8. emisija - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 8. emisija (cpdjaN)
8. emisija
troyaDate: Monday, 27 March 2017, 21:32:25 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Osmi takmičar koji napušta VS 5: Kiska je cpdjaN.

Kako ti se činila sezona?

Kako su ti se činila plemena?

Imaš li favorite?

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?

Preživeo si prošli plemenski da bi sad ispao na ovom, da li si to očekivao? Ovog puta niste imali sreće da pogodite za koga će glasati?

Šta misliš o tome što te pojedinci zovu izdajica?

Da li se kaješ zbog nečega u ovoj sezoni?

Ako neko iz publike želi da postavi neko pitanje može slobodno to da uradi.
 
NaupDate: Monday, 27 March 2017, 21:33:50 | Message # 2
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Odakle vam ovaj tajni imunitet, ako sme da se zna?
 
cpdjaNDate: Monday, 27 March 2017, 21:49:49 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Kako ti se činila sezona?
Prilično dosadna u početku, nije se mnogo toga dešavalo na našoj strani.
Bar smo uspeli nešto zanimljivo da priredimo pred moje ispadanje.

Kako su ti se činila plemena?
Očigledno sam završio u pogrešnom plemenu. Možda je naše pleme jače u igrama, ali džabe nam sve to kad je puno licemera. Ne pamtim kad sam se smejao kao poslednjih nekoliko dana na chatu sa Kisovcima. Fantastična grupa ljudi.

Imaš li favorite?
Preostala tri Kisovca.

Šta misliš ko pobedjuje, a ko ispada sledeći?
Sledeći ispadaju Kisovci, a pobediće Sac.

Preživeo si prošli plemenski da bi sad ispao na ovom, da li si to očekivao? Ovog puta niste imali sreće da pogodite za koga će glasati?
Ticu nikada nisam 100% verovao, tako da sam u neku ruku očekivao. Moram priznati da sam više bio ubeđen da će ovoga puta glasati sa nama nego da će me opet izdati. Ali... Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me. So, it's on me.

Šta misliš o tome što te pojedinci zovu izdajica?
Apsolutno se ne potresam zbog pojedinih trošača vazduha koji me nazivaju izdajicom.
1. Niko neće da priča o tome šta se dešava nakon final 7 u Ka (Lara, Urke)
2. Chat za dogovaranje o podeli glasova za prošli plemenski je posebna priča. Kad ja nešto napišem, niko ne odgovara tri minuta (dok se ne dogovore na internom chatu) i onda svi odgovore odjednom, naravno, s istim predlogom. Na početku chata su neki pristali na podelu, ali su na kraju opet okrenuli na nedeljenje, očekivano. Taj chat mi je služio samo da to vidim i nisu mogli biti providniji.
3. Sac, sa kojim sam bio u savezu, mi nije rekao za idola, dok je pola plemena znalo.
Sve ovo se desilo pre nego što sam ja odlučio da glasam sa Kisovcima.
Pa da pitam ja tebe Troja, ko je ovde izdajica?

Da li se kaješ zbog nečega u ovoj sezoni?
Što sam verovato Ticu toliko koliko sam mu verovao.
 
cpdjaNDate: Monday, 27 March 2017, 21:50:19 | Message # 4
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote Nauparac ()
Odakle vam ovaj tajni imunitet, ako sme da se zna?

Dao nam Troks, da bude zanimljivija igra.
 
NaupDate: Monday, 27 March 2017, 21:52:59 | Message # 5
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ja te lepo pitam, ali ne moras da odgovoris ako ne želiš, niko te ne tera
 
cpdjaNDate: Monday, 27 March 2017, 22:01:30 | Message # 6
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Šalimo se malo, naravno. Na logou sezone lik oko vrata drži ogrlicu. Ako pošalješ troji da je to HII, dobiješ ga. smile
 
NaupDate: Monday, 27 March 2017, 22:21:21 | Message # 7
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ma daj, jel realno da je to tajni? SumLJivo
 
cpdjaNDate: Monday, 27 March 2017, 22:25:51 | Message # 8
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
To šta je sumLJivo već vidi sa Troksom.  tongue
 
NaupDate: Monday, 27 March 2017, 22:30:03 | Message # 9
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
On kaze da mu Toni drpio iz dzepa.. Dobra ideja troye, i svaka cast Toniju kako ga je otkrio
 
lanediDate: Monday, 27 March 2017, 23:35:47 | Message # 10
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
1. Po svemu sudeci nisi pogresno procijenio situaciju, posto je i sam Neuparac u svojoj temi napisao da kad bi ostalo vas 7 iz istog plemena, ti bi letio prvi. Sta je glavni razlog za to?
2. Ko bi volio da pobijedi na kraju od preostalih, izuzev Kisovaca i zasto?
3. Koga smatras najvecim licemjerom iz svog bivseg plemena i zasto?
4. Hoce li ova igra imati uticaja na tvoj odnos sa forumasima nakon sto se zavrsi?
5. Koga bi volio da vidis izbacenog iduceg?


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
tiksiDate: Tuesday, 28 March 2017, 08:52:16 | Message # 11
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote cpdjaN ()
Moram priznati da sam više bio ubeđen da će ovoga puta glasati sa nama nego da će me opet izdati


Odakle ti ideja da ce Tic sa vama glasati i zašto bi te uopšte zavlačio u ovom domenu, mogao je da kaže da neće, a od toga zavlačenja nema ništa, osim što gubi glasove VV u slučaju da dođe ko zna kojom igrom srećnih okolnosti do finala?


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
NaupDate: Tuesday, 28 March 2017, 11:36:43 | Message # 12
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
Ja sam napisao da bi u ja lično prvo glasao za njega, za ostale ne znam, mozda bi se neko drugo izglasao.. U slučaju da nas ostane 7
 
cpdjaNDate: Wednesday, 29 March 2017, 20:58:31 | Message # 13
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote lanedi ()
1. Po svemu sudeci nisi pogresno procijenio situaciju, posto je i sam Neuparac u svojoj temi napisao da kad bi ostalo vas 7 iz istog plemena, ti bi letio prvi. Sta je glavni razlog za to?

Kako sam cuo, prevelika sam pretnja u igrama. Mislim da mi je dosta stetilo igri to sto nismo isli na plemenske savete jako dugo. Da se nase pleme malo smanjilo u pocetku (kada mislim da ne bih ispao), mozda bi stvari ispale drugacije.

Quote lanedi ()
2. Ko bi volio da pobijedi na kraju od preostalih, izuzev Kisovaca i zasto?

Iskreno, ne znam. Cekam da vidim kako ce ko igrati ovu zavrsnicu, sto je zaista i najbitnije. Niko mi nije preterano drag od Kaovaca, tako da ni za koga ne navijam. Odlucicu se za jednog ako budem morao.

Quote lanedi ()
3. Koga smatras najvecim licemjerom iz svog bivseg plemena i zasto?

Jaka konkurencija, ali izabracu Laru. Ne znam koliko ona veruje da sam ja glup (i neki drugi ljudi) pa da joj prolazi ovo sto prica. Ne mozes glasati za mene bez dokaza i onda me optuzivati sto sam presao da glasam sa drugim plemenom.

Quote lanedi ()
4. Hoce li ova igra imati uticaja na tvoj odnos sa forumasima nakon sto se zavrsi?

Ni sa kim nisam razgovarao jos od zavrsetka prosle igre. Polly, Toni i Ethan su mi postali posebno dragi i verovatno cemo nastaviti da komuniciramo. Sa Urketom cu mozda pricati o emisijama koje pratimo obojica. Sa ostalima zaista nemam zajednicke teme. Zao mi je sto se Naupu jedinom iz svog plemena uopste nisam javio u igri, jer kako ljudi kazu, a i kako sam imao malo prilike da vidim, duhovit je i interesantan lik.

Quote lanedi ()
5. Koga bi volio da vidis izbacenog iduceg?

Jakog igraca iz Ka, da bi ova sezona postala bar malo zanimljivija.
 
cpdjaNDate: Wednesday, 29 March 2017, 20:58:46 | Message # 14
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 562
Awards: 3
Reputation: 36
Status: Offline
Quote tiksi ()
Odakle ti ideja da ce Tic sa vama glasati i zašto bi te uopšte zavlačio u ovom domenu, mogao je da kaže da neće, a od toga zavlačenja nema ništa, osim što gubi glasove VV u slučaju da dođe ko zna kojom igrom srećnih okolnosti do finala?

Za osobu koja tvrdi da nema preterano vremena za igru i da ga ne interesuje preterano igra dosta se potrudio da me zajebe. Dvaput. Ni meni nije jasno kao ni tebi zasto bi me zavlacio dva glasanja i oba puta glasao za mene. Nadam se samo da je svestan da ne postoji scenario u kom on osvaja ovu sezonu.

Izvinjavam se sto ste cekali na odgovore. Ako imate jos neka pitanja, radim 24/7. 
 
lanediDate: Wednesday, 29 March 2017, 21:55:24 | Message # 15
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
6. Koje igre su ti najbolje, a koje najmanje legle? 
7. Ima li nesto sto zamjeras Troyi kod vodjenja i cijele organizacije ili nesto sto bi promijenio?
8. Clan si porote, sta ce biti glavni faktor oducivanja, simpatije ili zasluge?


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 8. emisija (cpdjaN)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: