Clash Of The Titans - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Clash Of The Titans (Prijave)
Clash Of The Titans
troyaDate: Wednesday, 04 July 2012, 19:38:23 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Detour - Igra za nagradu pre borbe za Key(ključ). Tim koji osvoji tu nagradu bira sledeću borbu za Key. Od dve ponudjene koje vam ja dam.

Yield - Igra za nagradu pre borbe za Key(ključ). Tim koji osvoji tu nagradu oduzima timu(jednom od druga dva) 10% od ukupnog skora u prvoj sledećoj igri za Key. Pre čitanja rezultata.

Roadblock - Igra za nagradu pre borbe za Key(ključ). Tim koji osvoji tu nagradu u sledećoj borbi za Key zabranjuje po jednoj osobi iz druga 2 tima da učestvuje u toj igri. I jednu svoju, tako da će ta borba biti 3vs3vs3.

Express Pass - Igra za nagradu pre borbe za Key(ključ). Tim koji osvoji tu nagradu u sledećoj borbi automatski osvaja 1.mesto.

Power of Veto - Igra za nagradu pre borbe za Key(ključ). Tim koji osvoji tu nagradu može u bilo kojoj igri (porukom meni na PP) da zameni svoj skor sa skorom drugog tima, naravno pre mog čitanja rezultata.

U-Turn - Igra za nagradu pre borbe za Key(ključ). Tim koji osvoji tu nagradu moze da jedan od druga dva tima natera da igraju tu igru opet. Ovo je vec posle čitanja skorova.


Fast Forward
- Tim koji osvoji 3 borbe za Key(ključ) tj. 3 prva mesta i ima 3 cela ključa osvojena, dobija dodatan zadatak, koji ako reše osvajaju dodatni ključ.
***svaki tim samo jednom može osvojiti Fast Forward!

Cilj igre, osvajati ključeve i držati svoj tim na vrhu. Tim sa najviše ključeva pobedjuje.

Igra se sastoji iz 2 dela, oba dela iz 12 igara, 6 igara za ključ i 6 igara za nagradu.

U 1. delu startuju 3 tima od po 4 igrača.

Tim sa najmanje ključeva na kraju 1. dela ispada iz igre.

U finalnom 2. delu se bore prva 2 tima, krecu od 0, to ne važi jedino za Veto i neku od pobeda za osvajanje Fast Forward-a.

Tim koji skupi 10 ključeva u 2. delu postaje POBEDNIK ove igre.

Ovako će to teći:

Detour igra
1.igra za ključ
Yield igra
2.igra za ključ
... i tako 6 kruga

onda 1 tim ispada, a druga 2 ulaze u finalni deo.

Sve igre ce biti 24h, zato što je leto, i svako će imati vreme da odradi svoj deo na vreme.

Učestvuju 12 igrača, 3 tima od po 4 igrača.

Skorovi vam se sabiraju.

Ovo je neka mešavina Tar-a, BB-a i Surva. Nadam se da je sve jasno, krenite sa prijavama!!!
 
djoDate: Thursday, 05 July 2012, 01:42:01 | Message # 2
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 1649
Awards: 18
Reputation: 101
Status: Offline
Ae ja cu da igram biggrin ako je 24h imacu vremena da nadjem neko vreme u toku dana za to...

>>>may the odds be ever in your favor>>>
 
ToniDate: Thursday, 05 July 2012, 01:46:21 | Message # 3
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Prvo nisam ni najmanje skužia kako ovo ide,sad već nešto i kužim i sviđa mi se,prijavljujem se!

Quote
Ovo je neka mešavina Tar-a, BB-a i Surva

Ako stvarno ima veze sa BB-om i Survivorom,bit će odlično,čini mi se zasad da ovo više liči na TAR ali nebitno,nek se nešto događa na sajtu..


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 05 July 2012, 02:05:54 | Message # 4
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ovo nije ni blizu TAR-a , ja ne kontam pravila nikako laugh
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 05 July 2012, 02:07:20 | Message # 5
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Skontao sam pravila , ja kontao sve igre pa me zbunilo laugh
 
m@rcip@nDate: Thursday, 05 July 2012, 22:30:32 | Message # 6
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Ja bih voljela da vidim kako to sve izgleda, posto mi ovako sad nije nista jasno... dry
 
troyaDate: Thursday, 05 July 2012, 22:41:07 | Message # 7
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Primer:

Ucestvuju 3 tima: zvezda, partizan, rad

Krece igra za nagradu, nagrada je "detour", pobednicki tim, primer Zvezda bira sledecu igru za kljuc

(primer ja zadam sah ili obaranje ruku, tim koji je osvojio nagradu, kaze danas obaramo ruke)

Sledeci krug:

Krece igra za nagradu, nagrada je "yield", pobednicki tim, primer Zvezda oduzima jednom od druga 2 tima 10% ukupnog skora u prvoj sledecoj borbi za Kljuc.

Kapiras sad biggrin
 
m@rcip@nDate: Thursday, 05 July 2012, 23:18:48 | Message # 8
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Ako Zvezda pobjedjuje, ja nista ne kapiram :P

Daj mi samo primjer igre koji bi se ovdje mogao igrati... Je li onako sto je Blacky davala za IC ili obicni RC-ovi?
 
troyaDate: Thursday, 05 July 2012, 23:48:47 | Message # 9
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Bice svakakvih, ali nece biti onih gde se upisuju postovi, nema spamanja ovde xd
 
m@rcip@nDate: Thursday, 05 July 2012, 23:52:06 | Message # 10
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 599
Awards: 9
Reputation: 30
Status: Offline
Aha, znaci igracemo neke blesave igrice van foruma... Onda nisam zainteresovana tongue
 
troyaDate: Thursday, 05 July 2012, 23:53:39 | Message # 11
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
bice mesano biggrin bice igara na forumu, ali nece biti onih, punim bunar, praznim bunar... xD
 
ToniDate: Thursday, 05 July 2012, 23:55:43 | Message # 12
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Kad bi ovo trebalo počet? Nadam se prije nego Survivor Crna Gora i Survivor HvV kod Mike,neću moć igrat sve troje istovremeno dry

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Thursday, 05 July 2012, 23:57:56 | Message # 13
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
laugh
 
LaraCroftDate: Friday, 06 July 2012, 13:44:04 | Message # 14
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
Sve igre ce biti 24h, zato što je leto, i svako će imati vreme da odradi svoj deo na vreme.


od ta 24 casa, koliko ce svakom igracu (otprilike po tvom misljenju) trebati vremena da resi svoj deo zadatka - sat, dva ili vise... ?

da li ce od 4 takmicara iz tima svako moci da igra u vreme kada mu odgovara, ili ce morati da dolaze u odredjeno vreme - obavezno u istom terminu ili obavezno u razlicitom terminu jedni od drugih ?

hoce li biti igara sa raznih ONLINE GAMES sajtova, gde ce biti potrebno osvojiti sto vise poena i onda uploadovati sliku i poslati je GAME HOSTU ?

P.S. - za pocetak, ubaci me u publiku...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
troyaDate: Friday, 06 July 2012, 13:58:28 | Message # 15
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
od ta 24 casa, koliko ce svakom igracu (otprilike po tvom misljenju) trebati vremena da resi svoj deo zadatka - sat, dva ili vise... ?

Zavisi od takmicara, ali ne bi trebalo da je dugo biggrin
Quote (LaraCroft)
da li ce od 4 takmicara iz tima svako moci da igra u vreme kada mu odgovara, ili ce morati da dolaze u odredjeno vreme - obavezno u istom terminu ili obavezno u razlicitom terminu jedni od drugih ?

Uglavnom kad mu odgovara.
Quote (LaraCroft)
hoce li biti igara sa raznih ONLINE GAMES sajtova, gde ce biti potrebno osvojiti sto vise poena i onda uploadovati sliku i poslati je GAME HOSTU ?

Bice i takvih.
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » Clash Of The Titans (Prijave)
Search: