10. emisija - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 10. emisija (EthanMorasca)
10. emisija
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:03:30 | Message # 31
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
da se nismo oslobodili tog pritiska koji smo tada osećali

Zajedno sa tim pritiskom je otišao i ukradeni glas koji je bio ogromna prednost koju nikada nismo uspeli da nadoknadimo. Na stranu Markovi Smigl momenti sa HII, mislim da bi ovog puta bilo drugačije. Nakon njegovog ispadanja sam i ja bio pod pritiskom od poraza zato što sam bio u strahu da ispadam odmah nakon njega, a taj moj osećaj svakako nije doprineo u borbama za imunitet.

Quote tiksi ()
Da nije ispao Marko, velo moguce da bi uskoro ispao ti Ethan ili bi ti to veoma poremetilo odnose sa ostatkom plemena.

Čisto sumnjam u ovo, s obzirom na to da sam sa Polly i Tonijem imao super odnos od starta i mislim da me ne bi izbacili zbog toga što čuvam Marka i ukradeni glas. U najgorem slučaju bi izbacili njega nakon Matije, koji nikako nije doprinosio plemenu, a pritom nije imao nikakav odnos sa mnom, Polly i Tonijem.

Quote tiksi ()
Da li je greška što niste prihvatili moj sumanuti predlog da probamo u Pobuni da se ujedinimo (kako bi bar delom laknule neke tenzije) ili da ako pokušaju da beže u Kis, bar ostane ajdin koga ste mogli da izbacite prvom prilikom i koji bi kao što je i njima poslužio kao imunitet?

Mislim da nije greška, zato što bih u situaciji 8-4 ja verovatno prvi izleteo. A u slučaju njihovog prelaska u Kis, Ajdin bi svkako prešao sa njima, ušao bi bar na minut na forum da napiše to, uvek se pojavljivao kad je bilo baš hitno.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:05:44 | Message # 32
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
Da li je postalo jasnije zasto je Tic Tac davao ona obećanja i koja je logika svega toga?

Iskreno, tu mi i dalje ništa nije jasno.

Quote tiksi ()
Da li misliš da sve ovo sa VSom ima ikakvog smisla, jer su se svi VSovi
pretvorili u jedan neprekidan VS, gde je očigledno cilj da čovek svojom
igrom, neispoljavanjem iskrenog mišljenja i slično ne blokira neke svoje
šanse u budućnosti nalik na VIP Survivor Srbija gde je cilj bio da se
ne izgube fanovi?

Ne slažem se sa ovim. Igrao sam VS više puta i više puta stizao do finala, svaki put sa drugim ljudima, a
nikada nisam pazio na to da ne izgubim mogućnost saradnje sa nekim u
narednim sezonama.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:11:53 | Message # 33
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
Da li misliš da bi se kreirale veće sanše u igri za tebe lično ili bar tu jednu osobu iz Kis-a koja bi mogla da ide do vrha, da se nije zauzeo tako frontalan pristup sa prelaskom SrdjaNa gde je samo podebljana linija između ratničkih plemena?

Razumem šta hoćeš da pitaš, ali sam sigruan da se ne bi kreirale veće šanse ni za koga, poispadali bismo redom, a odmah posle nas i Srđan.

Quote tiksi ()
Moj pristup je uvek bio takav da se kalkulacija brojkama gleda na drugom ili trećem mestu.

Ne znam da li se sećaš da sam ti neposredno pred Markovo ispadanje rekao da mislim da će međuplemenska linija biti izuzetno jaka ove sezone i da moramo da se čvrsto držimo svog plemena i jačamo odnose u njemu zato što će se sve svesti na kreiranje većine i izbacivanje manjine.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
tiksiDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:15:03 | Message # 34
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa lako je da se traže greške gde je bilo i pokušaja, pogotovo iz tako loše pozicije, tako da možemo o svemu samo da pričamo.

Iskreno i ja mislim da to za tvoje izbacivanje nikako ne bi prošlo, ali realno pritisak i tenzije koje su se u tom momentu osećale u plemenu su bile veoma jake, gotovo nepodnošljive, gubio si na neki način i moje i Tonijevo poverenje, Matija je hteo i za tebe da se glasa npr i naši uzajamni odnosi i poverenje na nivou plemena je počelo opasno da se rasklimava, a ovo ostalo nismo mogli da znamo, pa čak i da očekujemo.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:16:22 | Message # 35
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
Je li tvoja ideja bila da se ja izglasam ili ne? I koji je osnovni razlog bio?

Mislim da je to bila ideja većeg broja ljudi, a osnovni razlog je što si unosio haos u plemenski chat na igrama, dizao paniku i maltene pisao brzo brzo. Ja sam na sve to imao i dodatni razlog u vidu toga što mi se nijednom nisi javio otkako je počela sezona, pa mi je delovalo kao da samo čekaš pogodnu priliku da me izbaciš. Kada smo odlučili da ti ispadaš, Matija mi je čak rekao da si mu predložio da izbacite mene, ali mislim da se zezao. biggrin

Quote tiksi ()
Što se tiče vezanih poraza, oni su skroz i logični, kada su igre istog tipa i broj ljudi koji igraju ima ulogu, a motivacija plemena koje gubi samo opada.

Sa ovim se apsolutno slažem. Dodao bih samo da su, kao što sam već napisao, bili neuporedivo jači od nas od starta.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Petar_KondorDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:18:07 | Message # 36
Colonel
Group: Publika
Messages: 244
Awards: 0
Reputation: 65
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Ukoliko je neko bude vukao u finale samo zato što misli da će tako sigurno pobediti, razmotriću svoju odluku da ne glasam za nju.


bas zato i treba glasati za nju biggrin


Gufuuu
 
tiksiDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:21:10 | Message # 37
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Dodao bih samo da su, kao što sam već napisao, bili neuporedivo jači od nas od starta.


Pa da a taj problem je samo eskalirao, pogotovo što se nisu uvodile igre nekog drugog tipa, pa samo XO se u nekoliko varijanti igrao 3 puta. Da ne spominjem ranije iskustvo koje su oni imali u igrnju nekih igara. Sama Lara spominje koliko igra ovaj XO. Mislim da bi rano mešanje plemena u ovoj sezoni apsolutno doprinelo da sezona bude neuporedivo po sebi kvalitetnija i da bi se manje svela zanimljivost na neke intrige koje dolaze spolja, Lavicino angazovanje i slicno.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Lavica88Date: Wednesday, 05 April 2017, 16:23:15 | Message # 38
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Kakvo moje angazovanje? blink

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
tiksiDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:25:50 | Message # 39
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Pa ovo po forumu što pišemo uzajamno, otvaramo teme, bockamo Lakija i slično i dajemo dnevnu dozu rijalitija.

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:27:54 | Message # 40
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote MarkoNG ()
Di si Pirke

Pozdrav, Marko. biggrin Kako sam se nadao, dobro sam se udao. biggrin


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Lavica88Date: Wednesday, 05 April 2017, 16:29:24 | Message # 41
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
A to... Ma i da je VS zanimljiv, to sto pisemo za dnevnu dozu rijalitija bi bilo i tad zanimljivije. biggrin

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:39:13 | Message # 42
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote tiksi ()
Da li te je neko razočarao?

Ovo sam zaboravio. Da, malo, ali ću preživeti i zaboraviti. smile


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:42:58 | Message # 43
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa dobro, ja sam se makar trudio tu da angazujem pleme jer ocito lider niko nije hteo da bude, a poceli smo gubiti u igrama...

Mada dobro, rekao sam vec neki dan, posle sam imao cak i manje vremena za igranje, taj neki period zadnjih 15 dana marta, tako da je i za pleme bilo najbolja da se glasa za mene.

Ali da, ja recimo nisam ni sa tobom, ni sa Polly nisam niti jednom komunicirao, sa ostalima jako malo, par poruka sa Tonijem i Matijom na FB i to je to. Meni je imalo logike da se tad u drugom krugu glasa za tebe upravo zbog tvoje price sa drugim plemenom u svakoj sezoni i sklapanja dilova, a ja sam imao ideju da igramo kao jedno pleme, nesto sto je Sac napravio tamo i zato je doguralo do kraja njihovo pleme. 

Kod nas su ta spletkarenja pocela od prvog dana, Tiksi je pomagala Sacu da nadje HII koji je iz drugog plemena, ti si isto kao sto rece imao komunikaciju sa drugom stranu, verujem jos neki... Neozbiljno ste igrali, sto je dovelo do eliminacije svih redom.

Da ne pricam o dilovima unutar plemena koji su napravljeni vec i pre pocetka igre. Ja o glasanju nisam ni sa kim ni pricao dok nismo izgubili igru, mada i tad sam video da je ostatak uveliko razglabao oko toga, valjda sam mislio da je vecina pametnija i da je dosla da opusteno igra, kad ono svi se max. uozbiljili  laugh
 
MarkoNGDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:55:34 | Message # 44
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
Quote EthanMorasca ()
Kako sam se nadao, dobro sam se udao.
Verujte, ovo ni ja nisam ocekivao smile

Miko,
Mogao si napraviti neku novu sezonu kod tebe, 5 na 5, jedan clan tima, jedna pozicija u kosarci smile
 
MarkoNGDate: Wednesday, 05 April 2017, 16:56:25 | Message # 45
The Punisher
Group: Publika
Messages: 2557
Awards: 15
Reputation: 129
Status: Offline
I troyo brate organizuj Parove Virtual, gledanost bi razbila.

Ti si rodjen da budeš Marić :=)
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 10. emisija (EthanMorasca)
Search: