Virtual Survivor: iskustva dosadašnjih natjecatelja - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Virtual Survivor: iskustva dosadašnjih natjecatelja
Virtual Survivor: iskustva dosadašnjih natjecatelja
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:26:49 | Message # 1
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:28:25 | Message # 2
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
YoungWolf (28, Crna Gora)

„Učešće u Virtuelnom Survivoru je bilo izuzetno iskustvo za mene. Ne samo zbog toga što sam zaista otkrio svoje vrline i mane, već zato što sam upoznao ljude koji su mi od najljućih neprijatelja postali najbolji prijatelji… Ako ste spremni da testirate svoju inteligenciju i snalažljivost, došli ste na pravo mesto…“


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:28:56 | Message # 3
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Stingemmm (23, Srbija)

„Ogroman fan Survajvora sam još od 2009. godine i oduvek sam želeo da se prijavim za učešće s obzirom na to da su mi strateške i socijalne igre najjači adut, ali nažalost, srpska verzija nije ni nalik američkoj te je moja želja da igram za sada još uvek neostvarena. Krajem 2017. godine, niotkuda sam pronađen i pozvan da učestvujem u onlajn verziji, što sam naravno odmah prihvatio, iako bez nekih većih očekivanja. Međutim, učestvovanje u VS:Finska se ispostavilo kao fantastično iskustvo, koje je uspelo da mi pruži zadovoljstvo i sa strateškog i sa socijalnog aspekta (samo fizički je izostao, ali taj deo bih svakako radije izbegao), i sa sigurnošću mogu da kažem da je svaki aspekt ovoga, od igrača, preko hostova, do borbi, bio kvalitetniji od zvanične srpske adaptacije ovog šoua. Takođe, ovim putem sam upoznao mnoštvo različitih ljudi, od kojih sam sa nekima otpočeo i (nadajmo se dugogodišnje) druženje, tako da mi je zapravo ceo VS svet jedno fenomenalno iskustvo koje i dalje traje i trajaće.”


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:29:32 | Message # 4
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Tiksi (36, Srbija)

„Prvi VS sam zaigrala još 2010. godine, podstaknuta interesovanjem koje je u meni izazvao domaći Survivor. Našla sam se u plemenu sa grupom raznovrsnih ljudi koji potiču iz različitih mesta, različitih su interesovanja i stilova života, koje povezuje avanturizam, borbenost i žar igre za opstanak, sa kojima ne bih uspostavila taj nivo odnosa ili bilo kakav odnos pod drugim okolnostima. Odnos baziran na poverenju/proceni koji treba uspostaviti što ranije u igri, gde loše procene ljudi vode ka ispadanju iz igre i to obično u momentima kada se misli da je put do kraja obezbeđen, kada se samozadovoljno već vidimo u finalu i na usnama nam je smejuljak, dok oči cakle kada mislimo o tome koliko smo pametni i kakvi smo drustveni magovi, odnos koji može da kreira samo deljenje zajedničkog problema, usponi i padovi u igrama, borba za biti ili ne biti sa drugim plemenom ili ljudima koji nas ne žele više u igri, dok nam na chatu šalju poruke sa srculencima. Kada bih kroz više reči opisivala VS igru to bi bile: adrenalin, smeh, promasaji i uspesi, povezivanje, upoznavanje sebe i uopšteno INTENZITET. Igra me je zadržala čitavih 8 godina, tokom kojih sam učestvovala u 5 sezona i pobedila u 2, donela je nove i zanimljive ljude u moj život, pri čemu nisam žrtvovala ništa osim par sati nedeljno koje bih i inače utrošila na surfovanje po internetu ili igranje igrica.“


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:29:49 | Message # 5
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:31:09 | Message # 6
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Lilake (32, Hrvatska)

„Godinama pratim survivor, a igru sam htjela isprobati bez da me snimaju kamere i ovo je bila idealna prilika! Pratila me trema zbog upuštanja u nepoznato, ali je ona ubrzo nestala. Nakon početnog uhodavanja smo se brzo upoznali i relativno lako slagali, ali igra je puna obrata i briljantnih umova koji vodu namiču na svoj mlin iz prikrajka. To je ono što osigurava napetost i natjecatelje tjera na proučavanje i najmanjih detalja kako bi si osigurali još jedan krug igre. Vatrene emocije su uvijek prisutne, a zabava je zagarantirana pa bih virtual survivor svakako preporučila svima zainteresiranima.“


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:31:35 | Message # 7
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Killy (22, Srbija)

„Ušao sam u VS kao osoba koja nikada ne bi lagala u svoju korist, izašao sam iz njega kao jedan od najvećih manipulatora igre.
Za razliku od drugih igara ova je vrlo socijalna igra u kojoj je cilj da budete poslednji preživeli i samim tim ste primorani da se socijalizujete i sprijateljite s drugim učesnicima, da sklapate dogovore s njima, ali i da budete spremni da izdate i da budete izdani, jer sve u svemu, nikome ne možete da verujete 100% u igri gde samo jedan pobeđuje.
I to je ono što mi se dopada oko VS-a, pružala mi je priliku ne samo malo sebe bolje da upoznam već i da se sprijateljim sa novim i neverovatnim ljudima.“


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:32:03 | Message # 8
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline
Sac (27, Srbija)

„Ako ste fanovi Survivora, ova igra je prava stvar za vas. Kroz ovu igru cete osetiti sve cari tog fenomena: zanimljive igre i borbe, strategiju, socijalizaciju, izdaje, plemenske savete i glasanje, ispadanje i pobedu. Pored toga cete moci da ucestvujete u raznoraznim drugim takmcenjima tipa ESC, Videovision, Filmski Klub, raznorazni kvizovi... I sto je najvaznije, imacete priliku da upoznate neke divne ljude i steci prave prijatelje. Ako nam svratite, sa srecom i uživajte!“


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
PollyDate: Tuesday, 09 October 2018, 16:32:18 | Message # 9
Marioneta
Group: Game host
Messages: 1756
Awards: 9
Reputation: 65
Status: Offline


Sinners judging sinners for sinning differently.
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Virtual Survivor: iskustva dosadašnjih natjecatelja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: