lazare kako te ne mrzi pisati toliko tongue ...

Added (25 February 2011, 12:59 PM)
---------------------------------------------
Zao mi je sto mnogi ulaze u ovaj VS sa punom mrznjom i zaverom... Ja sam usao u ovaj VS jedini put od kada ucestvujem sa zezancijom , jer ovaj put nisam imao neki ultimatum , igrao sam od danas do sutra pa dokle doguram , dogurao sam do velikog veca i zadovoljan sam...
Lazare izvini ali ne moras mi ti govoriti indirektno da glasam za Merry , znam za koga cu glasati , ali slazem se da Ethan nije bio iskren prema meni , znao sam to od naseg drugog razgovora uostalom kako osoba koja te izvredja 3 puta u 7 dana , 15 dana pre sezone moze biti iskrena prema tebi ???
Ja uvek imam taktiku u sezoni koju cu objasniti u reunionu , malo je falilo da mi prodje ta taktika , tik ovoliko , Urke nas je sjebao iako ja krivicu prepisujem Ethanu a ne urketu , ETHAN je licno kriv za to sto ja nisam otisao dalje , zbog 2 stvari , 1 ) Zato sto nas je sjebao u onoj igri pre ujedinjenja kad sam ko budala pisao na meebo da stavlja 2 kao i jos neki , da je stavio imali bi vecinu u ujedinjenju
2) Zato sto nije po dogovoru dao HI Sacu , on meni nije verovao kada sam mu govorio da je Lara iskrena prema meni , zasto bih sada ja njemu

Rekoh Lazaru malopre koliko pise, a i ja napisah malo duzi post, jednostavno nastavlja se kad krene , ja svoj glas nisam odlucio jos kome cu dati , moram videti kako ce VV glasati i videti kakvu ce ulogu uopste imati moj glas...

 
tiksiDate: Friday, 25 February 2011, 13:01:51 | Message # 38
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Au bre Lazo, pa ti si i mene presisao u VS Greece biggrin

jbt Lazo to se zove IGRA smile


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 13:31:57 | Message # 39
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Miko, ne moras ponavljati Alexov post tongue

Ne govorim ti indirektno za koga da glasa, da to zelim, pisao bih na chatu i negde gde i oni mogu da vide.

Ethan je licno kriv za mnoge koji nisu prosli dalje. Doduse, sa par njih je imao konkretan dogovor (ukljucujuci i mene).

Ja ne mogu da dam glas nekome ko me laze od samog pocetka sezone. A ako nekog vec zavlacis, potrudi se da sacuvas i njega bez obzira sto si ti siguran, sve do momenta kada balans izmedju ta dva (ili vise) dila mora nestati. Ali on je od samog pocetka zavlacio sve i nije se ni trudio da uradi nesto povodom opstanka "partnera" koliko je moguce.

Tiksi, opet pederski smajli :/

Neka se zove kako hoce, ali ja takvu igru kakvu on igra ne volim niti igram.

 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 13:35:35 | Message # 40
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Tu se slazem sa tobom , ali samo takva igra vodi do kraja a on je imao priliku da je igra smile
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 13:38:34 | Message # 41
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Videcemo. Iako u real life-u imam veliku sposobnost ubedjivanja, mislim (ili SMATRAM (Lara biggrin )) da ste svi normalni i umete da rasudjujete... Tako da nema potrebe za tim.
 
anguaDate: Friday, 25 February 2011, 13:51:29 | Message # 42
Colonel
Group: Publika
Messages: 151
Awards: 1
Reputation: 2
Status: Offline
Quote
Neka se zove kako hoce, ali ja takvu igru kakvu on igra ne volim niti igram.

onda nemoj da se prijavljujes. Sad treba 20 drugih ljudi da se prilagodi tebi da se ti ne bi durio.

Znas kakva je igra i znas kako ko igre, al se redovno prijavljujes i onda na kraju se proterujes sa svima i govoris kako su svi dvolicni i licemerni, zato sto neki ne igraju onako kako ti smatras da treba. A ti smatras da treba da se igra onako da ispadne najbolje po tebe i onog ko je sa tobom i koga guras i kome cuvas ledja.
Ok ti igras i ne zelis da pobedis nego se eto zezas da ti prodje vreme i to je ok i tvoj je izbor, al daj prihvati da je nekom bitno i da pobedi. I da taj neko zbog toga nije ni zao ni lazov niti ista drugo.


ja sam iz agencije za vanzemaljska pitanja
 
LazarDate: Friday, 25 February 2011, 13:55:30 | Message # 43
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Angua, ja ne napadam nikog nego pricam moje misljenje.

Ako je sustina Survivora to, onda sam promasio planetu biggrin

Mozda i jeste OK da igras prljavo negde gde ces samo biti u igri sa nepoznatom osobom, i posle igre se nikad ne cuti sa njim/njom. Ovako utice i na privatni odnos, i na dalje sezone (jer se prijavljujemo isti, ali sta cu kad mi drzimo monopol u Srbiji i jedini smo izvor ovakve zabave) smile

 
DonnieBrascoDate: Friday, 25 February 2011, 13:58:41 | Message # 44
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
lol
 
troyaDate: Friday, 25 February 2011, 14:04:15 | Message # 45
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
1000 post angel
 
Forum » Virtual Survivor 1 - Seychelles: Male vs Female » Magacin » Javna diskusija (Chat publike)
Search: