SLJEDEĆA IGRA - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » SLJEDEĆA IGRA (Da ovo demokratski odradimo :D)
SLJEDEĆA IGRA
Koju biste sljedeću igru voljeli vidjeti na ovom sajtu?
1.Virtual Survivor[ 10 ][62.50%]
2.Big Brother[ 8 ][50.00%]
3.The Amazing Race[ 1 ][6.25%]
4.Mafia[ 2 ][12.50%]
5.Clash of the Titans[ 3 ][18.75%]
Answers total: 16
MagdalenaDate: Monday, 10 September 2012, 01:37:57 | Message # 31
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Ko je glasao za mafiju? biggrin
 
ajdin_saDate: Monday, 10 September 2012, 02:14:16 | Message # 32
Bludnik
Group: Publika
Messages: 596
Awards: 7
Reputation: 50
Status: Offline
harper nije dug uzbudljiv je i zanimjliv !! biggrin ajmo zajmite ethana da baci sezonu :P

svakog jutra ja se budim i dodje mi da poludim
jer me zivot pravi bludnim i opet pored svega
ja se trudim dok me ruse ljudi vicem samo blud moze da mi sudi !!
 
troyaDate: Monday, 10 September 2012, 02:14:24 | Message # 33
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
anubis biggrin
 
DonnieBrascoDate: Monday, 10 September 2012, 02:29:34 | Message # 34
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Harper's je tesko sranje :S Ako vec igramo daj da igramo nesto normalno
 
LazarDate: Monday, 10 September 2012, 03:07:21 | Message # 35
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Onda bi trebalo da razumes da ne postoji teorija da igramo BB kao sto je originalna verzija, bez dogovaranja (osim u posebnim temama koje vidi samo Game Host i sagovornici) van foruma (na fejsu, preko privatnih poruka i sl.). smile Uvek ce neko pricati odgovore drugima i nikad necemo imati uvid u pravo stanje sto se dilova tice.
 
LaraCroftDate: Monday, 10 September 2012, 10:30:13 | Message # 36
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (troya)
anubis


on sigurno ima ideju za neku novu igru...

nadjite ga i nagovorite da bude GH...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
EthanMorascaDate: Monday, 10 September 2012, 12:55:42 | Message # 37
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote (Miko)
Harper's je tesko sranje

Bitch please, ispao si prvi, jedva da si i igrao. laugh Nemaš prava da komentarišeš.

Za 7 dana, a možda i ranije, predstaviću potpuno novi koncept, nešto što sam smislio pre više meseci, ali nisam imao vremena ni da ga predstavim, a kamoli sprovedem u delo.

Naravno, biće takmičarskog tipa sa igrama i strategijom kao dvema glavnim komponentama.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
LaraCroftDate: Monday, 10 September 2012, 14:42:06 | Message # 38
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Lazar)
Onda bi trebalo da razumes da ne postoji teorija da igramo BB kao sto je originalna verzija, bez dogovaranja (osim u posebnim temama koje vidi samo Game Host i sagovornici) van foruma (na fejsu, preko privatnih poruka i sl.). Uvek ce neko pricati odgovore drugima i nikad necemo imati uvid u pravo stanje sto se dilova tice.


slazem se sa ovim, a iz istih razloga otpada i varijanta da igramo VS na nacin kao sto smo ranije igrali...

BTW, koliko je vremena proslo od poslednje igre na ovom sajtu, ne racunajuci one geografske kvizove ?


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Monday, 10 September 2012, 19:03:09 | Message # 39
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote (Lazar)
Onda bi trebalo da razumes da ne postoji teorija da igramo BB kao sto je originalna verzija, bez dogovaranja (osim u posebnim temama koje vidi samo Game Host i sagovornici) van foruma (na fejsu, preko privatnih poruka i sl.). Uvek ce neko pricati odgovore drugima i nikad necemo imati uvid u pravo stanje sto se dilova tice.


Moram priznat da ne kužim na šta misliš. Mislim,tako igramo i VS,naravno da se nikad neće znati što se točno događalo,ali takva je igra,uz Face,MSN i slična sranja,uvijek će bit nedoumica ali tako se već godinama igra VS,šta ne?

Ehane,baš me zanima o čemu se radi,bolje ti je da bude jebozovno kad si pažnju skrenuo sa moje ankete na sebe laugh

Lara,prošlo je gotovo 5 mjeseci otkad je Miko organizirao VS:Island,ako se ne varam.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
ToniDate: Monday, 10 September 2012, 19:06:20 | Message # 40
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
I mislim da se pravi velika greška što u ovim igrama nema confessionalsa kao u BB što je Troya pravio. Dakle,u svakoj rundi pošalješ GH-u svoju taktiku i kako ti ide u igri i sl. i na kraju se to na Reunionu pročita da bar malo pobliže vidimo šta se točno događalo.
I naravno,da se riješimo neaktivnih,3 puta te nema na igri i ćao đaci.

Eto,moji neki savjeti da malo poboljšamo,po mom mišljenu,ionako dobre igre,ali da publika malo dobije uvid u to što se događa


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."

Message edited by Toni - Monday, 10 September 2012, 19:06:46
 
MarkoNGDate: Monday, 10 September 2012, 19:46:30 | Message # 41
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote (Toni)
I naravno,da se riješimo neaktivnih,3 puta te nema na igri i ćao đaci.

pa kako IvanaSM i Lazar da dodju do dobrih plasmana? :P
 
LaraCroftDate: Monday, 10 September 2012, 20:00:15 | Message # 42
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
za Lazara nisi u pravu - uvek je bio prisutan, aktivan, svadjao se sa drugim takmicarima, otkrivao da li neko na koga je ljut ima tajni imunitet i slicno, svidjalo se to nekome ili ne...

I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
MarkoNGDate: Monday, 10 September 2012, 20:36:35 | Message # 43
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
mislio sam na BB Laro,tada je cesto bio odsutan a pri proglasenju pobede je bio na putu :P
 
troyaDate: Monday, 10 September 2012, 20:39:30 | Message # 44
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Lazar je samo predkraj sezone bio manje aktivan, zato sto je otisao u nemacku, mislim od top 4ili5 biggrin
 
LazarDate: Monday, 10 September 2012, 20:55:00 | Message # 45
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (troya)
Lazar je samo predkraj sezone bio manje aktivan, zato sto je otisao u nemacku, mislim od top 4ili5

U Brisel i Prag. biggrin

Bio sam tu koliko su mi obaveze dozvoljavale i nikada nisam bio odsutan bez racionalnog opravdanja.

Toni, mislim na to da kada publika gleda BB, ona prati sve sto se desava i nema nikakav kontakt sa takmicarima, a svaki kontakt izmedju ucesnika se vidi i prati (i otkriva na kraju). Tako je bilo kod Anubisa 2 puta (ako se ne varam) i bilo je EKSTRA. S tim sto smo se znali i mogli smo da pricamo o igri i van tog sajta i specijalnih tema predvidjenim za to, iako ja nisam to praktikovao. smile
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » SLJEDEĆA IGRA (Da ovo demokratski odradimo :D)
Search: