10. emisija - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 10. emisija (EthanMorasca)
10. emisija
lanediDate: Wednesday, 05 April 2017, 18:47:23 | Message # 46
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
3. Kakve bi igre predlozio Troyi za iducu sezonu?
4. Nina je ne drugom forumu pobijedila u Survivoru i bar dvaput bila u finalu, odakle ti da je slab igrac i da nije zasluzila pobjedu?


People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 18:50:24 | Message # 47
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
Meni je imalo logike da se tad u drugom krugu glasa za tebe upravo zbog tvoje price sa drugim plemenom u svakoj sezoni i sklapanja dilova, a ja sam imao ideju da igramo kao jedno pleme

Baš ima logike i uopšte nije kontradiktorno. laugh

Quote Miko ()
Neozbiljno ste igrali, sto je dovelo do eliminacije svih redom.

Zaista nisi kompetentan da pričaš o tome. yes 

Quote MarkoNG ()
Verujte, ovo ni ja nisam ocekivao

laugh

Quote MarkoNG ()
Miko,Mogao si napraviti neku novu sezonu kod tebe, 5 na 5

Nemoj mu davati ideje. laugh Šalu na stranu, Miko je uvek uspevao da pronađe nove igrače. Miko, gde si našao Urketa kada smo igrali All-Stars?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 19:02:04 | Message # 48
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote lanedi ()
3. Kakve bi igre predlozio Troyi za iducu sezonu?

Predložio bih malo manje igara koje se baziraju na tabelama na kojima se igraju XO i šah u različitim varijantama. Generalno mi se nije dopadalo koliko su se neke igre svodile na sreću, posebno u tie-breakerima.

Quote lanedi ()
4. Nina je ne drugom forumu pobijedila u Survivoru i bar dvaput bila u finalu, odakle ti da je slab igrac i da nije zasluzila pobjedu?

Odatle što je izrazito slabo komunicirala sa članovima manjinskog saveza i ostavila samim tim utisak nekoga koga sve ovo nimalo ne zanima. Čuo sam ponešto o VS na COZ-u. Poseban utisak mi je ostavilo to što se na strategiju gleda kao na Babarogu, a igre se smatraju najmerodavnijim za to da li neko zaslužuje da pobedi, što nije način na koji bi Survivor trebalo da se igra i samim tim mi se ne dopada. Opet ću ponoviti da joj skidam kapu za to što me je pobedila u igri za imunitet, tu me je baš iznenadila, ali i dalje mislim da nema pojma o strategiji i samim tim ne zaslužuje pobedu.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 05 April 2017, 19:02:09 | Message # 49
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Covece, ja nisam znao da je Toni zapravo Ludjak, a kamoli da se setim gde sam Urosa nasao... Puno pitas.

Sto se ovog iznad tice, nemam ja sta biti kompetentan, da ste ozbiljno igrali, ne bi dosli u situaciju u koju ste dosli, nije bas cesto slucaj bio u VSu da iz jednog plemena dodje 5 igraca u top5, a da nije bilo switcha. Zaista ozbiljna igraca Saca i te ekipe u odnosu na nase pleme, sta god ti mislio. Podseca malo na Redemption Island US i Robovu igru.

Pa nije kontradiktorno, moje razmisljanje je bilo da pokusam da se drzim sa ljudima za koje znam da nece ni razmisljati o preletanju na drugu stranu, mada to nije bilo teoretski moguce da su dilovi sklopljenji i pre pocetka igra, kao ti i Marko npr.
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 19:07:36 | Message # 50
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
moje razmisljanje je bilo da pokusam da se drzim sa ljudima za koje znam da nece ni razmisljati o preletanju na drugu stranu

Za sve ove godine igranja VS nijednom nisam preleteo na drugu stranu, čisto da te podsetim.

Quote Miko ()
da ste ozbiljno igrali, ne bi dosli u situaciju u koju ste dosli

Igrao sam vrlo ozbiljno u svakom mogućem smislu, ali nisam svemoguć.

Ali baš bih voleo da shvatim šta hoćeš da kažeš, pa te zato pitam šta je po tvom mišljenju konkretno bilo neozbiljno?


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 05 April 2017, 19:21:48 | Message # 51
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa meni je kroz glavu prosla ona situacija kada si nekome davao HII iz drugog plemena, kad je bila ona sezona muskarci protiv devojaka, izvini ako sam pogresio, ali sam stekao utisak da si uvek bio u kontaktu sa drugom stranom.

Ja sam mislio na komplet pleme, ali i ti si igrao losu igru kada si dosao u situaciju da si sa 6 ljudi u plemenu bio sa Markom na dnu, dopustio si da ti glavni saigrac ispadne, ali dobro, to je samo moje misljenje.
 
lanediDate: Wednesday, 05 April 2017, 19:25:22 | Message # 52
Major
Group: Publika
Messages: 89
Awards: 1
Reputation: 11
Status: Offline
5. Da li to znaci da je po tebi bolje da pobijedi neko ko nijednu igru nije pobijedio, ali je napravio odlicne saveze ili neko ko je odlican u igrama, ali je vjerovao pogresnim osobama?

People need to start appreciating the effort l put in to not be a serial killer
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 19:29:00 | Message # 53
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Miko ()
situacija kada si nekome davao HII iz drugog plemena, kad je bila ona sezona muskarci protiv devojaka, izvini ako sam pogresio, ali sam stekao utisak da si uvek bio u kontaktu sa drugom stranom.

Nikad nikome iz drugog plemena nisam davao HII, tad sam dao svoj HII Alexu koji mi je bio najbliži saveznik. Uvek sam ja u kontaktu sa drugom stranom, to je normalno i neophodno, ali nikad na svoju štetu i štetu svog saveza.

Quote Miko ()
ali i ti si igrao losu igru kada si dosao u situaciju da si sa 6 ljudi u plemenu bio sa Markom na dnu, dopustio si da ti glavni saigrac ispadne

Ja nisam bio na dnu ni u jednom trenutku, s obzirom na to da sam imao Tiksi, Tonija i Polly koji ne bi glasali za mene. Uostalom, da sam bio na dnu, ispao bih na nekom od naredna dva plemenska, što se nije desilo. Što se tiče Marka, ne znam da li si čitao šta sam pisao, ali ja sam tada blindsideovan zajedno sa njim, tako da stvarno ništa nisam mogao da uradim po tom pitanju. I Marko mi nije bio glavni saigrač.

Quote Miko ()
ali dobro, to je samo moje misljenje

Naravno, zato te i pitam da mi pojasniš na šta misliš da bih mogao da ti pružim dodatne informacije.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Wednesday, 05 April 2017, 19:32:47 | Message # 54
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote lanedi ()
5. Da li to znaci da je po tebi bolje da pobijedi neko ko nijednu igru nije pobijedio, ali je napravio odlicne saveze ili neko ko je odlican u igrama, ali je vjerovao pogresnim osobama?

Prva varijanta, apsolutno.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Wednesday, 05 April 2017, 19:33:47
 
tiksiDate: Wednesday, 05 April 2017, 20:16:41 | Message # 55
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ovaj Miko ne da je zaboravio samo ko je sta ovde, haltere i ono sto je pricao, nego i sta je survivor.

A survivor nije slagalica. Slagalica ima svoj sajt. Kao što postoje i forumi za poznavaoce istorije, mitologije i slično. Na primer, nekad se i gube igre ili ne pokazujes u igrama naročito ako mislis da mogu da te uoce kao pretnju. Gubili su igre namerno i ljudi sa druge strane u nekim drugim sezonama, kako bi izbacili nekoga koga vide kao kasniju pretnju.

Za neozbiljnost jedino ja mogu da preuzmem deo krivice. Prvo jer nisam mogla da žrtvujem večeru dece zbog jedne igre na jednom forumu. Drugo jer su u meni prevladale neke lične stvari i to što sam u svemu ovome najmanje videla surivor.

Mnogo je lako pricati sta je i kako trebalo iz perspektive kada ispadnes prvi.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 05 April 2017, 20:26:15 | Message # 56
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa izgleda, ili jednostavno imamo drugaciji pogled na Survivor. Za mene recimo nije normalno da se spletkari pre pocetka sezone ili da pomazes osobi iz drugog plemena da trazi HII drugi dan igre. Pogotovo ako kazes javno da ti je cilj da se ne zameris nikome i da igras opusteno  laugh 

Ja upravo zbog takvih tvojih komentara nisam ni hteo da se mesam posle ispadanja, od svih sledecih, samo sam sada Ethanu postavio 2 pitanja i ti si odmah sebe tu pronasla da se umesas, neverovatno.

Svako ima razlicite poglede na igru, da je pleme bilo ujedinjeno od pocetka i da se znalo ko sta radi, verovatno bi se i neka igra pobedila.
 
tiksiDate: Wednesday, 05 April 2017, 20:29:13 | Message # 57
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote Miko ()
Za mene recimo nije normalno da se spletkari pre pocetka sezone ili da pomazes osobi iz drugog plemena da trazi HII drugi dan igre.


Normalno je ako ne verujes osobi iz svog plemena koja u istom trenutku trazi HI koji moze da iskoristi i da tebe izbaci, a o njoj realno jako malo znas. Drugo ako te neko vec pita zasto bi unapred kvario svoje sanse koje ti se iz toga ukazuju, iz survivor perspektive.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Wednesday, 05 April 2017, 20:33:19 | Message # 58
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote Miko ()
Pa meni je kroz glavu prosla ona situacija kada si nekome davao HII iz drugog plemena, kad je bila ona sezona muskarci protiv devojaka, izvini ako sam pogresio,

Nije Tajni Imunitet nego Tajni Licni Imunitet, i to nije bilo stvar izbora nego moranje kao deo twista sezone. U kome pronalazac tajnog poklanja licni imunitet igracu u suprotnom plemenu.
 
DonnieBrascoDate: Wednesday, 05 April 2017, 20:43:57 | Message # 59
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote tiksi ()
Normalno je ako ne verujes osobi iz svog plemena koja u istom trenutku trazi HI koji moze da iskoristi i da tebe izbaci, a o njoj realno jako malo znas. Drugo ako te neko vec pita zasto bi unapred kvario svoje sanse koje ti se iz toga ukazuju, iz survivor perspektive.

Pa o tome ti pricam. Ja bih se radije potrudio da pomognem nekome iz svog plemena. A ne znam kako mislis da se ne zameris svakome iz svog plemena ako pomazes suprotnom taboru samo radi svog licnog interesa vec od pocetka.

Ali nebitno, niti me zanima niti zelim oko toga da diskutujem.
 
tiksiDate: Wednesday, 05 April 2017, 20:56:59 | Message # 60
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Ej Miko nisi valjda i ti dosao ovde da moralises, a tako upravo izgleda. Ne znam kakvo zadovoljstvo nalazite u tome, relano. Ima covek gde i u cemu da bude moralan.

Mateji sam nudila svoju pomoc na sta je on veoma cudno odgovarao. Za taj HI je pokazao interesovanje, a na igrama se nije pojavljivao. Obrazlozila sam vec. U igri si bio i ti i Marko i bio je sam pocetak, a bilo je jasno da cemo i gubiti.

btw Ja nisam htela ni sa svakim u svojem plemenu da budem dobra, vazni su mi samo ljudi kojima verujem. Kao sto rekoh milion puta nije ovo igra 2 plemena. Da Miko, ja kada igram, igram survivor.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » 10. emisija (EthanMorasca)
Search: