SLJEDEĆA IGRA - Page 6 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » SLJEDEĆA IGRA (Da ovo demokratski odradimo :D)
SLJEDEĆA IGRA
Koju biste sljedeću igru voljeli vidjeti na ovom sajtu?
1. Virtual Survivor [ 10 ] [62.50%]
2. Big Brother [ 8 ] [50.00%]
3. The Amazing Race [ 1 ] [6.25%]
4. Mafia [ 2 ] [12.50%]
5. Clash of the Titans [ 3 ] [18.75%]
Answers total: 16
DonnieBrascoDate: Thursday, 13 September 2012, 22:28:49 | Message # 76
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Gde onda draz igre u tome Laro ?
 
LaraCroftDate: Friday, 14 September 2012, 10:52:27 | Message # 77
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Miko)
Gde onda draz igre u tome Laro ?


draz igre je u tome da pokusamo da budemo uspesniji od drugih takmicara...

kao na primer u geografskom kvizu, najmanje je bitno to sto sam ja pobedjivala...

mada ni geografski kviz nije bio najidealniji, jer se bazirao na brzini upisivanja tacnog odgovora, tako da su u prednosti bili oni sa brzim internetom, novijim kompjuterom i koji su imali srece da pritisnu dugme F5 u pravom trenutku da vide pitanje makar i 5 sekundi pre drugih (meni je, na primer, 5 sekundi sasvim dovoljno da se setim odgovora kada ga znam)


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
ToniDate: Friday, 14 September 2012, 14:43:19 | Message # 78
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Da se i ja uključim u raspravu,sve je to lijepo šta ti kažeš Laro i draž igre jest u tome da pokušamo biti bolji od ostalih,ali meni je to najzanimljivije pokušati u Survivoru i sličnim igricama.
Clash of the Titans je ok,ali vidi se što ljudi žele,VS ili BB ili slične igre u kojima strategija igra veliku ulogu,vidiš i sama da su oni dobili najviše glasova.
Igrice bez strategije meni nemaju smisla na ovakvim sajtovima,da mi se igraju igrice,skinuo bih ih sa Interneta i igrao cijeli dan XD,ali kroz VS i sl. bolje upoznaš druge ljude,a tu ima nečega za sve-oni koji su dobri u igrama mogu osvajati imunitete,oni koji nisu mogu igrati na kartu šarma i dobrom društvenom igrom dođi do kraja.. Zato mi samo tako nešto ima smisla organizirati,ove kvizove i slično mogu sam igrati na Internetu,ne treba mi ih nitko organizirati,ako me razumiješ.


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
Forum » Generalna diskusija » Obaveštenja » SLJEDEĆA IGRA (Da ovo demokratski odradimo :D)
Search: