8. emisija - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 8. emisija (cpdjaN)
8. emisija
cpdjaNDate: Wednesday, 29 March 2017, 22:19:54 | Message # 16
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote lanedi ()
6. Koje igre su ti najbolje, a koje najmanje legle?
 
Najvise volim slagalice. Igre kao sto su XO, osmosmerke itd. su mi poprilicno dosadne, nemam zelju da ih igram, pa u njima najgore i prodjem.

Quote lanedi ()
7. Ima li nesto sto zamjeras Troyi kod vodjenja i cijele organizacije ili nesto sto bi promijenio?

Mislim da se nije dovoljno potrudio oko igara. Ostalo je sve na mestu.

Quote lanedi ()
8. Clan si porote, sta ce biti glavni faktor oducivanja, simpatije ili zasluge?

Ako budem mislio da je neko iz plemena Ka na kraju igrao bolju igru od nekog iz plemena Kis, dobice moj glas. Naravno, pod uslovom da je ta osoba bila dostojna u pobedama i u porazima i da je znala kako da se ponasa, ne zato sto ce tako dobiti glas vec zato sto je tako normalno.
 
MarkoNGDate: Thursday, 30 March 2017, 07:13:13 | Message # 17
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
- Urke je vezao 3 pobede u poslednje 4 igre. Da li ce ti biti favorit ukoliko u finalu bude sa jednim ili dva druga predstavnika plemena Ka, gledajuci kako igra u ujedinjenju, i gledajuci na to kako je po tebi uticao na silne pobede plemena Ka pre ujedinjenja?

- Mozes li da nam kazes nesto vise o dogovoru da se HII da Ethanu, iako budimo realni, bilo je jasno da imas najvecu metu na svojim ledjima (znam lako je sada da tvrdim da je tako, da nisam bio deo price u tom trenutku i da ste i vi i oni znali da bi moglo biti providno pa ste ocekivali da bace glasove na nekoga drugoga, ali daj mi svoje vidjenje desavanja posle igre za imunitet).

- Da li planiras da organizujes VS kod tebe biggrin
 
cpdjaNDate: Thursday, 30 March 2017, 09:39:36 | Message # 18
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
- Urke je vezao 3 pobede u poslednje 4 igre. Da li ce ti biti favorit ukoliko u finalu bude sa jednim ili dva druga predstavnika plemena Ka, gledajuci kako igra u ujedinjenju, i gledajuci na to kako je po tebi uticao na silne pobede plemena Ka pre ujedinjenja?


Licno smatram da su pobede u takmicenjima 20% Survivora, a strategija i socijalna igra 80%, u cemu se do sada niko iz plemena Ka nije preterano istakao. Videcemo sta ce se desiti kada ih ostane manje.

Quote MarkoNG ()
- Mozes li da nam kazes nesto vise o dogovoru da se HII da Ethanu, iako budimo realni, bilo je jasno da imas najvecu metu na svojim ledjima (znam lako je sada da tvrdim da je tako, da nisam bio deo price u tom trenutku i da ste i vi i oni znali da bi moglo biti providno pa ste ocekivali da bace glasove na nekoga drugoga, ali daj mi svoje vidjenje desavanja posle igre za imunitet).


Verovao sam Ticu da je zaista odlucio da igra sa nama. On nam je i preneo da glasaju za Ethana i on je trebalo da glasa za Ninu i da navodno bude tie, s tim sto uz idol do tie-a ne bi doslo nego bi Nina ispala. Prevario me je dva plemenska za redom, drugi put bespotrebno. Mislim da je samo sebe povredio time.

Quote MarkoNG ()
- Da li planiras da organizujes VS kod tebe


Nikad se ne zna sta buducnost nosi.
 
MarkoNGDate: Thursday, 30 March 2017, 11:01:00 | Message # 19
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
- Da li je Zivan imao info da posedujete HII?

- Ranije ste igrali zajedno, da li si i tada imao nepoverenje u njega?
 
cpdjaNDate: Thursday, 30 March 2017, 15:33:02 | Message # 20
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
- Da li je Zivan imao info da posedujete HII?


Ne. Toni ga je nasao na vece kada je poceo plemenski.

Quote MarkoNG ()
- Ranije ste igrali zajedno, da li si i tada imao nepoverenje u njega?


Ranije smo bili na krv i noz, tako da se moze reci da da. Sada smo izgladili odnose, mada se opet nismo pronasli u ovoj igri.
 
MarkoNGDate: Thursday, 30 March 2017, 16:05:17 | Message # 21
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Hvala Srdjane smile

Nadam se da cemo se za 4 godine opet negde sastati smile
 
cpdjaNDate: Thursday, 30 March 2017, 17:57:03 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Sve najbolje wink
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 8. emisija (cpdjaN)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: