Reunion Show - Page 14 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Reunion Show
NaupDate: Sunday, 16 April 2017, 17:42:27 | Message # 196
Lepi
Group: Publika
Messages: 1262
Awards: 9
Reputation: 55
Status: Offline
On to zbog mene hoće <3 Jel tako Zic?
 
tiksiDate: Sunday, 16 April 2017, 17:44:51 | Message # 197
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Svaki zlikovac hoce medju heroje hihi

Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
Tic-TacDate: Sunday, 16 April 2017, 17:46:28 | Message # 198
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Quote Nauparac ()
On to zbog mene hoće <3 Jel tako Zic?

DA! Ne bih pristao ni na šta drugo. Imam velike planove za nas, samo mi veruj. wink


Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 April 2017, 18:36:27 | Message # 199
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Sac ()
Sve to naravno pod uslovom da se ne steluju glasovi samo da neko drugi ne bi pobedio, sto za ovu sezonu apsolutno ima smisla sumnjati.

Možeš ti da sumnjaš u ovo zauvek, ali to se naprosto nije desilo. Kraj priče, veruj ako hoćeš, ako nećeš - ne moraš, stvarno me ne zanima.

Quote Sac ()
Pitam ja vas ko je zasluzan za Tonijevo pogresno igranje HI: Urketovo oskasrovsko izvinjenje Ethanu ili TT-ovo izvinjenje Srdjanu? Da li vas je TT izmaniulisao ili je sve vreme bio provaljen i sa njim ste saradjivali zato sto niste imali s kim drugim?

Na početku plemenskog sam bio jako besan kada sam video da su imali dil pre početka sezone, što me je, iako potpuno legitimno, jako iznerviralo, pa sam rešio da ih rešetam i potkopavam sve što pišu. Da rajasnimo: Urke je odgovoran što HII nije odigran na Tonija, već na mene, a Živanova zasluga je u tome što Srđana nismo ni razmatrali zato što nas je on maestralno ubedio da ne bi glasao za Srđana.

Quote Sac ()
I naravno slag na tortu 'Dodao bih jos da je imao ogromnu srecu sto u Poroti sede veliki fanovi survivora koji ce ga kao nekoga ko je uspesno nadmudrio ne samo Kisovce i Kaovce u poroti, nego i svog protivnika u finalu nagraditi pobedom u ovoj sezoni.'

Zašto je ovo šlag na tortu? Potpuno legitiman komentar. Da je većina Porote bila poput tebe pobedio bi neko kome je jedina strategija bila da dolazi na sve igre. Morao sam to da pomenem u glasu.

Quote Sac ()
I zasto nekome ko se po vama pokazao kao prvoklasan manipulator i imao kontrolu sve vreme treba bilo kakva sreca u tom zavrsnom cinu, a pritom je tokom igre radio na iskljucenju cak i nemogucih scenarija?

Treba mu sreća zato što su u Poroti sedeli ljudi poput tebe koji su ogorčeni što nemaju priliku da sede na njegovom mestu.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 April 2017, 18:41:30 | Message # 200
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Sac ()
Dok je on meni pricao kako nijedan pravi survivor igrac ne bi glasao za Ninu, gde je i mene svrstao. I ocekivanja od mene je neka imao, koja na zalost nisu ispunjena.

Ovo je jednostavno presmešno što pišeš.

Ti si taj koji mi se odmah nakon ispadanja obratio sav oduševljen i ubeđen činjenicom da će Urke i Živan dobiti 0 glasova, a da će Nina pobediti 8-0-0. Kada sam ti rekao da se to neće desiti, počeo si da me ubeđuješ i nisi prestao, čak ni kada sam ti rekao da sigurno neću glasati za Ninu. Tako da su svi moji komentari Ninine igre i to što ti nazivaš animozitetom prema njoj nastali kao odgovor na tvoje bezuspešne pokušaje da me ubediš kako je ona odličan igrač. Inače protiv nje nemam ništa osim pasivnosti koju je u izobilju pokazivala od početka do kraja igre (uključujući i nastup u finalu).


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SacDate: Sunday, 16 April 2017, 18:42:57 | Message # 201
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Mislis ljudi poput tebe koji su ogorceni sto je Nina sedela na njihovom mestu?  huh

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 April 2017, 18:44:18 | Message # 202
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Toni ()
Ja ovo prvo samo otkako su neki izašli iz svojih jazbina jutros

Hahahahahahaha... lol


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 April 2017, 18:45:20 | Message # 203
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Sac ()
Mislis ljudi poput tebe koji su ogorceni sto je Nina sedela na njihovom mestu?

Bože me sačuvaj, pa ogorčen na mesto u takvom finalu može da bude samo neko ko mu se nadao zajedno sa TT i Urketom, a to si ti. Nemoj se zakopavati.

EDIT: Nina je sedela na tvom mestu, ja nisam imao nikakvu šansu za takvo finale. Niti sam bio u Ka savezu niti sam bio Jahač.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Sunday, 16 April 2017, 18:46:40
 
SacDate: Sunday, 16 April 2017, 18:56:54 | Message # 204
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Pa do sad si uvek bio u finalu.

Zar mislis da sam stvarno bio odusevljen kad sam ispao? Vrati se i pogledaj lepo sve sto smo pisali tad... :/


Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 April 2017, 19:03:30 | Message # 205
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Sac ()
Pa do sad si uvek bio u finalu.

Jesam, ali niko nije entitled na mesto u finalu. Pogotovo kada uđe u ujedinjenje sa odnosnom 7-3, ne može da osvoji nijednu igru i niko ne želi da igra sa njim iz suprotnog saveza. Ja sam se sa gubitkom sezone pomirio još kad je Srđan ispao i iako sam se borio do samog kraja, što je po mom mišljenju nešto što svako treba da uradi, znao sam da su mi šanse za osvajanje vezanih imuniteta male, a niko me ne bi vodio u finale sa troje Kisovaca u Poroti. Bilo mi je teško kada sam ispao, ali sam imao dovoljno vremena da to prihvatim i na kraju glasam upravo za osobu za koju smatram da me je u najvećoj meri nadmudrila, što sam i objasnio u svom glasu.

Quote Sac ()
Zar mislis da sam stvarno bio odusevljen kad sam ispao? Vrati se i pogledaj lepo sve sto smo pisali tad... :/

Nisi bio oduševljen ispadanjem, nisam to rekao, daleko od toga, prirodno je biti razočaran i tužan (barem je meni prirodno). Ali smatram da si moju podršku i iskreno saosećanje shvatio kao automatski glas protiv TT i Urketa, pa kad sam ti rekao da se to neće desiti, onda su krenuli haos i neprijatne situacije.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
SacDate: Sunday, 16 April 2017, 19:13:47 | Message # 206
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Daj ne zezaj sad, o toj temi smo tek poceli da pricamo nakon tvog komentara u temi Povratak u civilizaciju i tad si mi isto potvrdio da si spreman da utices na glasove samo da Nina ne bi pobedila. Ti si meni potvrdio za koga ces da glasas, ja tebi nisam nikad, kao ni bilo kome drugom. Zato i nisi prestao da pricas kako da neko kao Nina(insert a lot of stuff here) ne zasluzuje da pobedi i da bi pobeda Nine okaljala sezonu. I da niko ko je ozbiljan survivor igrac(a tvrdio si da sam to ja), ne bi glasao za Ninu. Opet kazem, izvinjavam se sto ti nisam ispunio ocekivanja. Sreca tvoja da drugi jesu. Hmm

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 April 2017, 19:18:50 | Message # 207
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Ipak ću morati ovako da završim ovu diskusiju, a insinuacije o nekim mojim očekivanjima od tebe i drugih neću komentarisati po 30. put.

Quote Sac ()
Nemojte osudjivati nekog ko je glasao po svom izboru, iako se vama taj izbor ne
dopada, jer je to ustvari ono sto je sasvim legitimno i na tome se cela
igra Survivora bazira. Hvala lepo.

Sac, nemoj me osuđivati što sam glasao po svom izboru, iako se tebi taj izbor ne dopada, jer je to u stvari ono što je sasvim legitimno i na tome se cela igra Survivora bazira. Hvala lepo.

EDIT je bio za greške u kucanju.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art


Message edited by EthanMorasca - Sunday, 16 April 2017, 19:20:57
 
SacDate: Sunday, 16 April 2017, 19:23:57 | Message # 208
Izjahani jahač
Group: Publika
Messages: 2988
Awards: 19
Reputation: 113
Status: Offline
Naravno, jer 30 (ili 1000, sasvim svejedno) puta ponovljena laz nikako nece postati istina.

Imam 99 problema, ali ti nisi jedan od njih.

Message edited by Sac - Sunday, 16 April 2017, 19:25:19
 
Tic-TacDate: Sunday, 16 April 2017, 19:24:22 | Message # 209
Prvo Mesto
Group: Publika
Messages: 1020
Awards: 10
Reputation: 81
Status: Offline
Nije greh editovati post. Meni to simpa.

Da ih srce vodi, oni ne daju!
 
EthanMorascaDate: Sunday, 16 April 2017, 19:25:30 | Message # 210
Vašljivi glodar
Group: Game host
Messages: 4270
Awards: 44
Reputation: 241
Status: Offline
Quote Sac ()
Naravno, jer 30 (i 1000) puta ponovljena laz nikako nece postati istina.

Ljudi u staklenim kućama ne bi trebalo da bacaju kamenje.


yeah, you may be good looking
but you're not a piece of art
 
Forum » Virtual Survivor 5 - Kiska Island: Homecoming » Welcome from Hell » Reunion Show (Live)
Search: